Gość: ... IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 19:42 Co tam na wiwilal, ten nasz poczciwy Elvis w Palotynach na mszy??? Moze lata o ty o tym jakis filmik w necie ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lelo Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 06.01.09, 20:31 jak nie jak tak ktos go nagral jak wlasnie polozyl sie przy oltazu pl.youtube.com/watch?v=1ixyC0Qj01k Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 20:47 To podaj jakis namiar, na ten filmik jak masz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lelo Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 06.01.09, 21:01 slepy jestes przecierz wkleilem link do strony pl.youtube.com/watch?v=1ixyC0Qj01k Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 21:02 Spoko,tera widze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 21:07 Hmm kur... nie myslalem ze ten dziadek,Elvisa nie utrzyma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lelo Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 06.01.09, 21:19 Nnooo posmiac sie mozna...a widziales siostre w 2 rzedzie-jaka bohaterka ? hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henio Re: Palotyny - Elvis IP: *.abaks.pl 06.01.09, 21:15 palotyni patałachu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nn Re: Palotyny - Elvis IP: 92.21.176.* 06.01.09, 21:17 co palotyni?Całymi zdaniami się postaraj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do Henia Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 21:18 A ty co Losiu,od Rydzyka jestes???Albo nie z Chelmna wiesiu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 21:20 Widocznie jestes, tak malo inteligetny czubek.Ze nie potrafisz zrozumiec co tam pisze.Pajacu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lelo Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 06.01.09, 21:24 jak nie masz Henio poczucia humoru to sie w ten watek nie wpie......... Zreszta znam paru "Henkiow"-same patalachy buuuuuuhaha , pa i nie odpisuj... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 06.01.09, 22:24 Dokladnie tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 07.01.09, 13:05 Od księży Pallotynów patałachy . Nie róbcie sensacji . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 07.01.09, 14:49 SPROSTOWANIE ! Odczepcie się patałachy głupie od KSIĘŻY PALLOTYNÓW . Nie róbcie patałachy sensacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Policjant Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 07.01.09, 15:41 Ty Ojciec - RYDZYK - zamknij ryja i wal sie na morde. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 07.01.09, 16:32 Policjant ty czubku odwal się od o. Tadeusza .Wal się na ryja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Policjant Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 07.01.09, 16:55 Ty Ojcze dyrektorze heheh, bo rozancem po golej dupie dostaniesz heheh.Wloz se grzalke do szklanki ze swiecona woda i posluchaj Radia Maryja PAJACU!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rr Re: Palotyny - Elvis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.09, 16:27 ale to nie jest w palotynach w chełmnie :] bo widac w tyle drzwi , ktorych nie ma u nas w cch..podobny kosciolek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Policjant Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 07.01.09, 16:56 A gdzie ty to widziales???ze to nie palotynach hehehe,jest jakis filmik z tego ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x 37 Re: Palotyny - Elvis IP: *.chelmno.mm.pl 07.01.09, 19:32 Policjant ty debilu , wieśniaku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Policjant Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.alicedsl.de 07.01.09, 20:04 Ty kolgego wy Rydzykowie jestescie wszyscy popi......ni,wiec rozaniec w lape i przed szklane z woda bo zara msza heheh. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Palotyny - Elvis IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.09, 17:20 trochę się zdziwili jak spadło co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ściema Re: Palotyny - Elvis IP: 89.231.149.* 09.01.09, 17:22 jo zdziwili się Odpowiedz Link Zgłoś