09.07.12, 19:11
wpolityce.pl/wydarzenia/32005-czy-prokuratura-zajmie-sie-skandalami-ujawnionymi-przez-senatora-po-prof-motyczka-publicznie-o-przekretach-przy-wielkich-inwestycjach
a w lemingow telewizji ani me ani be ani kukuryku o tyPOwości zachowań
Obserwuj wątek
    • Gość: !!! Porażka Obywatelska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.12, 20:01
      Fasadowa demokrację zamieniamy na "syfilizację"
      • kecawa Re: Porażka Obywatelska a latynizacja Polski 20.07.12, 17:09
        Niestety od pięciu lat dryfujemy w kierunku typowego kraju latyoamerykańskiego!

        Włada oligarchia
        nepotzm powszechny
        media podporządkowane władzy
        upowszechnienie się postawy leminga
        • Gość: MK Nie latynizacja a pisowski nepotyzm IP: *.adsl.inetia.pl 21.07.12, 02:38
          Sikorski miał rację oceniając w ten a nie inny sposób tę piszczydynę.
    • Gość: Jóźwa Re: TyPOwe IP: *.dynamic.lte.plus.pl 20.07.12, 15:29
      nie boi się samobójstwa
      www.youtube.com/watch?v=JMG6eE8zRT4
      • Gość: SD Re: PiSowe IP: *.olsztyn.mm.pl 20.07.12, 19:22
        www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=%20senator%20skorupa&source=web&cd=8&ved=0CFUQFjAH&url=http%3A%2F%2F24tp.pl%2F%3Fmod%3Dnews%26id%3D8169&ei=cpMJULXeGOTs0gWUnrXBCg&usg=AFQjCNErt_rO2_kgMbGfPvnwrITYQL-7Yg&cad=rja
        • Gość: Miecio Re: PiSowe IP: *.dynamic.lte.plus.pl 21.07.12, 13:58
          wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2012/07/leszekbiernacki1807.jpg
    • Gość: Stanisław Ryszard Re: TyPOwe IP: 66.90.77.* 20.07.12, 20:02
      Lemingi, musicie być już zbici do końca
      ponieważ należycie do tych, którym tylko bardzo solidne bicie dupska, aż do krwi, może przemówić do rozsądku.
      Chociaż niektórzy z was nawet wrzuceni do komory gazowej twierdziliby, że ładnie pachnie. Po prostu macie nasrane we łbach.
      • Gość: GiM Re: TyPOwe IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.07.12, 16:05
        Widzisz - "osołomie dwojga imion" zapomniałeśjuż o (nie)rządach pis-orczyków i jaki wówczas był dobrobyt i sprawiedliwość ??. W niektórych dziedzinach jeszcze nie ma powrotu do normalności . A na szczęście (nie)rządziliście TYLKO dwa lata. I jakoś od tamtej pory NARÓD nie chce was dopuścić do jakiejkolwiek władzy. 7:0 To już tyle
    • Gość: mix Re: TyPOwe IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.12, 01:39
      Chyba typowa woda święcona ci zaszkodziła.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka