elfinea
12.02.08, 16:30
Dziewczyny jak to jest, czy staracie się unikać słoiczków, kaszek
itp., które zawierają cukier i staracie sie nie podawać takich
produktów swoim dzieciom, czy może macie zamiar tylko do pewnego
momentu unikać cukru, czy może wręcz przeciwnie nie zwracacie na to
uwagi?
pozdrawiam