IP: *.opera-mini.net 23.07.14, 14:26
masakra w abc, nie ma nic :O papierosów, piw.
Obserwuj wątek
    • Gość: a Re: abc IP: *.opera-mini.net 23.07.14, 14:32
      bo koncesje im zabrali
      • Gość: ja Re: abc IP: *.opera-mini.net 23.07.14, 15:02
        tak myślałam.. sklep całodobowy a nie ma papierosów.. ciężko to widzę.
        • Gość: zorgowny Re: abc IP: *.range86-180.btcentralplus.com 23.07.14, 17:26
          ja widzialbym to kolorowo, gdybym mial srodki. pora otworzyc nastepny w dogodnym miejscu i interes murowany.
      • Gość: ktoś Re: abc IP: *.centertel.pl 23.07.14, 19:07
        jeszcze koncesji nie zabrali ..,
        • Gość: ... Re: abc IP: *.awacom.net 23.07.14, 23:08
          Wybraliście Intermarche więc co się dziwicie, że nic tam nie ma
          • Gość: ja Re: abc IP: *.opera-mini.net 29.07.14, 01:37
            jak to wybraliśmy?
            • Gość: aga Re: abc IP: *.chelmno.mm.pl 29.07.14, 02:35
              to nie ludzie wybierają gdzie co ma powstać , tylko władze miasta inaczej mówiąc to czysty biznes.
    • Gość: Smuteczek Re: abc IP: *.range86-174.btcentralplus.com 29.07.14, 03:55
      No to dni ABC sa policzone bo główny utarg prowadzili nocą wlasnie na alkoholu i papierosach. Cóż, za bezmyślność i brak wyobraźni ekspedientki sklep zapłaci wielka cene.
      • Gość: ja Re: abc IP: *.opera-mini.net 29.07.14, 18:00
        ma być kaufland w to miejsce, niby całodobowy
        • Gość: h Re: abc IP: *.chelmno.mm.pl 09.08.14, 00:31
          szkoda abc dobre sklepicho

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka