luna37 27.11.05, 22:15 właśnie z Łodzi gdzie zdałam bardzo ważny egzmin:)) ( muszę się gdzieś pochwalić...:))) ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agalt Re: wróciłam... 28.11.05, 08:14 Gratulacje. Ile lat ma Twój synek? Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
ktos2104 Re: wróciłam... 28.11.05, 08:21 normalnie gratulacje:) dobrze miec takie egzaminy za sobą:) Odpowiedz Link Zgłoś
lustroo Re: wróciłam... 28.11.05, 10:49 Fajnie :) Ja też się cieszę. Gratulacje. Odpowiedz Link Zgłoś
luna37 Re: wróciłam... 28.11.05, 16:12 dzięki za gratulacje...:))0 to miłe...a syn ma 12 lat:) Odpowiedz Link Zgłoś
agalt Re: wróciłam... 28.11.05, 19:15 Pytałam troszkę interesownie. Mój młody ma 11 lat i czasem przyjeżdża ze mną do Olsztyna. Pozdrowionka Odpowiedz Link Zgłoś
luna37 Re: wróciłam... 28.11.05, 21:59 agalt...na pewno by się dogadali:)) Jak będziesz z nim to daj znać:)) Rita...(trochę zastanawiam się czy pisać coby na przechwalstwo nie wyglądało..:) ale powiem...)...na egzaminatora TELC-owskiego:)). Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: wróciłam... 30.11.05, 22:08 Poważne egzaminy, możesz "fruwać" po Europie z certyfikatem :) Gratulacje A ja nie wyjeżdżam nigdzie, chociaż mi się paszport śnił :) Odpowiedz Link Zgłoś
luna37 Re: wróciłam... 30.11.05, 23:35 Po Polsce:)) Ja będę egzaminowała tych co chcą fruwać:))) Ja się już nafruwałam:))) Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: wróciłam... 30.11.05, 23:54 czyli Ty szkolisz i ja szkolę, ale czasami uczennice przerastają mistrza...bez nazwisk :)))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
luna37 Re: wróciłam... 01.12.05, 00:20 zgadzam się:))) i wtedy mistrz jest baaaardzo dumny:))) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: wróciłam... 01.12.05, 20:42 ale ja dalej nie rozumie , co to za egzamin i jakie są uprawnienia ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luna37 Re: wróciłam... IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 01.12.05, 22:05 mogę przeprowadzać egzamin międzynarodowy TELC potwierdzający znajomość języka obcego:))) wejdź na stronkę www.telc.pl tam jest wszystko napisane Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: wróciłam... 01.12.05, 22:19 a to egzamin z jednego języka czy z kilku ? Odpowiedz Link Zgłoś
luna37 Re: wróciłam... 01.12.05, 22:41 zdaje się go z 11 języków,ale ja jestem egzaminatorem tylko 1 z nich:)))tzn można go zdawać z 11 jęyków i jest uznawany w całej Europie jako potwierdzający znajomość języka. A teraz dużo urzednikó go stara się zdać, bo tylko do końca 2006r, będzie im się liczył do awansu poziom B1:))) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: wróciłam... 01.12.05, 23:14 Luna, poczekaj, bo moja córka zapisała się na j.angielski , by zdawać egzamin , a jest na polonistyce. Pracy nie ma więc chce też zdobyć zawód nauczyciela anglistyki. Popytam się ją szczegółowo, czy dobrze się zapisała. Odpowiedz Link Zgłoś
oso1 Re: wróciłam... 01.12.05, 23:28 Dodaj jeszcze do tego 3 semestralne studia podyplomowe z uprawnień pedagogicznych, bo będzie krucho z awansem zawodowym, zaś od 2006 roku takowe są wymagane. Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: wróciłam... 02.12.05, 20:57 dobra, dalej nie mówcie , dziewczyny dorosłe i lepiej wiedzą ode mnie co jest wymagane, przestałam sie martwić - niech sobie radzą. Moja rola w tym , aby nie przeszkadzać. Jak tam wasze dzieciaki ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luna37 Re: wróciłam... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.05, 10:26 i na dodatek z tego co kojarzę od września 2004 roku zadne egzaminy sie nie liczą jako potwierdzajace znajomość dla nauczyciela...A podyplomówki z kierunkierm nauczycielksim zlikwidowali...ale mogę sprawdzić Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: wróciłam... 05.12.05, 21:01 narazie moja pisze prace magisterską i czesto wyrzuca mnie z komputerka, może później pomyśli co dalej Odpowiedz Link Zgłoś