Gość: R Re: odtwarzacz mp3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 21:02 Ja mam CREATIVE i jestem zadowolony ale troszkę kosztują Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P Re: odtwarzacz mp3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.05, 22:32 ja mam philipsa i tez jestem zadowolony :P plusem jest to ze ma wbudowana baterie ktora trzyma 8 godzin a jest wielkosci zapalniczki :) oczywiscie moze tez dzialac na baterie :) tani tez nie jest :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smooth Re: odtwarzacz mp3 IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.07.05, 17:30 No własnie ile kosztują. chcoałbym kupić sobie jakiś fajny odtwarzacz mp3 i myslę o CREATIVE ale nie mam pojęcia ile za niego wołają. W jakich granicach są ceny za taki odtwarzacz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jssdfsdfsdgsdgsdgf Re: odtwarzacz mp3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 15:08 ja mam creative i jest świetny 512 Mb. no ale one troche kosztuja. iPOd'y sa swietne, ale to juz gorna polka wiec polecam creative'a o małej pojemności;} Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzes Re: odtwarzacz mp3 IP: *.server.ntli.net 28.07.05, 16:04 najlepsy je luzowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Re: odtwarzacz mp3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.05, 17:52 CREATIVE o pojemności 256MB(bez radia)-249zł a z radio o 100złwięcej(radio z bajerami) posiada: -USB2.0 -dyktafon -ciekłokrystaliczny wyświetlacz(obracane napisy) -EQ (filtry) rock,pop,jazz,classical -i inne Bardzo dobry jakościowo ale dla osob ktore myślą że mają przeboje ktore się nigdy nie znudzą (bez przesady nie będziemy sluchać przecież cały czas tego samego) polecam wersje z radio.Na tą pojemnośc wejdzie nawet ponad 100 ale jeśli się wpisuje nazwami krótkimi 01 i przerobi z mp3 na waw -jakości i tak nawet się nie odczuwa.Bateria tryma nawet do 10 godz.a paluszek kosztuje ok 2.5zł. ALE IM ZROBIŁEM REKLAMĘ POWINNIMI ZAPŁACIĆ Toruń ul.św Katażyny4 (: pozdrowienia dla maniakow muzyki:) Odpowiedz Link Zgłoś
farmazoon Re: odtwarzacz mp3 30.07.05, 18:52 No Najlepiej to pewnie żeby miał jak największą Pamięć, lecz to niestety słono kosztuje...Ja bym polecił już nie chodzi o firmę tylko o pamięć: 256Mb- Chodzą nie kosmicznie drogo a piosenek mieści się jak dla mnie w zupełności wystarczająco!!!!Zawsze zresztą te które ci sie znudziły możesz wykasować i wgrać nowe Mp3 z kompa a chyba PC masz skoro na forum piszesz- W zestawie odtwarzaczy Mp3 jest zawarty kabel USB za pomocą którego kopiujesz Mp3 z kompa na Mp3 Playera!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: odtwarzacz mp3 IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 12.08.05, 14:41 nie kupujcie w vobisie . kupilem mojego creativa w warsie za 350 zl a tam spiewaja 400 zl nonsens a co do postu to najlepszy bedzie creative Odpowiedz Link Zgłoś