Gość: ja IP: *.opera-mini.net 23.07.14, 14:26 masakra w abc, nie ma nic :O papierosów, piw. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: abc IP: *.opera-mini.net 23.07.14, 15:02 tak myślałam.. sklep całodobowy a nie ma papierosów.. ciężko to widzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorgowny Re: abc IP: *.range86-180.btcentralplus.com 23.07.14, 17:26 ja widzialbym to kolorowo, gdybym mial srodki. pora otworzyc nastepny w dogodnym miejscu i interes murowany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: abc IP: *.centertel.pl 23.07.14, 19:07 jeszcze koncesji nie zabrali .., Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: abc IP: *.awacom.net 23.07.14, 23:08 Wybraliście Intermarche więc co się dziwicie, że nic tam nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: abc IP: *.chelmno.mm.pl 29.07.14, 02:35 to nie ludzie wybierają gdzie co ma powstać , tylko władze miasta inaczej mówiąc to czysty biznes. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smuteczek Re: abc IP: *.range86-174.btcentralplus.com 29.07.14, 03:55 No to dni ABC sa policzone bo główny utarg prowadzili nocą wlasnie na alkoholu i papierosach. Cóż, za bezmyślność i brak wyobraźni ekspedientki sklep zapłaci wielka cene. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: abc IP: *.opera-mini.net 29.07.14, 18:00 ma być kaufland w to miejsce, niby całodobowy Odpowiedz Link Zgłoś