Dodaj do ulubionych

Klaps lub choroba?

16.11.07, 00:09
ballciou napisoul tukey:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34281&w=72060346
oy, oy ballciu...!!! zaczynasz przeginac dosadnie! ciekawe czy ktos
ci dal z tej rodziny zezwolenie bys mogl tego typu zajscia opisywac
w swoim wydaniu?,
tak miedzy nami; to ty jestes DRANIEM bo wykozystujesz prawie zawsze
na swoja kozysc sytuacje zwyklych ludzi!, a to czy ty je naglasniasz
czy tez nie dla swoich potrzeb, to juz twoja prywatna sprawa=z
regoly robisz to niebezinteresownie, robisz to bo moze mosz "klapsa"
albo jestes "chory"?---mom wrazenie, ze jak bym twoja postac
porownal z Jarkiem K. to prawie jestescie tacy sami..

-



Obserwuj wątek
    • Gość: Ganczarski Re: Klaps lub choroba? IP: *.pools.arcor-ip.net 16.11.07, 00:16
      Polak ktory zmarl w Canadzie byl z Gliwic!
      ballest 15.11.07, 19:42 Odpowiedz

      Kamienica w kery mieszkou w Gliwicach to HORROR, ale to nie usprawiedliwia
      zachowania kanadyjskiej policji!
      • Gość: Ganczarski Canada IP: *.pools.arcor-ip.net 16.11.07, 00:19
        Kanada (englisch bzw. französisch: Canada)
        de.wikipedia.org/wiki/Kanada
        W jakim jezyku ballest pisze?
        Czy po Slounsku pisze sie Canada?
      • builder Re: Klaps lub choroba? 16.11.07, 00:32
        Polak byl z Gliwic? i co nasz wspanialomyslny brat chciul pszekazac?,

        ballest mou "klapsa" abou jes chory psychicznie!,
        niy dosc zy czlowiek umarl to jeszcze musi dorzucic kilka epitetow
        na temat jego akomodacji iy dopisac, ze byl z Gliwic===wygloundou
        tou tak, jakby ballest podkresloul zy un jes tysz sy Gliwic a jygou
        kamrat sy Gliwic (niy dey Boze Gorol) tysz boul sy Gliwic..,

        ballciu niy mou skrupolow=un jes taki maly sznupocz/podrzegacz, i
        zrobiy wszystko by siy pszipodobac publicznisci,

        -








        • Gość: Olo Re: Klaps lub choroba? IP: *.dip.t-dialin.net 19.11.07, 22:13
          wyluzuj Bulli,pierdoly

          wiadomosci.onet.pl/1,15,11,37304015,101249181,4295649,0,forum.html
          • builder Re: Klaps lub choroba? 19.11.07, 23:48
            Gość portalu: Olo napisał(a):

            > wyluzuj Bulli,pierdoly

            mnie kawaly nie interesuja Olo,
            interesuje mnie jak taki ballest ingeruje tam gdzie nie powinien i
            wykozystuje przypadki dla swojej propagandy===dlou mie to jes
            swvinstwo!,

            -

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka