Dodaj do ulubionych

wróciłam...

27.11.05, 22:15
właśnie z Łodzi gdzie zdałam bardzo ważny egzmin:)) ( muszę się gdzieś
pochwalić...:))) )
Obserwuj wątek
    • rita100 Re: wróciłam... 27.11.05, 22:29
      to ja gratuluję, wspaniale !
    • agalt Re: wróciłam... 28.11.05, 08:14
      Gratulacje. Ile lat ma Twój synek?
      Pozdrowionka
      • ktos2104 Re: wróciłam... 28.11.05, 08:21
        normalnie gratulacje:)
        dobrze miec takie egzaminy za sobą:)
        • lustroo Re: wróciłam... 28.11.05, 10:49
          Fajnie :) Ja też się cieszę. Gratulacje.
    • luna37 Re: wróciłam... 28.11.05, 16:12
      dzięki za gratulacje...:))0 to miłe...a syn ma 12 lat:)
      • agalt Re: wróciłam... 28.11.05, 19:15
        Pytałam troszkę interesownie. Mój młody ma 11 lat i czasem przyjeżdża ze mną do
        Olsztyna.
        Pozdrowionka
        • rita100 Re: wróciłam... 28.11.05, 20:56
          A jaki to egzamin był ?
          • luna37 Re: wróciłam... 28.11.05, 21:59
            agalt...na pewno by się dogadali:)) Jak będziesz z nim to daj znać:))
            Rita...(trochę zastanawiam się czy pisać coby na przechwalstwo nie wyglądało..:)
            ale powiem...)...na egzaminatora TELC-owskiego:)).
            • oso1 Re: wróciłam... 30.11.05, 22:08
              Poważne egzaminy, możesz "fruwać" po Europie z certyfikatem :)
              Gratulacje
              A ja nie wyjeżdżam nigdzie, chociaż mi się paszport śnił :)
              • luna37 Re: wróciłam... 30.11.05, 23:35
                Po Polsce:)) Ja będę egzaminowała tych co chcą fruwać:))) Ja się już
                nafruwałam:)))
                • oso1 Re: wróciłam... 30.11.05, 23:54
                  czyli Ty szkolisz i ja szkolę, ale czasami uczennice przerastają mistrza...bez
                  nazwisk :))))))))))))))
                  • luna37 Re: wróciłam... 01.12.05, 00:20
                    zgadzam się:))) i wtedy mistrz jest baaaardzo dumny:)))
                    • rita100 Re: wróciłam... 01.12.05, 20:42
                      ale ja dalej nie rozumie , co to za egzamin i jakie są uprawnienia ?
                      • Gość: luna37 Re: wróciłam... IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 01.12.05, 22:05
                        mogę przeprowadzać egzamin międzynarodowy TELC potwierdzający znajomość języka
                        obcego:))) wejdź na stronkę www.telc.pl tam jest wszystko napisane
                        • rita100 Re: wróciłam... 01.12.05, 22:19
                          a to egzamin z jednego języka czy z kilku ?
                          • luna37 Re: wróciłam... 01.12.05, 22:41
                            zdaje się go z 11 języków,ale ja jestem egzaminatorem tylko 1 z nich:)))tzn
                            można go zdawać z 11 jęyków i jest uznawany w całej Europie jako potwierdzający
                            znajomość języka. A teraz dużo urzednikó go stara się zdać, bo tylko do końca
                            2006r, będzie im się liczył do awansu poziom B1:)))
                            • rita100 Re: wróciłam... 01.12.05, 23:14
                              Luna, poczekaj, bo moja córka zapisała się na j.angielski , by zdawać egzamin ,
                              a jest na polonistyce. Pracy nie ma więc chce też zdobyć zawód nauczyciela
                              anglistyki. Popytam się ją szczegółowo, czy dobrze się zapisała.
                              • oso1 Re: wróciłam... 01.12.05, 23:28
                                Dodaj jeszcze do tego 3 semestralne studia podyplomowe z uprawnień
                                pedagogicznych, bo będzie krucho z awansem zawodowym, zaś od 2006 roku takowe
                                są wymagane.
                                • rita100 Re: wróciłam... 02.12.05, 20:57
                                  dobra, dalej nie mówcie , dziewczyny dorosłe i lepiej wiedzą ode mnie co jest
                                  wymagane, przestałam sie martwić - niech sobie radzą. Moja rola w tym , aby nie
                                  przeszkadzać.
                                  Jak tam wasze dzieciaki ?
                                  • Gość: luna37 Re: wróciłam... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.12.05, 10:26
                                    i na dodatek z tego co kojarzę od września 2004 roku zadne egzaminy sie nie
                                    liczą jako potwierdzajace znajomość dla nauczyciela...A podyplomówki z
                                    kierunkierm nauczycielksim zlikwidowali...ale mogę sprawdzić
                                    • rita100 Re: wróciłam... 05.12.05, 21:01
                                      narazie moja pisze prace magisterską i czesto wyrzuca mnie z komputerka, może
                                      później pomyśli co dalej
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka