ata1980
09.01.07, 13:24
Pani Doktor córcia fakt ma mniejszy apetyt i tą flegme która jej
przeszkadza,ale owód jest chba tai,ze ona niechce jesc bebilonu pepti jak
tylko poczuje smak zaczyna płakac pluć i się denerwowac.Wszoraj niejadła 7h i
cały czas płakała robiłam masaz brzuszka i dawałam jej cherbatke którą
piłaale zaraz płakala-usneła ze zmęczenia.Dalismy jej bebilon ha-zjadła 60ml
puzniej po 2h 100ml,a nastepne prubowałam pepti-był płacz i plucie.Co mam
zrobic??:(bebilon ha niemoze długo jesc bo zaraz dostaje wysypke(czerwono-
żółte krostki i plamki na buzi i koło uszu)moze mozna mieszac bebilon ha z
pepti??dodam ze córcia w nocy przed jedzeniem przez sen oczywiscie strasznie
sie wierci i szuka smoczka i fika nuzkami.Droga Pani doktor co mam z tym
mleczkiem zrobić?:(dziekuje za odpowiedz.