Gość: Poszkodowany
IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.*
18.10.05, 20:20
Jak możecie unikajcie tego lokalu. Do restauracji to jeszcze daleka droga,
proponuję właścicielom zmienić nazwe na BAR Secesja. Ale to i tak za mało by
tam przychodzić. Obsługa fatalna nie zorientowana na klienta, ceny z kosmosu.
Właściciele jeśli chcą konkurować z prawdziwymi Restauratorami powinni zacząć
od siebie.
Absolwent