Gość: Lena
IP: *.dynamic.gprs.plus.pl
18.10.11, 12:40
Szukam fotografa do zwykłej sesji, potrzebuję kilku zdjęć. Ceny w zakładach są kosmiczne, polecacie kogoś? Nie wiem gdzie mam szukać, a widziałam ostatnio, że pstrykają sobie dziewczyny na plantach. Macie jakieś namiary?