Dodaj do ulubionych

witam serdecznie

08.03.08, 21:26
Witam dziewczyny i Panią doktor wiem ze juz pisalismy o tym duzo
razy ale mam pytanie jak wy to robicie ze wasze dzieciaczki jedza
posilki o 23, 24 i przesypiaja cale nocki moj maly chlopczyk ma 4,5
miesiaca i je mleczko bebiko 2 o 20 potem sie budzi o 1, 2 w nocy a
potem o 5-6 nad ranem wypija od 120 do 150 ml.Jak przygotowujecie
zupke dla takiego malucha?I jeszcze Pani doktor maly wazy 6300 i
mierzy 65cm czy to dobrze bo moj lekarz mowi ze maly za malo wazy,
dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • magdalomza Re: witam serdecznie 09.03.08, 00:31
      Witam.Fajny watek u mnie jest podobnie moj synek tez ma 4,5 miesiaca
      dokladnie urodzil sie 17 pazdiernika 2007 zjada podobnie 120 czasami
      150 ale zadko i jje o podobnych porach i podobnie sie budzi z tym ze
      ja daje mu nan 1 no i maly wazy 7700 i mierzy ok 71 cm.Nie ukrywam
      ze tez bym chciala zeby przesypial nocki.A w dzien zjada 120 i
      czesto po 2 godz chce znowu jesc.Pozdrawiam
      • chrobra16 Re: witam serdecznie 09.03.08, 11:25
        hejka madzia ale duzy chlopczyk ile on mial jak sie urodzil?moj sie
        urodzil 22 pazdziernika 2007roku prawie sa rowiesnikami a na pewno
        wagami a co podajesz malemu innego wprowadzasz mu cosik?milo ze
        napisalas daj jeszcze znac jak twoj maly, ja dawalam malemu nan ale
        to dluga historia i musialm dac bebiko a moj to tadek niejadek
        czasem kiedy chce mu dac butle to placze i nie chce jesc, pozdrowka
        dla was
        • magdalomza Re: witam serdecznie 10.03.08, 07:13
          hej.Moj maly wazyl 3050 i 52 cm.Ja daje malemu narazie jabluszko i
          marchewke i mam zamiar dac mu dynie z ziemniaczkami.Napisz co sie u
          was dzialo po nanie.No moj tez malo je tak jak ci pisalam a teraz
          czesto wariuje przy butli i sie wkurza.Pozdrawiam
          • chrobra16 Re: witam serdecznie 14.03.08, 20:03
            madzia zapomnialam ci napisac ze nie mam internetu tylko jak jestem
            u tesciow wiec dlatego sie nie odzywalam to moj mail jak chcesz to
            napisz anyellow0@poczta.onet.pl fajnie ten twoj maly przybral na
            wadze. Nie martw sie nic sie nie dzialo po nanie tylko ze maly mial
            problemy ze skora i mysleli ze ma skaze bialkowa i kazano mi
            odstawic nan i dawac nutramigen okazalo sie ze maly nie ma tej skazy
            i jak dalam mu ponownie nan to juz nie chcial i teraz pije bebiko 2
            moj tez wariuje i sie wkurza.pozdrawiam
    • barbara.gierowska Re: witam serdecznie 10.03.08, 14:22
      Witam,
      1. w kwestii nocy - może po prostu ma
      jeszcze potrzebe nocnego jedzenia ? to
      przeciez bardzo małe dziecko.
      Proponuje karmic go planowo o 24 i
      spróbowac doczekac z nastepnym posiłkiem
      do 6 rano
      2. w kwestii masy ciała - jest pomiedzy 3
      a 10 centylem,a wiec raczej w dolnych
      granicach normy. Tym bardziej nie należy
      za bardzo ograniczac maluchowi jedzenia w
      nocy
      3. zupki :
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=632&w=75772714&a=75773599
      • chrobra16 Re: witam serdecznie 14.03.08, 20:05
        Dziekuje Pani doktor serdecznie maly juz wazy 6800 wiec niezle
        przybral cos ma apetyt.pozdrawiam,dziekuje za przepisy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka