being28 06.10.05, 21:27 3 tys. zł. podwyżki to staż dla sześciu absolwentów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: anka "Moja córka jest ambitna" IP: *.olsztyn.mm.pl 07.10.05, 01:30 Dzieci byłej nomenklatury są bardzo ambitne. Od urodzenia, a nawet przed... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ojciuec Siwek Re: "Moja córka jest ambitna" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 05:29 Każdej nomenklarury , niezależnioe od opcji. Wystraczy prtzypomnieć córkę latającej marszalicy Grześkowiak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rivo Re: "Moja córka jest ambitna" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 06:34 Ciekawe jak byście się czuli w roli dzieci dawnych czy obecnych prominentów. Czy to ich wina , że tatuś wspiął się w tak wysoko? Czy to, że ma się takiego ojca oznacza wiecznie bezrobocie i życie z tego co skapnie od rodziców ? Nie bądźcie śmieszni, może córka wojewody naprawdę jest zdolna i bez jakichkolwiek forów znalazłaby pracę. Ale w tym kraju to nie do pomyślenia jak się wydaje... Czas z chorymi stereotypami ! Kiedyś o jednej mojej znajomej każdy mówił - ktoś ją ustawił, ma "plecy" - tymczasem dziewczyna skończyła prawo w Toruniu, zna 3 języki obce i żadna protekcja nie była jej potrzebna, ale wiedziałem o tym tylko ja. Zapewnienia, że jest właśnie tak, powodowały tylko litościwe pukanie się w czółko zawistnych rywalek i pretendentek do tego samego stołka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sam_sob Re: "Moja córka jest ambitna" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 07:39 To nie ma nic do rzeczy. Istotą sprawy jest ugruntowana praktyka zatrudniania "samych swoich", którzy gwarantują realizację tego, że: "dobry ptak własnego gniazda nie kala". To takie partyjny katechizm wiary partyjnej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skandal!!! Re: Etat dla córki wojewody IP: *.ols.vectranet.pl 07.10.05, 08:27 Szanowni Panstwo!SKANDAL!! JAkim prawem osoba bez wykształcenia kierunkowego znajduje prace na etacie!!!kiedy moja żona starała sie o prace w ODR pan dyrektor powiedział ze "..brak etatów..". A zona ma wykształcenie rolnicze, studia podyplomowe, kursy i szkolenia z doradztwa, ponadto staż pracy w administracji panstwowej. Skonczmy wreszcie z tym "kolesiostwem"!!Jakim ona bedzie specjalista skoro o celu swojej pracy ma znikome pojecie??Jaka bedzie ta Polska??Ręce opadają!!!Co robi prokuratura???Panie Orzechowski!!Do dzieła!! Odpowiedz Link Zgłoś
martucha30 Re: Etat dla córki wojewody 07.10.05, 08:31 No i jeszcze gdyby tak dodać, gdzie pracują rodziny, to mamy cały obraz tego, kto jak się ustawił, kto jak pobiera pieniądze i kto je przydziela. Ostatni przykład vicka Małkowskiego czyli zona podległa służbowo mężowi. Ale to również może by tak się zastanowić, gdzie to pracuje mąż pani rzecznik WUP i wielu innych. Granda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olsztyniak Re: Etat dla córki wojewody IP: *.uwm.edu.pl 07.10.05, 08:40 ... zwłaszcza, że UWM co roku opuszczają specjaliści (mgr inż.) z zakresu "Doradztwo w agrobiznesie". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olga Re: Etat dla córki wojewody IP: 213.25.179.* 07.10.05, 11:10 szkoda i twojej zonki ale rolnik nie zna sie na ISO wiec niech idzie pielic ogródek:-) i swinki krzyżować. skandal? bo co ? bo ma prace panna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buhahahah Re: Etat dla córki wojewody IP: *.ols.vectranet.pl 08.10.05, 09:02 synu!!pojecia trochę!!to stanowisko utworzono teraz a nie kilka m-cy temu....Ona nie córka wojewody, ona wie co konczyła i nie starała sie o etat niekierunkowy!!Pojecia trochę jeśli chcesz sie wypowiedziec!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Re: Etat dla córki wojewody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.05, 11:37 Czyżby politologia miała cokolwiek wspólnego z tym co jest wymagane na omawianym w artykule smodzielnym stanowisku ds. wdrożenia systemu jakości ISO. Raczej nie!!! I na dodatek osoba zajmująca to stanowiska powinna mieć wykształcenie rolnicze. Rzeczywiście rolnictwo ma się tak do politologii jak ...........!!!!! Popieram zdanie wypowiedzane przez Gość: Olsztyniak IP: *.uwm.edu.pl ... zwłaszcza, że UWM co roku opuszczają specjaliści (mgr inż.) z zakresu "Doradztwo w agrobiznesie". Wydaje mi się że powinniśmy popierać przy zatrudnianiu ludzi z doświadczeniem zawodowym a nie z poparciem rodziców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: op Re: Etat dla córki wojewody IP: 80.51.241.* 07.10.05, 21:17 A Pan Babalski z AWS-u znalazł ciepłą posadkę w Agencji Nieruchomości Rolnych.Czy ktoś się o to pyta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gregory Re: Etat dla córki wojewody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 08:28 czy kogoś jeszcze to wszystko dziwi? Żyjemy w sprywatyzowanym kraju. Wszystko jest prywatne, a zwłaszcza to co "państwowe". Mało którą, rzczywiście prywatną firmę stać na zakupy drogich limuzyn dla całego zarządu - a państwową TV stać. Którą inną firmę stać na zatrudnienie byłego urzędnika za 12 tyś zł miesięcznie - a państwowy WODR stać. Już wiem na kogo głosować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: romek [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 09:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: being28 Re: Etat dla córki wojewody IP: *.crowley.pl 07.10.05, 10:30 Jaka to ambitna osoba chce pracowac w skansenie komunistycznym, otoczona dziadziami czekajacymi do 65 roku zycia, wojskowymi emerytami itp? Jak jest ambitna to niech szuka pracy w Wawie, Poznaniu, Krakowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sari Re: Etat dla córki wojewody IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 07.10.05, 10:47 Politolog po WSP ! Przykro mi,ale nie był (jest?) to kierunek wysokich lotów. Skoro taka ambitna dlaczego nie wybrała innych studiów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olga Re: Etat dla córki wojewody IP: 213.25.179.* 07.10.05, 11:05 a trzeba być po rolniczych studiach zeby zajmowac sie ISO? weżcie sie do nauki bo az przykro was słuchac frustraci bez ambicji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: being28 Re: Etat dla córki wojewody IP: *.crowley.pl 07.10.05, 11:15 Mniem, iż ugościła nas córunia wojewody. Witamy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
muraszka1 Re: Etat dla córki wojewody 07.10.05, 11:23 Ciekawe jak by bylo gdyby piszacy tutaj byli u koryta ? "Blizsza koszula cialu? A nie?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: córka wojewody Re: Etat dla córki wojewody IP: 213.25.179.* 07.10.05, 11:36 prawda? myslicie ze to tak fajnie? jak nikt cie nie chce przyjąć do pracy bo boją sie obsmarowania, jak dostaje najnisze pobory bo zaraz zacznie sie gadanie? jakbym zamiatala ulice też byście komentowali że po znajomości bo ZGOK podlega prezydentowi... co bym nie robiła to kogoś to boli. super mam! prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rew Re: Etat dla córki wojewody IP: *.olsztyn.mm.pl 07.10.05, 14:17 Nie powinnac teraz ciezko pracowac zamiast przegladac prase i zalic sie na forum? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: being28 Re: Etat dla córki wojewody IP: *.crowley.pl 07.10.05, 15:23 To nie ona. Najwyzej mlodsza corka. Przeciez takich bykow nie moze robic 30letnia, ambitna, osoba pelniaca odpowiedzialna funkcje w panstwowej firmie. Marna prowokacja, zapewne Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :)))) Re: Etat dla córki wojewody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.10.05, 19:08 11:36, to chyba godzina w której się ciężko pracuje a nie przesiaduje w internecie szukając tego co się o Tobie pisze. Jest powiedzenie: Tylko winny się tłumaczy. Jeśli się nie czujesz winna, tego że była to posada załatwiona, to po co śledzisz artykuły w internecie i forum. Gdybyś tę pracę dostała bez żadnego poparcia to tak naprawdę nie interesowałoby Ciebie co ludzie gadają! A tak pokazujesz, że jest jak to bywa w Polsce:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: heh:/ Re: Etat dla córki wojewody IP: *.ols.vectranet.pl 07.10.05, 11:38 nikt nie mówi ze ie wepchnał by swoich, ale niech maja do tego kompetencje..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: @ Re: Etat dla córki wojewody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 11:41 przecież zawsze tak było (szczególnie w administracji państwowej) - każda "władza" otaczała się swoimi ludźmi - a dlaczego? to proste - łatwiej jest kraść, unikac odpowiedzialności i żyć beztrosko gdy wiadomo, że się ma znajomości nie tylko w swojej "działce", ale i w wielu instytucjach państwowych - przykład: Pan Procyk - typowy przedstawiciel takich układów - na szczęście facet był o tyle głupi, że nadal "tkwił i dreptał" w bagnie zamiast próbować się z niego wydostać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sari Re: Etat dla córki wojewody IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 07.10.05, 11:43 Wyjdź za mąż i zmień nazwisko - jak dostaniesz jakiś etat, to jest szansa, że gazety o tym nie napiszą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: córka wojewody Re: Etat dla córki wojewody IP: 213.25.179.* 07.10.05, 11:47 muszę o tym poważnie pomyśleć:-) dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
jankaaa1 Re: Etat dla córki wojewody 07.10.05, 12:31 Gość portalu: córka wojewody napisał(a): > muszę o tym poważnie pomyśleć:-) dzięki Ile płacą córce wojewody za siedzenie w czasie pracy na forum GW? Odpowiedz Link Zgłoś
jankaaa1 Re: Etat dla córki wojewody 07.10.05, 14:34 jana2706 napisała: > a tobie? Mała różnica - piszę z domu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grek Re: Etat dla córki wojewody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 14:50 ale powiedzcie, co robi ten Paszko za 12 tyś ? Komu potrzebny jest ten WODR, jakim rolnikom? Czy doradza może, że lepsze są nawozy albo środki firmy X niż te badziewne z firmy Y ? Cóż, że droższe , ale fajniejsze.... A za rok okaże się , że fajniejsze są te od Y ? Ciepłe miejsce, fajnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dag Re: Etat dla córki wojewody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 20:17 pracuje z taka osoba.. z promocji. Tepa jak diabli, a my slyszymy jej zachwyty nad soba: - swietnie mi idzie...Wiecej ambicji niz umiejetnosci Tak swietnie jej idzie - nic nie robienie. Robi tyle ile uwaza - zwrocic uwagi jej nie mozna . My wykonujemy czesc pracy za nia Bardzo sie irytujem gdy zwracamy uwage o bledach w pracy. Przylgnela do biura jak ciasne gacie... Do cholery niech zatrudniaja takich w swoich prywatnych folwarkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
muraszka1 Re: Etat dla córki wojewody 07.10.05, 21:57 Dag,czy to UM Biuro Budzetu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Etat to pestka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.05, 20:18 Wszyscy na forum roztrząsają się n/t córki. A od czego zaczyna się artykuł? Forsa z ministerstwa na podwyżki płac (jeśli na wiosnę, to chyba o wskaźnik inflacji bo to chyba budżetówka, jeśli wojewoda ma nad nimi nadzór) rozdysponowna na trzy osoby na iluś tam zatrudnionych? A gdzie reszta pracowników? Czy im nie przysługiwała żadna regulacja? To jest chyba w tym wszystkim największy skandal!!! Bo jeśli takie było przeznaczenie tych pieniędzy to oznacza że reszta pracowników została "okradziona" z należnych im prawnie pieniądzy. A to że córka wojewody dostała tam pracę to drugoplanowa sprawa. Bo jeśli tatuś maczał w tym palce to nie ma co się dziwić ja też w tych czasach pomógłbym dziecku w znalezieniu pracy (ale nie kosztem innych jak sugeruje artykuł). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ok19 Było, jest i bedzie.. IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 07.10.05, 20:26 Przecież to normalne (co nie znaczy, że prawidlowe), że zatrudnia sie rodzinę i znajomych.Nienormalne jest to, że istnieje caly labirynt panstwowych urzedow, spolek, w ktorych sie to dzieje.Każda kolejna ekipa robila to samo i bedzie robic tak dalej.Nie jest tu potrzebny prokurator, tylko "prywatny biznes", dopoki bedą takie łączki z panstwowym kwieciem, zawsze urzednicze krowki beda sie tam pasly.W prywatnej firmie wlasciciel zatrudnia na wlasne ryzyko i za wlasne pieniadze, w panstwowej bez ryzyka, za nie swoje pieniadze..wiec to czyni..ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wap Re: Etat dla córki wojewody IP: *.aster.pl / *.aster.pl 07.10.05, 21:46 Ludzie ! Czy nie czujecie, że zaczynacie się wygłupiać ? Robicie awanturę o to, że syn marszałka wojewówdztwa jest kierowcą, a córka referentem ? A jak nie będą pracować i syn pójdzie kraść, a córka pod latarnię, to też zaczniecie wytykać: o, dzieci prominentów, i co z nich wyszło ! Troche umiaru i rozsądku. Jak oceniacie sytuację cudzych dzieci, to najpierw w pomyślcie w jakiej suytuacji chcielibyście widzieć swoje.Bo w naszym katolickim społeczeństwie w cudzym oku lubimy widzieć paproch, a w swoim belki nie may ochoty dostrzegać. Odpowiedz Link Zgłoś
being28 Re: Etat dla córki wojewody 07.10.05, 22:20 Bezrobocie 20%, polowa z tych bezrobotnych ma prawo jazdy, ale na kierowce panstwowego urzedu wybrano kolesia z wyrokiem za pobiciem. Czas wrocic do ksiazek: "Praca u podstaw, jeden z postulatów polskiego pozytywizmu. Dzięki niej miały zostać przełamane bariery społeczne, poprzez ekonomiczne i kulturalne podniesienie klas niższych. Wielką wagę przykładano do powszechnej oświaty, ludowych szkół i czytelni.Przez pracę u podstaw rozumiano podnoszenie poziomu oświaty wśród ludu, w szczególności chłopów, zaniedbanej warstwy społecznej, pogrążonej w nędzy i ciemnocie; równie istotną sprawą było krzewienie pośród ludu świadomości narodowej oraz zapobieganie rusyfikacji i germanizacji. Założenia te realizowano poprzez zakładanie szkół i bibliotek, zakładanie samorządów wiejskich, kółek i spółdzielni rolniczych." pl.wikipedia.org/wiki/Praca_u_podstaw Odpowiedz Link Zgłoś
muraszka1 Re: Etat dla córki wojewody 07.10.05, 22:26 czy nie masz co robic o 22:00? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :)))) Re: Etat dla córki wojewody IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.05, 10:05 Nikt się nie wygłupia! Ale nie sądzisz że fakt, iż córka wojewody zajmuje samodzielne stanowisko ds. wdrożenia systemu jakości ISO (a nie jak piszesz referenta) to chyba kpina. Znam osobę, która zajmuje takie stanowisko w pewnej firmie i wymaga ono b.dużego doświadczenia i przede wszystkim wielu szkoleń z zakresu ISO. Z pewnością studia politologiczne i jej poprzednie zajmowane stanowiska nie mają nic wspólnego z wdrożeniami systemu ISO. Nie miałabym zastrzeżen co do tego, żeby córka wojewody pracowałaby na tym stanowisku, ale musiałaby mieć doświadczenie w tym kierunku. Stwierdzenie,że: "Córka jest bardzo ambitna, sama znalazła sobie tą pracę i nie potrzebowała mojej protekcji" jest śmieszne:)i nie na miejscu. Cóż miał powiedzieć? Posada została załatwiona?! Każdy z nas i tak wie o co chodzi! Ha,ha, ha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skandal!!! Re: Etat dla córki wojewody IP: *.ols.vectranet.pl 08.10.05, 13:12 człowieku z ust mi wyjałeś te słowa!ZOstaw namiary a pojdziemy na piffffko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Etat dla córki wojewody IP: 62.29.140.* 08.10.05, 20:18 a wojewoda kim zostanie... Stawiam na funkcję szefa Poczty (przecież chyba po to ją podzielono)... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dag Re: Do Muraszki 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.05, 20:17 Nie to nie ten adres. Ale to tez gwiazda politologii. Wybaczyc mi prosze ze mam odruchy wymiotne... jak wiem ze wszedzie zadki "tych z promocji" sa usadowione. Ja musze sie gimnastykowac, starac , dbac aby wszystko szlo z moim zakresem obowiazkow sprawnie, a ona... jest do reprezentacji, trajkotania przez telefon w godzinach pracy/prywatnie/ czytania gazetek itp itd. To bezkarnosc tak rozzuchwala!!!!!!!!!!!!! Gdzie sa plutony egzekucyjne?????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: parek Re: Etat dla córki wojewody IP: *.ols.vectranet.pl 08.10.05, 20:47 wojewoda zatrudnia u siebie jako doradce ds bezpieczenstwa bylego Komendanta Wojewodzkiego Policji Kowalczuka. sek jednak w tym ze ten czlowiek jedyne co robi to pobiera systematycznie wyplate. W Urzedzie Wojewodzkim niektorzy pracownicy ida o zaklady ze ten Pan nie wykonal nawet jakiejkolwiek czynnosci, natomiast oplacany jest bardzo przyzwoicie. Chwali sie nawet sam iz jego pracodawca dyr. generalna to jego znajoma i naliczyla mu wszstkie mpzliwe skladniki. W pracy bywa jedynie okazjonalnie. Ciekawe gdyby Szatkowski mial oplacac takiego doradce z wlasnej kieszeni to czy pozwoli by na taki skandal. Przyszly wojewoda powinien dokonac oceny na tym stanowisku i poiformowac opinie publiczna bo w Urzedzie az huczy od komentarzy. Co do corki sprawa jest oczywista, a niepowazne tlumaczenie Szatkowskiego jest smieszne. zabral ja od Czeska prezia bo maja ze soba na pienku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grek Re: Etat dla córki wojewody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.05, 21:24 mimo wszystko może to lepiej , że nic nie robi? ja bym może wolał żeby taki Jaszczuk brał za nicnierobienie ze 2 tysiące.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: Etat dla córki wojewody IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.10.05, 22:49 taaa, wszytsko takie jasne a tyle wyjasnien od urzedasow i innych pociotkow, nie ma co sie oszukiwac ze praktyka zatrudniania po zanajomosci w budzetowie to podstawa, kto twierdzi inaczej to hipokryta, dodatkowo mozna to wzmocnic slowem "olsztyn" , ktore to oznacza znikome miasteczko z nedzna infrastruktora i gdzie jedyna pewna praca to wlasnie urzedy,administracja... a nad wszytskim czuwa banda kolezkow z ratusza, ktora ma gdzies zmiane i rozwoj regionu. a wypowiedzi na forum wyraznie pokazuja ze zjawisko "plecakow" jest znane w olszynie az za dobrze, ale czy dobrze robi regionowi ...to widac od lat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gacek Re: Etat dla córki wojewody IP: *.ols.vectranet.pl 11.10.05, 13:47 Ciekawe czy corka o ktorej mowa jest taka dobra jak ojciec w martwym ciagu , "dyscyplinie" o ktorej to rozpisywano sie jak Szatkowski zwany krawaciarzem zostal wojewoda. On bardzo lubi efekciarstwo w tym jazde na rowerze wysokiej klasy, ale dzieki sponsorowi Ciuckowskiemu, wlascicielowi salonu rowerowego. Ojciec jak corka ukonczyl nedzny kierunek na WSP tj. zajecia techniczne, po czym w zasadzie powinien skladac modele samolotowe czy samochodowe, a w najlepszy wypadku uczyc w szkole pracy-techniki. Poniewaz jest ambitny, zamiast sprzedawac glazure i wyposazenie lazienek "zaangazowal" sie w SLD i dzieki temu zostal wojewoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolo Re: Etat dla córki wojewody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 22:17 Kończył "młotki" zaocznie jako dyrektor wydziału d/s wyznań KW PZPR. Zatem jego "studia" poległy na sporym wysiłku aby dowiedzieć się na którym roku aktualnie sie znajduje. Takim gostkom zziajani asystenci przybiegali do "biura" aby w schylonej pozycji dokonac wpisu do indeksu. A jaki zdolny z gostka wojewoda. Pozazdrościć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Re: Etat dla córki wojewody IP: *.ols.vectranet.pl 19.10.05, 15:08 nie jest chyba tak do konca zle z Szatkowskim. Wyksztalcenie to ma rzeczywiscie byle jakie, ale troche umie. Umie wiazac krawaty, umie sie niezle ubrac , umie a racaej lubi dzialac pod publiczke - szpanowac. Ostatnio podobno obawia sie ze policjanci grzebia w sprawie przyjmowania lapowek w okresie gdy on byl rowniez egzaminatarem. W swoim czasie oslanial go Tkaczyk, wszedl w laski Gazdzie ale to mu podobno nie pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Dyrektor Paszko IP: *.gabo.pl 21.10.05, 11:21 A może ktoś dodatkowo zainteresuje się gospodarstwem rolnym p. Paszki w Gladyszach. Jak ono dziala, za ile ludzie pracuja i po jakim czasie otrzymuja wynagrodzenia. Bardzo ciekawe zapewniam. Poza tym można sprawdzić kiedy i na jakich warunkach p. Paszko kupil to gospodarstwo jako byly dyrektor PGR-u.O siebie jednak potrafi zadbać(wide:podwyżka). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luna37 Re: Dyrektor Paszko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.05, 14:38 ale wy dziewni jesteście....o co tyle krzyku??? Przecież cały Ratusz obsadzony jest pociotkami,kuzynami i rodzinami...wystarczy poczytać nazwiska! a wy dyskutujecie...ponad połowa stanowisk 9 i to nie tylko urzędniczych) obsadzona jest ludźmi którzy sie nie znają na niczym, a na pewno nie na tym co powinni...i co?? nic..wszyscy udają że tego nie widzą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Dyrektor Paszko IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 21.10.05, 23:52 a synalek dyrektora Paszki jest na aplikacji sędziowskiej w olsztyńskim sądzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ric Re: Dyrektor Paszko IP: *.uwm.edu.pl 24.10.05, 11:56 Przykro mi musisz poszukac roboty gdzie indziej. Zawsze będzie sie ciągną za tobą ten zapaszek. Najlepiej wyjedź stąd jeśli jesteś naprawdę coś warta. Współczuję Ci. Trzymaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jęd Re: Etat dla córki wojewody IP: *.olsztyn.mm.pl 24.10.05, 22:52 Nawet córka takiego czarnucha jak SLD-owki wojewoda przypuszczalnie jest człowiekiem i ma prawom pracować.Chciałbym się dowiedzieć gdzie złamano prawo, bo samo pochodzenie nie jest przestępstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: łobuz Re: Etat dla córki wojewody IP: *.likusy.sdi.tpnet.pl 26.10.05, 08:42 Panie being28, jest Pan żałosnym człowiekiem,współczuję Panu takiego życia przed monitorem i fascynowanie się prywatnymi sprawami obcych dla Pana ludzi. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś