IP: *.icpnet.pl 22.12.05, 22:32
Chcę zdawać do Paderka. Interesują mnie języki obce. Dajcie znać jak jest z
ich poziomem. Z góry dzięki
Obserwuj wątek
    • Gość: wole byc anonimowy Re: VI LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.05, 22:51
      hmmm

      wiec:
      *angielski - raczej nienajlepiej, chociaz nienajgorzej moze tez nie, mnie te
      lekcje strasznie nudza
      *niemiecki - no tu poziom jest rzeczywiscie bdb (znaczy z karasickim ale inni
      tez sa dobrzy podobno), ja sie przez te 2,5 roku duuzo nauczylem =]

      wiecej jezykow nie mam,

      masz jeszczedo dyzpozycji wloski, hiszpanski, francuski i lacine (wymiar godzin
      nie jest duzy wiec mnostwo to sie nie nauczysz ale ogolnie ludzie nie narzekaja,
      podstawy zalapiesz=)

      przyjdz do tej skzoly co ci szkodzi, ja ogolnie to bym polecal :)
      • Gość: uczen Re: VI LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.05, 21:57
        angielski zazwyczaj zaczyna sie od poziomu intermediate w pierwszej klasie.
        francuski stoi na bardzo bobrym poziomie. Na najniższym łacina. Chociaż, jezeli
        Ci zalezy, to masz szanse sie wiele nauczyc. Powodzenia
        • Gość: kama Re: VI LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 22:28
          hiszpański stoi bardzo dobrze, a angielski nieźle, chociaż mogłoby być lepiej ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka