builder
16.11.07, 00:09
ballciou napisoul tukey:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34281&w=72060346
oy, oy ballciu...!!! zaczynasz przeginac dosadnie! ciekawe czy ktos
ci dal z tej rodziny zezwolenie bys mogl tego typu zajscia opisywac
w swoim wydaniu?,
tak miedzy nami; to ty jestes DRANIEM bo wykozystujesz prawie zawsze
na swoja kozysc sytuacje zwyklych ludzi!, a to czy ty je naglasniasz
czy tez nie dla swoich potrzeb, to juz twoja prywatna sprawa=z
regoly robisz to niebezinteresownie, robisz to bo moze mosz "klapsa"
albo jestes "chory"?---mom wrazenie, ze jak bym twoja postac
porownal z Jarkiem K. to prawie jestescie tacy sami..
-