Dodaj do ulubionych

Ekologicze mięso w Olsztynie?

IP: *.olsztyn.vectranet.pl 01.09.12, 22:11
Gdzie w Olsztynie można kupić zdrowe, ekologiczne mięso, ze zwierząt chowanych w tradycyjny sposób ?
Obserwuj wątek
    • Gość: stara baba Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 02.09.12, 08:41
      Igo, pewnie Ci chodzi o zwierzęta hodowane, a nie chowane ? To ogromna różnica.
      • Gość: iga Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 02.09.12, 09:03
        Chodziło mi o zwierzęta CHOWANE w tradycyjny sposób, inaczej mówiąc w sposób ekstensywny:). Nie muszą to być zwierzęta z rasowych hodowli.
        • Gość: stara baba Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.09.12, 19:55
          A mi chodzi o to, bez górnolotnych - ekstensywnych wyrażeń, że zwierzęta się nie CHOWA (zazwyczaj, bo czasami można schować) lecz HODUJE. Hoduje się wszystkie zwierzęta, nie tylko te z rasowych hodowli. Chować to można chusteczkę do kieszeni.
          • Gość: gość ad Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.12, 21:15
            To nie tak.Zwierzęta użytkowe pochodzą z chowu.Hodowlę zostaw naukowcom.
            • Gość: asdf Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.ip.netia.com.pl 03.09.12, 23:14
              Chów zwierząt to jak najbardziej poprawna forma określająca ten rodzaj produkcji.
              • Gość: stara baba Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.olsztyn.vectranet.pl 04.09.12, 08:37
                Chów - tak. Chowanie - nie.
                • Gość: danka Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: 37.157.196.* 05.09.12, 15:49

                  najpierw chów, potem chowanie
                  www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?p=5086429
                  • Gość: :))) Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.ip.netia.com.pl 05.09.12, 17:02
                    No dobra jeż a gdzie można kupić te mięso z ekologicznego chowu ?????
    • Gość: wega Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.12, 22:28
      Autor: Gość: iga
      Gdzie w Olsztynie można kupić zdrowe, ekologiczne mięso, ze zwierząt chowanych w tradycyjny sposób ?
      ==================================
      Chowam w tradycyjny sposób kota w domu i na podwórku ale na mięso nie oddam.
      .....
      Najzdrowsze to jedzenie wegetariańskie. Mięso to fu.
      • Gość: t Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.ip.netia.com.pl 05.09.12, 22:31
        Bredzisz wega.
    • Gość: kamil Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: 31.211.154.* 07.09.12, 12:14

      wieprzowe i drób kupuję od zaprzyjaźnionego rolnika w jonkowie i to jest sposób, bo trudno mieć zaufanie do mięsa sklepowego

      ps. a świniobicie z wódeczką to prawdziwa frajda
    • Gość: Lidia Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.13, 13:32

      Gdzie w Olsztynie dostać ekologiczną cielęcinę?
      • Gość: konrad Re: Ekologicze mięso w Olsztynie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.13, 18:00
        Myśle że nikt nie będzie się na forum afiszował z pokątnym ubojem cielaka.
        Odkąd wdepliśmy do unijy naszej kochanej musimy przestrzegać procedur nam przez nią narzuconych.
        Cielak powinien być zgłoszony do ARiMR i tam zaewidencjonowany.
        Taki cielak ma nadany numer kolczyka, paszport i wszelaki obrót jest odnotowywana w komputerowej bazie danych.
        Potraktować takiego cielaka tzw,.. krawatką .. czyli ubojem rytualnym jak to drzewiej bywało już się legalnie nie uda a pokątnym ubojem nikt się chwalić nie będzie.
    • Gość: kulinarnybloger Ekologiczne mięso Olsztyn IP: *.205.25.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.07.14, 23:52
      Polecam sklep mięsny na Traktorowej 25, Dajtki, Olsztyn. Mały rodzinny sklep, ale bogaty wybór różnych gatunków mięs od wieprzowiny, wołowiny i drobiu po cielęcinę, baraninę, jagnięcinę i królika. Czasami w sprzedaży pojawia się wołowina z bydła rasy mięsnej limousine, najlepsza na steki.
      • Gość: kamila Re: Ekologiczne mięso Olsztyn IP: *.play-internet.pl 29.12.14, 23:50
        śmiało można polecić, zwłaszcza wołowinę
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka