Gość: KArolina IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 10.09.04, 13:20 -czy jest może ktoś kto zaczyna(lub już studiuje) studia w Olsztynskiej Szkole Wyzszej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ol4 Re: odnowa biologiczna 10.09.04, 13:51 Karolina nie mow jeszcze ze mialas na mysli studia na tym wlasnie kierunku???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KArolina Re: odnowa biologiczna IP: *.ec.pl / *.olsznet.ec.pl 10.09.04, 21:20 miałam na myśli dokładnie ten kierunek studiów:) Odpowiedz Link Zgłoś