Gość: siema IP: *.icpnet.pl 22.12.05, 22:32 Chcę zdawać do Paderka. Interesują mnie języki obce. Dajcie znać jak jest z ich poziomem. Z góry dzięki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wole byc anonimowy Re: VI LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.05, 22:51 hmmm wiec: *angielski - raczej nienajlepiej, chociaz nienajgorzej moze tez nie, mnie te lekcje strasznie nudza *niemiecki - no tu poziom jest rzeczywiscie bdb (znaczy z karasickim ale inni tez sa dobrzy podobno), ja sie przez te 2,5 roku duuzo nauczylem =] wiecej jezykow nie mam, masz jeszczedo dyzpozycji wloski, hiszpanski, francuski i lacine (wymiar godzin nie jest duzy wiec mnostwo to sie nie nauczysz ale ogolnie ludzie nie narzekaja, podstawy zalapiesz=) przyjdz do tej skzoly co ci szkodzi, ja ogolnie to bym polecal :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uczen Re: VI LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.05, 21:57 angielski zazwyczaj zaczyna sie od poziomu intermediate w pierwszej klasie. francuski stoi na bardzo bobrym poziomie. Na najniższym łacina. Chociaż, jezeli Ci zalezy, to masz szanse sie wiele nauczyc. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kama Re: VI LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.06, 22:28 hiszpański stoi bardzo dobrze, a angielski nieźle, chociaż mogłoby być lepiej ;) Odpowiedz Link Zgłoś