Dodaj do ulubionych

Palotyny - Elvis

IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 19:42
Co tam na wiwilal, ten nasz poczciwy Elvis w Palotynach na mszy???
Moze lata o ty o tym jakis filmik w necie ??
Obserwuj wątek
    • Gość: lelo Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 06.01.09, 20:31
      jak nie jak tak ktos go nagral jak wlasnie polozyl sie przy oltazu


      pl.youtube.com/watch?v=1ixyC0Qj01k
      • Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 20:47
        To podaj jakis namiar, na ten filmik jak masz.
        • Gość: lelo Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 06.01.09, 21:01
          slepy jestes przecierz wkleilem link do strony

          pl.youtube.com/watch?v=1ixyC0Qj01k
          • Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 21:02
            Spoko,tera widze.
          • Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 21:07
            Hmm kur... nie myslalem ze ten dziadek,Elvisa nie utrzyma.
            • Gość: lelo Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 06.01.09, 21:19
              Nnooo posmiac sie mozna...a widziales siostre w 2 rzedzie-jaka bohaterka ? hahaha
    • Gość: henio Re: Palotyny - Elvis IP: *.abaks.pl 06.01.09, 21:15
      palotyni patałachu
      • Gość: nn Re: Palotyny - Elvis IP: 92.21.176.* 06.01.09, 21:17
        co palotyni?Całymi zdaniami się postaraj.
      • Gość: do Henia Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 21:18
        A ty co Losiu,od Rydzyka jestes???Albo nie z Chelmna wiesiu.
        • Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 21:20
          Widocznie jestes, tak malo inteligetny czubek.Ze nie potrafisz
          zrozumiec co tam pisze.Pajacu.
      • Gość: lelo Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 06.01.09, 21:24
        jak nie masz Henio poczucia humoru to sie w ten watek nie wpie.........
        Zreszta znam paru "Henkiow"-same patalachy buuuuuuhaha , pa i nie odpisuj...
        • Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 22:24
          Dokladnie tak.
          • Gość: xyz Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 07.01.09, 13:05
            Od księży Pallotynów patałachy . Nie róbcie sensacji .
            • Gość: xyz Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 07.01.09, 14:49
              SPROSTOWANIE ! Odczepcie się patałachy głupie od KSIĘŻY PALLOTYNÓW . Nie
              róbcie patałachy sensacji
              • Gość: Policjant Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 07.01.09, 15:41
                Ty Ojciec - RYDZYK - zamknij ryja i wal sie na morde.
                • Gość: xyz Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 07.01.09, 16:32
                  Policjant ty czubku odwal się od o. Tadeusza .Wal się na ryja.
                  • Gość: Policjant Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 07.01.09, 16:55
                    Ty Ojcze dyrektorze heheh, bo rozancem po golej dupie dostaniesz
                    heheh.Wloz se grzalke do szklanki ze swiecona woda i posluchaj Radia
                    Maryja PAJACU!!!
    • Gość: rr Re: Palotyny - Elvis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 16:27
      ale to nie jest w palotynach w chełmnie :] bo widac w tyle drzwi ,
      ktorych nie ma u nas w cch..podobny kosciolek
      • Gość: Policjant Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 07.01.09, 16:56
        A gdzie ty to widziales???ze to nie palotynach hehehe,jest jakis
        filmik z tego ??
        • Gość: x 37 Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 07.01.09, 19:32
          Policjant ty debilu , wieśniaku
          • Gość: Policjant Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 07.01.09, 20:04
            Ty kolgego wy Rydzykowie jestescie wszyscy popi......ni,wiec
            rozaniec w lape i przed szklane z woda bo zara msza heheh.
            • Gość: gość Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.09, 17:20
              trochę się zdziwili jak spadło co?
              • Gość: ściema Re: Palotyny - Elvis IP: 89.231.149.* 09.01.09, 17:22
                jo zdziwili się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka