mamaalana1 10.10.06, 16:54 Witam serdecznie Panią Doktor i emamy. Mój synek jak już pisałam ma straszne zaparcia i zatwardzenia. Bierze lactulozę już 4 mies. Jak długo może dziecko brać ten lek? Jak odstawiam znowu to samo. Ma 2,4 lata. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
barbara.gierowska Re: Lactulosa 10.10.06, 20:12 Witam, Nie znam żadnych ograniczeń czasowych,z tym że z upływem czasu organizm przyzwyczaja się do leku i jego skuteczność może byc nieco mniejsza pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś