Dodaj do ulubionych

Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy,

17.10.08, 14:20
jak i współpracownicy,jak długo będzie tolerowany nik jak i ip forumowicza
Somepoint210?
Obserwuj wątek
    • somepoint210 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 14:28
      rico-chorzow napisał:

      > jak i współpracownicy,jak długo będzie tolerowany nik jak i ip forumowicza
      > Somepoint210?

      Tak dlugo, az nauczysz sie tolerancji, pozbedziesz zachowan ksenofobicznych,
      rasistowskich i homofobicznych. Tak dlugo, az RAS pozbedzie sie tobie podobnych
      typkow i oszolomow:)
      • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 14:30
        No:)
      • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 14:31
        Gramy znowu golfa hokejfelom?;)
        • somepoint210 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 14:36
          Echo? Zaciales sie Cycek? A moze przeniosles sie do Baden-Baden?:)
          • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 14:48
            Nie,Monte Carlo,dlaczego?
      • bartoszcze Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 21:18
        somepoint210 napisał:

        > rico-chorzow napisał:
        >
        > > jak i współpracownicy,jak długo będzie tolerowany nik jak i ip forumowicz
        > a
        > > Somepoint210?
        >
        > Tak dlugo, az nauczysz sie tolerancji, pozbedziesz zachowan ksenofobicznych,
        > rasistowskich i homofobicznych. Tak dlugo, az RAS pozbedzie sie tobie podobnych
        > typkow i oszolomow:)

        To odpowiedź autoryzowana przez Administrację, czy tylko tak sobie ot paw poleciał?
        • Gość: no_spam Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, IP: *.lebarts.com 17.10.08, 21:32
          Z oberem i petronela sie na lby zamienili, zamiast sobie uprzejmosci na priwie
          wymieniac.
        • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 21:34
          Przede wszystkim na świnie i cioole,do których jakiś punkt należy.
        • somepoint210 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 22:48
          bartoszcze napisał:

          > somepoint210 napisał:
          >
          > > rico-chorzow napisał:
          > >
          > > > jak i współpracownicy,jak długo będzie tolerowany nik jak i ip foru
          > mowicz
          > > a
          > > > Somepoint210?
          > >
          > > Tak dlugo, az nauczysz sie tolerancji, pozbedziesz zachowan ksenofobiczny
          > ch,
          > > rasistowskich i homofobicznych. Tak dlugo, az RAS pozbedzie sie tobie pod
          > obnych
          > > typkow i oszolomow:)
          >
          > To odpowiedź autoryzowana przez Administrację, czy tylko tak sobie ot paw polec
          > iał?

          Nie tylko w imieniu administracji Gazety Wyborczej, ale w imieniu samego
          Adasia:) Prosze z laski swojej pouczyc klienta swego o roznicy miedzy
          administracja Gazety Wyborczej, a administracja portalu gazeta.pl. Ksenofob,
          homofob i oszolom z RAS dostal odpowiedz precyzyjna na precyzyjne pytanie.
          Natomiast wyjasnienie, czy post odzwierciedla poglady Gazety Wyborczej, tudziez
          portalu mozna znalezc w regulaminie, a wypowiedz moze byc autoryzowana przez
          administracje w przypadku, kiedy podparta jest czerwonym kolorem loginu, byly
          moderator powinien to wiedziec. Natomiast, gdybys zechcial posiasc wiedze
          tajemna, czy post otrzymal autoryzacje Adasia odpowiem - nie twoj interes:)
          • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 23:06
            No,świnie dużo piszą i żrą,żeby być zeżarte.
            • somepoint210 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 23:14
              rico-chorzow napisał:

              > No,świnie dużo piszą i żrą,żeby być zeżarte.

              No prosze, do tego jeszcze antysemita, jo wom rzykna, nale przodzij, wiela wos
              sam jes w tym RASiu?:)
              • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 23:26
                somepoint210 napisał:

                > rico-chorzow napisał:
                >
                > > No,świnie dużo piszą i żrą,żeby być zeżarte.
                >
                > No prosze, do tego jeszcze antysemita, jo wom rzykna, nale przodzij, wiela wos
                > sam jes w tym RASiu?:)

                Może ktoś uwolnić tę osobę,nik,ip - somopiont210 - od jakichkolwiek zagrożeń
                Gazety Wyborczej?
                • somepoint210 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 23:33
                  rico-chorzow napisał:

                  > somepoint210 napisał:
                  >
                  > > rico-chorzow napisał:
                  > >
                  > > > No,świnie dużo piszą i żrą,żeby być zeżarte.
                  > >
                  > > No prosze, do tego jeszcze antysemita, jo wom rzykna, nale przodzij, wiel
                  > a wos
                  > > sam jes w tym RASiu?:)
                  >
                  > Może ktoś uwolnić tę osobę,nik,ip - somopiont210 - od jakichkolwiek zagrożeń
                  > Gazety Wyborczej?

                  A zastanawiales sie czasem, by uwolnic forum od wlasnej osoby, natezenie
                  wszelkich izmow i fobii zmalaloby golym (bez skojarzen Rikus:) okiem. I tak po
                  raz kolejny za jakis czas odetna ci internet za nieplacenie rachunku,
                  oszczedzisz klawiature, ona tez ma dusze:)
                  • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 23:43
                    No,chyba już Cologne dociera nawet do świni i wieprza......
                    • somepoint210 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 17.10.08, 23:58
                      Aaaaa (ziewam).
                      Zostawiam cie sam na sam ze soba, smutne to, ale przywykles juz, nieprawdaz:), a
                      od jutra moze kazda twoja wypowiedz lamiaca netykiete i regulamin portalu bedzie
                      wycinana, to jedyny sposob na trolla:)

                      • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 18.10.08, 00:05
                        No i coś się odezwało.
                        • oppelner_os Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 21:27
                          rico-chorzow napisał:

                          > No i coś się odezwało.

                          Okreslilbym to raczej jako pijacki belkot sfrustrowanego moderatora FG:)

                          Gruss

                          Oppelner
                          • petronella.kozlowska Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 20.10.08, 08:48
                            > Okreslilbym to raczej jako pijacki belkot sfrustrowanego moderatora FG:)


                            tutaj was popieram. Moderatorzy pija.


                            Ja chce byc moderatorka tego forum!
                            • oppelner_os Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 20.10.08, 18:41
                              W/w moderator sam niegdys zdradzil nam swoja slabosc do Bourbona:)))

                              Aby zostac moderatorem musisz Petronella zaczac pic Bourbona i koniecznie
                              napisac o tym fakcie na forum CoS. Mysle, ze nie tylko ozywisz to pseudo-slaskie
                              forum ale rowniez zyskasz uznanie u "inaczej namaszczonych" przez Adama M.
                              • petronella.kozlowska Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 21.10.08, 06:28
                                co to za forum COS???


                                podaj link
                                • Gość: mcmax Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, IP: *.dip0.t-ipconnect.de 21.10.08, 13:11
                                  Wyrecze Oppelnera:

                                  forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=41380
                                  Dobrej zabawy

                                  Pozdr.

                                  McMax
                      • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 18.10.08, 11:15
                        somepoint210 napisał:

                        > Aaaaa (ziewam).
                        > Zostawiam cie sam na sam ze soba, smutne to, ale przywykles juz, nieprawdaz:),
                        > a
                        > od jutra moze kazda twoja wypowiedz lamiaca netykiete i regulamin portalu bedzi
                        > e
                        > wycinana, to jedyny sposob na trolla:)


                        Do ojczyzny,do Warszawy skąd Pan pochodzi,Panie Somepoint.
                      • chrisraf Re: somepoint210 18.10.08, 13:11
                        Wytnij sie sam, czlowieku! Uczynisz tym przysluge ludzkosci.

                        Glückauf!
                      • chrisraf Re: somepoint210 18.10.08, 13:37
                        Zastanawialem sie czy warto komentowac takie rozwolnienia moralne i
                        doszedlem do wniosku, ze powinienem zabrac glos.

                        > Aaaaa (ziewam).
                        > Zostawiam cie sam na sam ze soba, smutne to, ale przywykles juz,
                        nieprawdaz:),

                        Opuszcze sie do poziomu tego intelektualnego apogeum tej wypowiedzi.
                        Powiedz, jaka skonczona swinia trzeba byc, aby - bez wzgledu na to,
                        czy sie to zgadza, czy nie - w ten sposob kogos atakowac?

                        Jesli sie nawet to zgadza co napisales w innych watkach na temat
                        urzytkownikow, wykorzystujac dane, do ktorych masz jako admin
                        dojscie, nalezysz wylany na zbity pysk. Moze nawet nalezysz za
                        kratki.

                        Gdy sie zwracalem do ciebie, pisalem do tej pory z duzej litery. Z
                        braku szacunku nie bede tego wiecej robil.

                        Z wyrazami glebokiej pogardy

                        Chrisraf

                        P.S. Nie wpadnij na pomysl kasowania, kopia idzie tak, czy inaczej
                        do AGORY
                        • sss9 Re: somepoint210 18.10.08, 14:21
                          koniecznie kopiuj wszystkie swoje i kolegów posty i wysyłaj, wysyłaj! wysyłaj
                          wszędzie, gdzie tylko skrzynka przyjmie. na cały świat głoś, że szlezjer, to
                          idiota, niezależnie od nicka, którym się posługuje. :)
                          • chrisraf Re: sss9 18.10.08, 14:25
                            > koniecznie kopiuj wszystkie swoje i kolegów posty i wysyłaj,
                            wysyłaj! wysyłaj
                            > wszędzie, gdzie tylko skrzynka przyjmie. na cały świat głoś, że
                            szlezjer, to
                            > idiota, niezależnie od nicka, którym się posługuje. :)

                            Somepoint jest "szlezjerem"??? O ile wiem to czesciowo udomowiony
                            Gorol.
                            • sss9 Re: krzysio 18.10.08, 14:30
                              ten też skopiuj i wysyłaj. ino gibko! to przecież jest kapitalny dowód na to, że
                              szlezjer rozumie co czyta. :)
                              • rico-chorzow Re: krzysio 18.10.08, 19:41
                                Szlyzjer zawsze rozumiał i rozumie co czyta,gorzej z wami,nie wiecie co
                                piszecie,ponieważ nie chcieliście umieć czytać;)
          • bartoszcze Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 16:17
            somepoint210 napisał:

            > > To odpowiedź autoryzowana przez Administrację, czy tylko tak
            > > sobie ot paw poleciał?
            >
            > Nie tylko w imieniu administracji Gazety Wyborczej, ale w imieniu samego
            > Adasia:) Prosze z laski swojej pouczyc klienta swego o roznicy miedzy
            > administracja Gazety Wyborczej, a administracja portalu gazeta.pl. Ksenofob,
            > homofob i oszolom z RAS dostal odpowiedz precyzyjna na precyzyjne pytanie.
            > Natomiast wyjasnienie, czy post odzwierciedla poglady Gazety Wyborczej, tudziez
            > portalu mozna znalezc w regulaminie, a wypowiedz moze byc autoryzowana przez
            > administracje w przypadku, kiedy podparta jest czerwonym kolorem loginu, byly
            > moderator powinien to wiedziec. Natomiast, gdybys zechcial posiasc wiedze
            > tajemna, czy post otrzymal autoryzacje Adasia odpowiem - nie twoj interes:)

            Zastanawiam się, co w tej wypowiedzi bardziej poraża - prymitywizm, czy też
            bełkotliwość? Niemniej przyznaję, że wypowiedź ta odpowiada na moje pytanie -
            szanowny Moderator FG po prostu puścił pawia.
            • sss9 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 16:30
              bartoszcze napisał:

              > Zastanawiam się, co w tej wypowiedzi bardziej poraża - prymitywizm, czy też
              > bełkotliwość? Niemniej przyznaję, że wypowiedź ta odpowiada na moje pytanie -
              > szanowny Moderator FG po prostu puścił pawia.

              wyrażasz zachwyt nad tym, że Somepointowi udało się zbliżyć do codziennej prozy
              rico i pozostałych szlyzjerów?
              • bartoszcze Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 17:53
                sss9 napisał:

                > bartoszcze napisał:

                > > szanowny Moderator FG po prostu puścił pawia.
                >
                > wyrażasz zachwyt nad tym, że Somepointowi udało się zbliżyć do codziennej prozy
                > rico i pozostałych szlyzjerów?

                Każdy sie zachwyca tym, czym chce.
                Jeżeli w Twoim mniemaniu należy doceniać puszczanie pawia nawet dla towarzystwa,
                to cóż, nasze standardy cywilizacyjne są odległe.
                Ale nie krępuj się, dołącz do wycieczki do rygi, ja się usuwam na bok.
                • sss9 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 19:04
                  bartoszcze napisał:

                  > to cóż, nasze standardy cywilizacyjne są odległe.

                  fakt, ja się na każde objawienie ciula-chorzów nie moczę z radości.
                  • bartoszcze Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 21:23
                    sss9 napisał:

                    > > to cóż, nasze standardy cywilizacyjne są odległe.
                    >
                    > fakt, ja się na każde objawienie ciula-chorzów nie moczę z radości.

                    Skontaktuj się ze swoją wychowawczynią, niech Ci przybliży jednak pojęcie
                    "standardy cywilizacyjne". Oraz "kultura osobista".
                    • sss9 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 21:50
                      bartoszcze napisał:

                      > sss9 napisał:
                      >
                      > > > to cóż, nasze standardy cywilizacyjne są odległe.
                      > >
                      > > fakt, ja się na każde objawienie ciula-chorzów nie moczę z radości.
                      >
                      > Skontaktuj się ze swoją wychowawczynią, niech Ci przybliży jednak pojęcie
                      > "standardy cywilizacyjne". Oraz "kultura osobista".

                      ???
                      skontaktuj mnie z wychowawczynią ciula-chorzów i twoją, jeśli to ta sama, w co
                      łatwo uwierzyć, będzie łatwiej i szybciej.
                      • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 21:53
                        Hehehe,ciul bardzo dobrze uderzył,hehehehehe
                      • bartoszcze Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 21:56
                        Wstydzisz się pójść, do kogoś, kto Cię zna? Nie dziwię się.
                        • sss9 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 22:05
                          bartoszcze napisał:

                          > Wstydzisz się pójść, do kogoś, kto Cię zna? Nie dziwię się.

                          przewidywalny unik. nie prosiłem cię o zwierzenia i umizgi, ale widać mieliście
                          wspólną wychowawczynię.
                          • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 22:10
                            Ludzie potrafią się dogadać,gdy mają trochę kultury.Napisałem po polsku.
                          • bartoszcze Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 23:46
                            sss9 napisał:

                            > nie prosiłem cię o zwierzenia i umizgi,

                            Z tymi słowami też jak widać masz problemy, ale nie jestem Twoim późnym
                            korepetytorem.
            • somepoint210 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 21:27
              bartoszcze napisał:

              > somepoint210 napisał:
              >
              > > > To odpowiedź autoryzowana przez Administrację, czy tylko tak
              > > > sobie ot paw poleciał?
              > >
              > > Nie tylko w imieniu administracji Gazety Wyborczej, ale w
              imieniu samego
              > > Adasia:) Prosze z laski swojej pouczyc klienta swego o roznicy
              miedzy
              > > administracja Gazety Wyborczej, a administracja portalu
              gazeta.pl. Ksenof
              > ob,
              > > homofob i oszolom z RAS dostal odpowiedz precyzyjna na
              precyzyjne pytanie
              > .
              > > Natomiast wyjasnienie, czy post odzwierciedla poglady Gazety
              Wyborczej, t
              > udziez
              > > portalu mozna znalezc w regulaminie, a wypowiedz moze byc
              autoryzowana pr
              > zez
              > > administracje w przypadku, kiedy podparta jest czerwonym kolorem
              loginu,
              > byly
              > > moderator powinien to wiedziec. Natomiast, gdybys zechcial
              posiasc wiedze
              > > tajemna, czy post otrzymal autoryzacje Adasia odpowiem - nie
              twoj interes
              > :)
              >
              > Zastanawiam się, co w tej wypowiedzi bardziej poraża -
              prymitywizm, czy też
              > bełkotliwość? Niemniej przyznaję, że wypowiedź ta odpowiada na
              moje pytanie -
              > szanowny Moderator FG po prostu puścił pawia.

              Prymitywizm, belkotliwosc, paw - zmien plyte, to juz bylo i tak jak
              nie robilo wrazenia wczesniej, nie robi i teraz, ani krztyne nie
              zabrzmisz wiarygodniej, choc moze poprawisz sobie samopoczucie i
              choc na moment zmienisz ponure barwy zywota doczesnego i targajacej
              frustracji, co kto lubi.
              Skoro zrozumiales odpowiedz (przynajmniej takie sprawiasz wrazenie)
              to albo wypowiedz nie byla ani prymitywna, ani belkotliwa, lub tez
              tylko prymitywizm i belkot jest przez ciebie (moze to jest metoda)
              wreszcie zrozumialy, co tez nie dziwi, gdy czyta sie wpisy np;
              autora tego watku. Widac taki kunszt, jaki prezentuje niewatpliwy
              erudyta z RAS dociera do ciebie szybko, zwinnie i bez ceregieli.
              Wracajac jeszcze na moment (gdybys jednak twierdzil, ze wypowiedzi
              nie zrozumiales) do utartych dupereli; "wypowiedzi czlonkow RAS na
              forum sa ich prywatnymi opiniami i nie sa oficjalnym stanowiskiem
              stowarzyszenia". Brzmi znajomo? Analogicznie, moje wypowiedzi na
              Silesianie sa prywatnymi opiniami i nie sa oficjalnym stanowiskiem
              moderacji FG":). Fajne?:) Odpowiedz wyczerpujaco prymitywna i
              belkotliwa? Daj znac. Pozdro.
              • bartoszcze Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 21:37
                somepoint210 napisał:

                > Prymitywizm, belkotliwosc, paw - zmien plyte, to juz bylo

                Jak widać, nie zmieniasz się.

                > Skoro zrozumiales odpowiedz (przynajmniej takie sprawiasz wrazenie)
                > to albo wypowiedz nie byla ani prymitywna, ani belkotliwa, lub tez
                > tylko prymitywizm i belkot jest przez ciebie (moze to jest metoda)
                > wreszcie zrozumialy,

                Pytanie było albo-albo. Bełkot w odpowiedzi wykluczał autoryzację Administracji,
                tym samym przyznając prawdziwość drugiej możliwości.

                > moje wypowiedzi na
                > Silesianie sa prywatnymi opiniami i nie sa oficjalnym stanowiskiem
                > moderacji FG":)

                Nie twierdziłem, że wypowiadasz się tu jako moderator FG, ale że nim jesteś. To
                na wypadek, gdybyś jednak tego nie zrozumiał.
                • somepoint210 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 22:16
                  bartoszcze napisał:

                  > Jak widać, nie zmieniasz się.

                  Ty tez. Piaskownica i zabawki.

                  > Pytanie było albo-albo. Bełkot w odpowiedzi wykluczał autoryzację
                  Administracji
                  > ,
                  > tym samym przyznając prawdziwość drugiej możliwości.

                  Autoryzacyjny belkot w odpowiedzi na belkot, ty tak na serio?
                  Zacznij pytac o autoryzacje redaktorow gazetowych. Czy ty nie masz
                  czasami manii wielkosci? A przeciez moglem najzwyczajniej olac twoje
                  pytanie:)

                  > Nie twierdziłem, że wypowiadasz się tu jako moderator FG, ale że
                  nim jesteś.

                  Po co? Ahaa, dlatego bylo pytanie o autoryzacje? Kazdy normalny
                  klient, a nie oszolom zapytalby w pierwszej kolejnosci; "czy
                  wypowiadasz sie jako moderator, czy jako zwykly user?", skoro cie to
                  uwieralo. Pytanie o autoryzacje byloby zbedne, ale ty juz tak masz.
                  Moderatorom bieracym udzial w dyskusji na innych forach tez zadajesz
                  pytania o autoryzacje wypowiedzi, gdy sie z nimi nie zgadzasz:) Moze
                  poddaj ten pomysl admistracji zawodowej, z pewnoscia cie pochwala,
                  poklepia i docenia.

                  >To
                  > na wypadek, gdybyś jednak tego nie zrozumiał.

                  Tjaaa, ktos ci uwierzy w kolejne pierdu, pierdu:)
                  • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 22:23
                    A kto to - user - ?
                  • bartoszcze Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 23:52
                    > Autoryzacyjny belkot w odpowiedzi na belkot, ty tak na serio?

                    Emotikonu nie było, ukrytej ironii też nie.

                    > Zacznij pytac o autoryzacje redaktorow gazetowych.

                    Nie wymagam od Ciebie wiedzy w tym zakresie, ale temat ostatnio poważnie
                    dyskutowany.

                    > A przeciez moglem najzwyczajniej olac twoje pytanie:)

                    Każdy jakoś wybiera, i każdy wybór ma skutki i oceny. Także wybór co do formy i
                    treści wypowiedzi. Jak dorośniesz, zrozumiesz.
                    • somepoint210 Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 20.10.08, 22:09
                      bartoszcze napisał:

                      > > Zacznij pytac o autoryzacje redaktorow gazetowych.
                      >
                      > Nie wymagam od Ciebie wiedzy w tym zakresie, ale temat ostatnio
                      poważnie
                      > dyskutowany.

                      Och, ach:) Nawet nie bede sie silil, chociaz...moze sprobuje, temat
                      jest dyskutowany nie tyle ze wzgledu na zawartosc merytoryczna, ale
                      z uwagi na kolosalna ilosc bledow stylistycznych, gramatycznych i
                      ortograficznych mlodego narybku dziennikarskiego gazety wliczajac w
                      to korespondentow zagranicznych.

                      > > A przeciez moglem najzwyczajniej olac twoje pytanie:)
                      >
                      > Każdy jakoś wybiera, i każdy wybór ma skutki i oceny. Także wybór
                      co do formy i
                      > treści wypowiedzi. Jak dorośniesz, zrozumiesz.

                      No nareszcie jakis dowcip:) Na nastepnym spotkaniu kolektywu nie
                      zapomnij zapytac, czy otrzymano autoryzacje na dyskutowanie
                      o autoryzacji, rowniutko poukladaj flamastry i nie serwuj letniej
                      kawy. Pozdro.
                      • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 21.10.08, 09:35
                        somepoint210 napisał:

                        > Och, ach:) Nawet nie bede sie silil, chociaz...moze sprobuje, temat
                        > jest dyskutowany nie tyle ze wzgledu na zawartosc merytoryczna, ale
                        > z uwagi na kolosalna ilosc bledow stylistycznych, gramatycznych i
                        > ortograficznych mlodego narybku dziennikarskiego gazety wliczajac w
                        > to korespondentow zagranicznych.


                        Więc pytanie jest:jakich mieli/mają oni (przez Pana wyliczeni)
                        nauczycieli,łącznie z Panem?

                        Pan jest tym największym,na Commonwelth ma Pan moją odpowiedź,zdanie,określenie itp.
              • rico-chorzow Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 21:46
                he,a Pan nie ma polskich znaków,Panie Somepoint209?,he a nie ma Pan,a ja mam
                polskie znaki hehehehehe,mam ę i ą też ż,ł dlaczego Warszawiak jak Pan ich nie
                ma he?,odezwał się dupny Polak Somepoint210,wydupiaj ciulu do Hameryki dupny
                Poloku,a jak nojdali uod Slonska,you big COCK.
        • oppelner_os Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 19.10.08, 21:18
          bartoszcze napisał:

          > To odpowiedź autoryzowana przez Administrację, czy tylko tak sobie > ot paw
          poleciał?

          Podejrzewam, ze nasz amerykanski "inteligent", jak zwykle przesadzil z Bourbonem:)
      • chrisraf Re: somepoint210, prawdziwe "zygoletto": 18.10.08, 11:30
        > Tak dlugo, az nauczysz sie tolerancji, pozbedziesz zachowan
        ksenofobicznych,
        > rasistowskich i homofobicznych. Tak dlugo, az RAS pozbedzie sie
        tobie podobnych
        > typkow i oszolomow:)

        Ty nie powinienes sie na takie tematy wypowiadac, czysta hipokryzja!
        Przeczytaj lepiej swoje wypociny.

        Gdzie sa moje wykasowane watki?

        Wie redakcja o Twoich "harcach"?

        Glückauf!
        • rico-chorzow Re: somepoint210, prawdziwe "zygoletto": 18.10.08, 12:14
          Wäre langsam Zeit,damit die Redaktion erfährt - harce - des Moderators der
          Gazeta Wyborcza von Gleiwitz - Somepoint210 -,der mit ihrer ( Gazeta Wyborcza )
          Ermächtigung priavte Daten der Teilnehmer des Forums preisgibt,es verstösst,und
          zwar sehr,gegen die Gesätze des allgemeinen Datenschutzes in EU.
    • Gość: bula piotr Re: Tolerancja to przejaw demokracji. IP: 82.45.166.* 18.10.08, 01:10
      Nie chcial bym nawet myslec o fakcie takim, ze Ty w Chorzowie nie
      chesz i nie zyczysz sobie ogladac podczas zakupow obcokrajowcow,
      szczegolnie w kolorze skory /czarnaj/. Rozumie, ze /kolor/ Ciebie
      odrzuca bo tak Ciebie wychowano! Wychowano Ciebie na RASISTE. Tym
      czym sie /poczowasz/ to Twoja osobista sprawa. jednak, ze zyjesz w
      EU wymaga od Twojej osoby pelnego zrozumienia i solidarnosci ze
      wszystkimi etnicznymi grupami, niezaleznie jak sie pokolorowali na
      swoim ciela.
    • henry.morgenthau_jr.jr Teza o wstecznym rozwoju 19.10.08, 15:40
      Jedno jest pewne dojczszlyzjerstwo udawadnia jak najbardziej teorię wstecznego
      rozwoju (na wszystkich szczeblach). Charles by się ucieszył że te jego tezy
      ewentualnie funkcjonują również w przeciwnym kierunku. Kilka latek mnie tu nie
      było ... ale tak nagle musiałem więc skorzystałem z tej toalety. Trzeba z
      Builderem pogadać może przydałby się jeden wypchany egzemplarz dojczszlyzjera w
      "British Museum" ... wypchania mógłby się podjąć taki Niemiec z przyjemną twarzą
      ... no wiecie ten w kapeluszu.

      Bye!
      Against nazism!
      Henry Morgenthau jr.jr
      • sss9 Re: Teza o wstecznym rozwoju 19.10.08, 16:33
        tylko, że ten pan w kapeluszu nie wypycha, a odziera ze skóry. trzeba poszukać
        innego speca.
        • henry.morgenthau_jr.jr Re: Teza o wstecznym rozwoju 19.10.08, 16:56
          Dobrze, dobrze to skórę ściągnie fachowo po profesorsku żeby nie napisać "po niemiecku" przynajmniej w trzech płatach ... i potem inny ekspert to wypchnie np. sieczką albo jakąś brunatną mazią i tak różnicy do oryginału nie będzie. Pozostałości obdarte ze skóry - no przecież zbliża się halloween

          Bye!
          Against nazism!
          Henry Morgenthau jr.jr

          PS.
          pozdruffka
          • Gość: Wasz Marjanek Re: Teza o wstecznym rozwoju IP: *.versanet.de 19.10.08, 19:12
            Te poranno rosiczko (Morgenthau)- kajs ejs bou tyn couki czas? Uciyk ejs z
            krauzy s formalinom??
            Dej synek pozor, coby ciebie fto njy wypchou!
            Bo przi twojym pustym szyjdlu (mozg ci jusz downo wyschnou - jak ejs go kejsik
            miou), szlo by to dojs gipko. Ino njy licz na to, co cie postawiom - jako homo
            polonus - w British Museum!
            Pyrsk przi njydzieli!
            Wasz Marjanek

            Pray for the peace of Jerusalem: they shall prosper that love
            thee.Psalm 122:6
          • sss9 Re: Teza o wstecznym rozwoju 19.10.08, 19:19
            henry.morgenthau_jr.jr napisał:

            > Dobrze, dobrze to skórę ściągnie fachowo po profesorsku żeby nie napisać "po ni
            > emiecku" przynajmniej w trzech płatach ... i potem inny ekspert to wypchnie np.
            > sieczką albo jakąś brunatną mazią i tak różnicy do oryginału nie będzie. Pozos
            > tałości obdarte ze skóry - no przecież zbliża się halloween


            jako eksponat interaktywny, powinien mieć możliwość reagowania na głos i
            wypowiadania zdań bogatej skarbnicy bełkotu szlyzjerskiego.

            Pozdro! :)
            • rico-chorzow Re: Teza o wstecznym rozwoju 19.10.08, 20:15
              Ciekawe jaka byłaby reakcja tych cocks,gdymym po hiszpańsku tym pajeros napisał
              tym hehehehehe
            • rico-chorzow Re: Teza o wstecznym rozwoju 19.10.08, 20:29
              sss9 napisał:

              > jako eksponat interaktywny, powinien mieć możliwość reagowania na głos i
              > wypowiadania zdań bogatej skarbnicy bełkotu szlyzjerskiego.

              Ja ajnfach - ponok - :))
              • Gość: Wasz Marjanek [...] IP: *.versanet.de 19.10.08, 21:38
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • zwisik Ale brzydki wątek!! 20.10.08, 19:06
      Taki zapluty, zasrany i zarzygany!!!
      Pozwolę sobie od siebie dorzucić splunięcie: Tfuu..!
      • sss9 Re: Ale brzydki wątek!! 20.10.08, 19:59
        zwisik napisał:

        > Taki zapluty, zasrany i zarzygany!!!
        > Pozwolę sobie od siebie dorzucić splunięcie: Tfuu..!

        nie rób tak, bo przyjdzie bartoszcze i odeśle cię do wychowawczyni. :)
    • amoremio Re: Gazeto Wyborcza,jej Moderatorzy, 20.10.08, 21:51
      Abo np.STALIN. Przeciez to PRZESTEPSTWO!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka