Dodaj do ulubionych

Nowoczesny kampus wydziału medycznego w starym ...

04.11.09, 22:28
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ludwik ....zacznij od łączności!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.09, 23:12
      ..dobrze by było,aby zaczęli od zainstalowania radiostacji,bo
      karetki na "pałe" wiozą pacjentów.A jak nie przyjmują to muszą z
      chorymi zapychać po całym mieście
      • Gość: gość Re: ....zacznij od łączności!! IP: *.olsztyn.vectranet.pl 05.11.09, 01:21
        nie bardzo to ładne....
    • Gość: zygzak Nowoczesny kampus wydziału medycznego w starym ... IP: 94.75.89.* 05.11.09, 08:45
      Cały kampus i nowy basen powstaje wzdłuż trasy tramwajowej, niestety
      nie tej proponowanej przez IMS. A Kortowo się niczym nie interesuje.
      • Gość: jas szablonik lub spray IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.09, 11:04
        Bo tam (w UWM-ie) trzeba zrobic "wejscie smoka", fejerwerki, ognie bengalskie,
        zywe pochodnie i podobne akcje, wtedy taka promocja trasy bedzie zauwazona, a
        nie tylko jakies wieszania plansz w hallu biblioteki, to za malo by
        zainteresowac aby sie zapoznali...

        A moze w terenie w miejscu proponownych przystankow FRO postawilo by tabliczki
        lub namalowalo na chodnikach informacje, ze jezeli nie popra trasy FRO (a tym
        samym zgodza sie na trase IMS-u) to w tych miejscach nie bedzie przystankow i
        nie bedzie tedy biegl tramwaj
        .

        Moze FRO te akcje przeprowadzic w wszystkich proponowanych miejscach przystankow
        na swojej trasie. Moze juz w najblizszy weekend?

        Wystarczy troche inwencji, szablonik tekstu, troche farby waleczek lub spay i
        info dociera ;), no moze do tego jeszcze adres strony z opracowaniem FRO
    • weganin11 Nowoczesny kampus wydziału medycznego w starym ... 05.11.09, 12:25
      Nim dojdzie do planowania nowych wjazdów i wyjazdów trzeba się zapoznać z
      planem nowej ulicy Nowo Grunwaldzkiej i przebiegiem. A w głąb można wpuścić
      dwie kondygnacje , bo Szpital jest na skarpie i nie przypadkiem tak nazywa się
      ulica obok biegnąca.Wtedy nie będzie zagrożenia że Szpital spłynie na działki.
      • Gość: swiatowy Re: Nowoczesny kampus wydziału medycznego w stary IP: 91.104.117.* 05.11.09, 16:44
        A moze FRO czy inni wiedza na co zdecydowal sie w koncu ratusz?
        Tramwaje czy a ptfuu ,translohry ?
        • Gość: Ranov Re: Nowoczesny kampus wydziału medycznego w stary IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.09, 21:17
          ^^ Ratusz jest nieprzewidywalny...
          Osoby odpowiedzialne za projekt twierdzą, że to ma być klasyczny tramwaj, ale
          jak się ogląda wizualizacje w gazetach i się czyta szczegóły projektu to
          śmierdzi translohrem :(
          Miejmy nadzieję, że urzędnicy dotrzymają słowa co do środka komunikacji...
          • Gość: swiatowy Re: Nowoczesny kampus wydziału medycznego w stary IP: 91.104.117.* 05.11.09, 21:44
            Niestety,potwierdzasz tylko to co i ja widze ale miejmy nadzieje ze
            bedzie to tramwaj a nie paskuda
      • Gość: Malutki Re: Nowoczesny kampus wydziału medycznego w stary IP: *.olsztyn.vectranet.pl 09.11.09, 00:19
        Weganin! Odpuść sobie Nowogrunwaldzką, bo to poroniony i kosztowny
        pomysł z epoki późnego Gierka! I bardzo dobrze, że nastąpi
        rozbudowa Wydziału Medycznego UWM; Nowogrunwaldzka /o ile
        powstanie!!!/ powinna biec przez ogródki do zbiegu ulic
        Jagiellończyka i Śliwy. Przy okazji rozbudowy trzeba będzie zadbać o
        strefę ochronną wokół Wydziału Medycznego.
        P.S. A może Gazeta przedstawi na swoich łamach wizualizację projektu
        rozbudowy. Mieszkańcy osiedla są mocno zainteresowani.
    • Gość: el biskup Olsztyn jest niszczony przez lokalnych archite ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.09, 14:40
      Zauważyliście że nie ma konkursów architektonicznych w Olsztynie? Wszelkie
      publiczne inwestycje maja już koncepcje i tylko się ogłasza że takowa już
      jest...A to wszystko syf architektoniczny. Zapyziałe beztalencia olsztyńskie
      kiszą się we własnym sosie i są sami dla siebie autorytetem. Ludzie ogłoście
      konkurs to będzie przynajmniej wybór, a poziom projektów nieporównywalnie
      wyższy. Ten projekt wydziału jest ohydny, można to zrobić 100 razy lepiej ale
      musi być konkurencja. Projekt porażka, współczuję olsztyniakom architektów z
      najniższej krajowej półki.
      • Gość: jas czy aby? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.09, 19:19
        Nie do konca masz racje kol. el biskup, choc po czesci sie zgadam z wnioskami i
        sam od lat nawoluje na forach do organizowania konkursow architektonicznych i
        urbanistycznych (dzisiaj np. w sprawie dworca) jako potrzebe przewietrzenia
        skostnialych i zatechlych struktur (wcale nie budowlanych), a nie do konca
        podzielam zdanie bo owa firma projektowa pochodzi z Poznania :)
        www.skala.poznan.pl/
        • Gość: tensam Re: czy aby? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.09, 08:19
          Jak pamiętam zespół budynków szpitala wyróżniają z otaczającej go
          zieleni i miejskiej zabudowy elewacje z czewonej klinkierowej cegły,
          czy projektanci zapomnieli i znowu wszystko pod styropian
          pójdzie ??? a może budynki podlegają ochronie konserwatora od
          zabytków ??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka