Dodaj do ulubionych

Restauracja SECESJA

IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 18.10.05, 20:20
Jak możecie unikajcie tego lokalu. Do restauracji to jeszcze daleka droga,
proponuję właścicielom zmienić nazwe na BAR Secesja. Ale to i tak za mało by
tam przychodzić. Obsługa fatalna nie zorientowana na klienta, ceny z kosmosu.
Właściciele jeśli chcą konkurować z prawdziwymi Restauratorami powinni zacząć
od siebie.
Absolwent
Obserwuj wątek
    • Gość: kik Re: Restauracja SECESJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 20:32
      Gdzie ona się znajduje?
      • Gość: XXX Re: Restauracja SECESJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 21:18
        No gdzie!!!
    • Gość: grek Re: Restauracja SECESJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 21:49
      już było o tej knajpie na tym forum.
      I ja miałem pecha i tam byłem, widziałem.
      I myślę, że wszystko będzie dobrze jak zmieni się nazwe -
      na RECESJA.

      tzw. gust Starkiewicza, jak ktoś widział budynek starturistu na końcu
      Dąbrowszczaków (kiedy to w końcu zburzą?) to wie.

      PS. to jest ta buda po tzw.kominie
    • Gość: ala Re: Restauracja SECESJA IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 19.10.05, 00:00
      recesja to dawny komin, ale chyba nic się tam nie zmiwniło
      • Gość: Mary Re: Restauracja SECESJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.05, 16:35
        Koszmar! DJ-em jest "Brzoza", nie uznaje chyba list przebojów.
        • mameluch Re: Restauracja SECESJA 05.11.05, 16:48
          o, to chyba akurat zaleta (chociaż nie wiem co uznaje, ale niżej niż aktualne
          listy przebojów spaść chyba nie można).
          • Gość: Mary Re: Restauracja SECESJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.05, 19:12
            Jeśli lubisz bawić się przy Boney M i innych starych kawałkach z lat 70-
            tych .... to polecam ten lokal.
            • mameluch Re: Restauracja SECESJA 08.11.05, 21:10
              eee, czyli jednak są kawałki z list przebojów, tylko trochę przeterminowanych;)
              myślałem że chodzi o takie, które setnego miejsca na jakiejkolwiek popowej
              liście nawet w życiu nie widziały.
    • edico Re: Restauracja SECESJA 06.11.05, 23:21
      Kuchnia przypomina raczej tzw bary na dworcach PKP z przełomu lat 60-70.
      Ostrzeżenia jak najbardziej zasadne.
      • algreg Re: Restauracja SECESJA 08.11.05, 21:04
        nie pomylcie ze SIESTĄ na Skłodowskiej bo tam super,pyszne meksykańskie i inne
        jedzenie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka