chrobra16
08.03.08, 21:26
Witam dziewczyny i Panią doktor wiem ze juz pisalismy o tym duzo
razy ale mam pytanie jak wy to robicie ze wasze dzieciaczki jedza
posilki o 23, 24 i przesypiaja cale nocki moj maly chlopczyk ma 4,5
miesiaca i je mleczko bebiko 2 o 20 potem sie budzi o 1, 2 w nocy a
potem o 5-6 nad ranem wypija od 120 do 150 ml.Jak przygotowujecie
zupke dla takiego malucha?I jeszcze Pani doktor maly wazy 6300 i
mierzy 65cm czy to dobrze bo moj lekarz mowi ze maly za malo wazy,
dziekuje za wszystkie odpowiedzi.