Gość: lll IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.05, 20:40 Tu nie ma nic dziwnego, PO to klika jak wszystkie inne partie, tylko akurat w tym wypadku pan Chechłowski się przeliczył. A przecież mógł zapisać się do PIS, nieprawda? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: akwarium Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.05, 20:56 Oj przeliczył się, przeliczył... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: węchowiec A kto czuł PiSmo nosem..? IP: *.olsztyn.mm.pl 06.11.05, 21:07 Ale ilu się nie przeliczyło i pozapisywali się tam gdzie należy! Polak potrafi! Odpowiedz Link Zgłoś
hawa1 Re: PO władzę w Poliklinice 06.11.05, 21:18 Pan Ch. byl juz we wladzach Polikliniki jako z-ca dyrektora. zostal zwolniony, podobnie jak z przedostatniej firmy budowlanej gdzie pelnil role prezesa Wielkim zaskoczeniem byl powrot i to na dyrektora naczelnego. Czy Szatkowski sprawdzil kogo tam rekomendowal. Teraz grunt sie zapewne pod stopami pali, wiec do partii .Dyrektor Ch. nawet do Samoobrony by sie zapisal aby gabinet utrzymac !!!1 Brak przyzwoitosci. Odpowiedz Link Zgłoś
bohdand6 Re: PO władzę w Poliklinice 07.11.05, 08:30 Rok temu pracowałem w olsztyńskiej poliklinice (szpital MSWiA). Zajmowałem się tam zamówieniami publicznymi. W roku 2003 otrzymaliśmy 14,5 mln zł a w 2004 11,5 mln zł z Budżetu Państwa. Pieniądze załatwiał Zbigniew Sobotko i Jerzy Dziewulski. W zamian wszystkie przetargi na dostawę sprzętu medycznego do szpitala miała wygrywać firma CCmed. Dyrektor tej firmy powiedział mi kiedyś ( gdy nie chciałem rozstrzygnąć przetargu na ich korzyść) żebym nie wydziwiał, bo oni wpłacili Sobotce 10 mln zł a ja mam tylko wykonać odpowiednią robotę. Nie zgodziłem się i poinformowałem ABW, następnie Marszałka Sejmu J. Oleksego, Prokuraturę Okręgową w Olsztynie a sprawy zaczęło prowadzić CBŚ w Olsztynie. Minister MSWiA R. Kalisz zwolnił dyrektora szpitala a na jego miejsce przyszedł człowiek , który miał już brud za pazurami – Janusz Chełchowski (gdy on był dyrektorem w tym szpitalu zginęło 11 mln zł), następnie zaczęli szukać ludzi, którzy mieli potwierdzić, że to ja przyjąłem łapówkę. Nie znaleźli, ale w MSWiA utworzono specjalny zespół, który miał mnie załatwić. Straciłem pracę. W Sądzie Pracy w Olsztynie po pół roku pozostawania bez pracy przywrócono mnie do pracy jednak bez żadnego odszkodowania i wynagrodzenia za czas pozostawania bez pracy, a w uzasadnieniu sędzia napisała bagatelizując zasadniczą kwestię zwolnienia, tak jakbym to ja był winien całej sytuacji, bo informowałem o jakiejś korupcji. Odwołany dyrektor (Bohdan Michniewicz) staje przed Rzecznikiem Dyscypliny Finansów Publicznych z zemsty za to, że ujawnił przestępcze machinacje. Przez ten czas zgromadziłem wiele dowodów i chętnie podzielę się z redakcją jak gangsterzy polityczni wykorzystują struktury Państwa do swojej przestępczej działalności. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Melkor Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 11:23 Witam, ja tez pracowalem w poliklinice swego czasu, wiekszosc czasu za Pana Michniewicza, ktorego bardzo cenie. Po zmianie dyrektora zaczely sie dziac dziwne rzeczy. Ludzie zaczeli byc zwalniani bez podstaw, na ich miejsce zaczeli przychodzic inni, brani z sufitu - jak np. Pan trener. Wedlug wszystkich bylem dobrym pracownikiem, no z wyjatkiem nowego dyrektora.. pod ktorym pracowalem miesiac. Moze zwolniono mnie gdyz pracowalem w jednym pokoju z wypowiadajacym sie tu specjalista ds. zamowien publicznych ? Z ktorym bardzo sie zzylem.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: PO władzę w Poliklinice IP: 81.246.17.* 07.11.05, 12:50 Apel do PiS-u. Zróbcie jak najszybciej porządek w Poliklinice. Szpital to nie przechowalnia dla politycznych emerytów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poliklinika1 Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.olsztyn.mm.pl 07.11.05, 18:08 A cóż jest zaskakujacego w tym, że Pan Chełchowski został dyrektorem naczelnym w Poliklinice? I co z tego, że został wcześniej zwolniony? Może ktoś dostrzeże również fakt, że dyrektor w krótkim okresie czasu dokonał olbrzymich zmian na korzyść pracownika. Dlaczego salowe i pielęgniarki uciekają np. z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego i z chęcią podejmują pracę w Poliklinice? Zmieniło się wynagrodzenie większości pracowników Polikliniki, którzy nie ukywają zadowolenia. Jest niewielu pracodawców dbajacych o dobro swoich pracowników. Dlaczego dopatrujecie się tylko złego i szukacie. Czy dobra juz nikt nie widzi?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poliklinika1 Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.olsztyn.mm.pl 07.11.05, 18:39 A cóż jest zaskakujacego w tym, że Pan Chełchowski został dyrektorem naczelnym w Poliklinice? I co z tego, że został wcześniej zwolniony? Może ktoś dostrzeże również fakt, że dyrektor w krótkim okresie czasu dokonał olbrzymich zmian na korzyść pracownika. Dlaczego salowe i pielęgniarki uciekają np. z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego i z chęcią podejmują pracę w Poliklinice? Zmieniło się wynagrodzenie większości pracowników Polikliniki, którzy nie ukywają zadowolenia. Jest niewielu pracodawców dbajacych o dobro swoich pracowników. Dlaczego dopatrujecie się tylko złego i szukacie sensacji. Czy dobra juz nikt nie widzi?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hana Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.olsztyn.mm.pl 25.09.08, 20:16 tak ... zgadzam sie dobry dyretor we wszystkim, wynagrodzenia wporządku i dba o pracowników!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nick Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.05, 23:24 to chyba nie etyczne ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: węchowiec Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.olsztyn.mm.pl 07.11.05, 01:09 Zdania sa podzielone. Jedni twierdza, że zapisywać sie do samoobrony to nieetyczne, a inni - że teraz już można. Chwilowo tam w górze źle widziany jest liberalizm. Ale nie wyrzucajcie z szafy kolorowych ciuszków. Jeszcze wrócą i się przydadzą, po co potem przepłacać za nowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ula Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 07.11.05, 06:28 żenujące.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sam_sob Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 07:34 Może żenujące, ale pragmatyczne i skuteczne. Taka właśnie jest polityka. Odpowiedz Link Zgłoś
robiii Re: PO władzę w Poliklinice 07.11.05, 08:15 gdziekolwiek się pan jarosław sz. pokaże pojawiają się jakieś niedwuznaczne sytuacje. uwzięli się? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: PO władzę w Poliklinice IP: 81.246.17.* 07.11.05, 12:45 Jeśli w tę sprawę jest zamieszany p.Jarosław Szostek, to bardzo źle wróży. Ten były działacz Unii Wolności zmienia poglądy i pracodawców jak rękawiczki. Za jego kadencji w przedsiębiorstwie hotelowym też ciągnie się "smród". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktosik Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 09:46 nie ma w tym nic dziwnego. punkt widzenia zależy zawsze od punktu siedzenia. Pan Ch boi sie o swoj stolek wiec trzyma z silnymi a co co sa z nim i moga mu cos zalatwic sa przez niego faworyzowani tak było jest i bedzie i nie zmieni tego nawet ponoc radykalny PIS a że szpital ucierpi.... kogo to obchodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 14:32 szpital dzięki pracy pana Sz. zaoszczędził kilka milionów złotych i to jest udokumentowane. Nie sa to zadne wymysly - to fakty z którymi się nie dyskutuje. Sensacje wywołują tacy jak "bohdan", który wyleciał z roboty za balagan jakiego narobił, ale tym zajmuje się obecnie CBŚ i to też fakty. a dziennikarzyna - opłacany przez co niektórych, którym pali się koło D.... pisze na zlecenie bzdury Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czytelnik Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 14:53 Czy to ładnie tak samemu się przechwalać ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sędzia Re: PO władzę w Poliklinice IP: 193.201.167.* 07.11.05, 14:59 Oj Panie Sz. !!!! I znowu Pana wywalą na zbity pysk, ale Ty jak g...... zawsze na wierzch wypłyniesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 17:38 Nie wiem po co te kłótnie poliklinika świadczy usługi zdrowotne dla całej społeczności Olsztyna i województwa, w warunkach o których marzą nawet kraje b.bogate i jest łakomym kąskiem dla wielu chętnych na władzę i stanowisko.Dziwny zbieg okoliczności, dlaczego artykuł nie ukazał się we wrześniu jak pan dyrektor wstąpił do PO, a dopiero teraz? Trzeba mu dokopać, ale nikt nie bierze pod uwagę tego, że jest dobrym i kompetentnym dyrektorem, zna się na tym co robi,siedzi w pracy po godzinach, żeby wszystko grało jak w zegarku,jest b.wymagający, ale to wszystko dla dobra firmy,pacjentów i nas pracowników.Dyrektor wydaje decyzje dotyczące obsady stanowisk , czy okażą się trafne pokaże czas,nie można skreślać człowieka za przeszłość. A pan, panie Bohdanie niech pan przestanie już mącicić, już czas przestać oczerniać ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vic Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.proxyplus.cz / *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.05, 18:16 Trzeba zaczącząć od tego,że obecny Pan Dyrektor był przez wiele lat budowniczym Polikliniki.Tak był zajęty(po godzinach),że wybudował przy okazji dla siebie dom o pow.400m/2. Pracowity chłop????? Odpowiedz Link Zgłoś
bohdand6 Re: PO władzę w Poliklinice 08.11.05, 08:00 a ty człowieku xyz pokaż trochę odwagi osobistej i zaloguj się pod prawdziwym imieniem, a wówczas będziemy mogli podyskutować kto ma rację i czy to co piszę jest tylko oczernianiem ludzi czy bezczelny przekręt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olsztyniak Re: PO władzę w Poliklinice IP: 193.201.167.* 07.11.05, 14:10 Proponuję przyjrzeć się bliżej osobie Pana Szostka nazywanego swego czasu "Mistrzem Świata w długich rozmowach telefonicznych na cudzy rachunek". Posiada on dwie zasadnicze cechy: dobre pierwsze wrażenie i robienie dużej kupy tam gdzie aktualnie siedzi.Proponuję przejrzeć archiwalne wydania GO i GW. Oto kilka faktów z bogatej kariery Pana Szostka: * Na początku lat 90-tych był dyrektorem Warm-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego- wyleciał z hukiem w atmosferze dużego smrodu-nie dali mu nawet dojść do głosu na walnym zgromadzeniu, bo chciał upaprać innych * Walka ochroniarzy o Dom Handlowy "U Tomka" - próbowal na siłę przejąć dobrze prosperujący lokal * Kolejna afera to walka o kontrakty agencji modelek w tym jego i jego żony- był spory skandal, bo na chama chciał się załapać * Sędzia i działacz piłkarski-jak wywalili go z pierwszej ligi to poszedł z donosami na innych sedziów . Pamiętacie jak obiecywał ratować STOMIL - a jak doszedł do władzy to tylko biurka przestawiał, bo wszędzie go gonili * Jako zwolennik tymińskiego próbował zostać posłem z ramienia UW , udawał że działa, ale jak się poznano na nim to było pa.......itd Gdzie wdepnie tam zawsze jedno po nim zostaje - duży smród i kupa .......współczuję Poliklinice Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XYZ Poliklinika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.05, 17:48 Nie wiem po co te kłótnie poliklinika świadczy usługi zdrowotne dla całej społeczności Olsztyna i województwa, w warunkach o których marzą nawet kraje b.bogate i jest łakomym kąskiem dla wielu chętnych na władzę i stanowisko.Dziwny zbieg okoliczności, dlaczego artykuł nie ukazał się we wrześniu jak pan dyrektor wstąpił do PO, a dopiero teraz? Trzeba mu dokopać, ale nikt nie bierze pod uwagę tego, że jest dobrym i kompetentnym dyrektorem, zna się na tym co robi,siedzi w pracy po godzinach, żeby wszystko grało jak w zegarku,jest b.wymagający, ale to wszystko dla dobra firmy,pacjentów i nas pracowników.Dyrektor wydaje decyzje dotyczące obsady stanowisk , czy okażą się trafne pokaże czas,nie można skreślać człowieka za przeszłość. A pan, panie Bohdanie niech pan przestanie już mącicić, już czas przestać oczerniać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on Re: Poliklinika IP: *.olsztyn.mm.pl 25.09.08, 20:14 dyrektor siedzi po godzinach ale dla prywatnej przyjemności!!! gdzieś ten swój harem kobitek musi obskoczyć... też bym skorzystał! ale fałszywiec bierze sam... oprócz tego fajne fury ma na podjeździe w domu, nissanik do pracy a w chacie lux woziki!!! chyba nie za wynagrodzenie ze szpitala??? "fajne te firmy medyczne i nie tylko..." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.05, 15:09 dlaczego tylko czytelnicy potrafia narzekać? czy osoby które zajmują eksponowane stanowiska muszą być zawsze pod obstrzałem zazdrośników, którzy nie robiąc nic żadają wiele? przyjrzyjcie sie Państwo na dobre strony pracy obu Panów. Pracownicy szpitala nie zarabiają źle, jakość świadczonych usług jest na dobrym poziomie, szpital sie ciągle rozbudowuje, modernizuje itp. Uwazam ze dyrektor Szostek jest wymagającym człowiekiem ale taki własnie powinien być dyrektor bo to podnosi jakość szpitala. i przestańcie narzekac a weźcie sie do uczciwej pracy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TKM Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.olsztyn.mm.pl 08.11.05, 15:33 Ale my musimy, własnie teraz! Bo kiedy? Przecież to Teraz K.... My! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sędzia Re: PO władzę w Poliklinice IP: 193.201.167.* 08.11.05, 16:14 Oj Szostek, Szostek !!!! Przestań w końcu sam się chwalić! Myślisz, że czytelnicy są głupi i na tym się nie poznają. Akurat by cię jakiś podwładny pochwalił. Obłuda , fałsz i pozoranctwo to twoje cechy. Ilu pracodawców zmieniłeś (albo raczej ciebie zmienili) w ostatnim 10- leciu ??!!! 10??? 15??? Wszyscy byli źli i nieuczciwi ???!!! Nie po prostu poznali się na tobie co i czeka cię w Poliklinice. Czym możesz pochwalić się za ten okres poza aferami i awanturami ????!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Re: PO władzę w Poliklinice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.05, 16:22 zaczyna się walka w po i wajemne wykańczanie, bo zabraklo stanowisk po wyborach. A panu J Sz. mozna pogratulowac przyjaciół z partii a najbardziej tych, którym pomagał w zdobyciu manadu poselskiego. Odpowiedz Link Zgłoś