10.10.06, 16:54
Witam serdecznie Panią Doktor i emamy.
Mój synek jak już pisałam ma straszne zaparcia i zatwardzenia. Bierze
lactulozę już 4 mies. Jak długo może dziecko brać ten lek? Jak odstawiam znowu
to samo. Ma 2,4 lata.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • barbara.gierowska Re: Lactulosa 10.10.06, 20:12
      Witam,
      Nie znam żadnych ograniczeń czasowych,z tym że z upływem czasu organizm
      przyzwyczaja się do leku i jego skuteczność może byc nieco mniejsza
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka