Dodaj do ulubionych

odnowa biologiczna

IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 10.09.04, 13:20
-czy jest może ktoś kto zaczyna(lub już studiuje) studia w Olsztynskiej Szkole Wyzszej?
Obserwuj wątek
    • ol4 Re: odnowa biologiczna 10.09.04, 13:51
      Karolina nie mow jeszcze ze mialas na mysli studia na tym wlasnie kierunku????
      • Gość: KArolina Re: odnowa biologiczna IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 10.09.04, 21:20
        miałam na myśli dokładnie ten kierunek studiów:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka