10.10.05, 15:17
Panie Doktorze
niedawno pytalam pana o zamiane mleka bebilon pepti na cos bardziej
jadalnego. polecil mi pan Sinlac. co to takiego? czy nadaje sie dla alergika?
czy mozna go zamiast jednego posilku np wieczornego? czy mozemy wpowadzic na
wlasna reke bez konsultacji naszego lekarza? dziekuje za odpowiedz
Obserwuj wątek
    • anecik10 Re: sinlac 10.10.05, 19:37
      Nadaje sie dla alergika/jeśli uczulony na bialko/ i zastepuje doskonale posiłek
      mleczny bez konsultacji lekarza do nabycia w sklepie za ok 17 zł/instrukcja na
      opakowaniu/Pozdrawiam
    • monis_26 Re: sinlac 11.10.05, 20:58
      skoro sinlac zastępuje posiłek mleczny to zastanawiam się czy jest on
      konsystencji kaszki czy może bardziej mleka, choć pewnie zależy to od stopnia
      zagęszczenia.
      Czy w takim razie może być podawany przez smoczek i czy robie się go tak jak
      mleko czyli do przegotowanej wody dodaje się odpowiednią ilość?
    • piotr-albrecht Re: sinlac 11.10.05, 22:46
      Skoro poleciłem to jest dla alergika, jest to kleik,kaszka przygotowana z ryżu
      i mączki z chlebowca świętojańskiego wzbogacona wwapń itp. zastępująca
      całkowicie mleko. Mozna podawac dwa razy dziennie. Sinlac to nie trucizna i
      można wprowadzić na własną rękę - nikt jednak Pani nie zagwarantuje, nawet po
      konsultacji, że nie uczuli dziecka (bardzo rzadko to się zdarza, ale zdarza).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka