Dodaj do ulubionych

fotograf sesja

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.10.11, 12:40
Szukam fotografa do zwykłej sesji, potrzebuję kilku zdjęć. Ceny w zakładach są kosmiczne, polecacie kogoś? Nie wiem gdzie mam szukać, a widziałam ostatnio, że pstrykają sobie dziewczyny na plantach. Macie jakieś namiary?
Obserwuj wątek
    • Gość: On Re: fotograf sesja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.11, 09:25
      gg 9370650
      Napisz, coś ustalimy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka