Gość: pioter
IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl
17.02.04, 16:20
Redakcjo - jutro o 12 jest pogrzeb Janusza Kuliga. Dla wielu osób, fanów
rajdowego sportu (a jak wiecie u nas jest ich niemało), jego przedwczesna
śmierć jest niepowetowana stratą. Wielu z nas chciałoby towarzyszyć Mistrzowi
w jego Ostatniej Drodze - ale z różnych powodów jest to niemozliwe. Dlatego
zwaracam się z prośbą - niech za waszą pomocą jutro na łamach GW - WiM
zapłoną nasze świeczki dla Niego.