Dodaj do ulubionych

Kadry SAMOOBRONY

24.01.06, 05:57
"Niedawne wieści z Olsztyna napawają pesymizmem wszystkich, którym zależy na
szerzeniu pewnych idei w Polsce. Mam nadzieję, że nie powstrzyma nas to od
dalszych działań" - pisał kilka lat temu Piskorski do redaktora polskiego
nazi-skinheadzkiego biuletynu "Salute".

Ubolewał w ten sposób nad aresztowaniem działaczy polskiego oddziału
międzynarodowej sieci neonazistowskiej Blood & Honour (Krew i Honor)
zatrzymanych za propagowanie idei faszystowskich.

Dzisiaj awansował na posła ze swastyką w podpisie ;((
serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34474,3125348.html
Obserwuj wątek
    • sam_sob Re: Kadry SAMOOBRONY 24.01.06, 08:38
      To powinno tłumaczyć opory PiS-u do koalicji z SO wymyślonej przez PO.
      • Gość: dociekliwy Re: Kadry SAMOOBRONY IP: 213.25.179.* 24.01.06, 09:26
        Tusk ci to w zaufaniu powiedział?
        Miłość do pisuarków jest jak widać ślepa i bezwonna.
        • Gość: sam_sob Re: Kadry SAMOOBRONY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.06, 10:27
          Tego nikt, w tym i Tusk nie ukrywa, a najtrafniej i szczerze wyjaśniła to Pani
          prof. Zyta Gilowska. Ponadto, na miłostki jestem już za stary i za brzydki, a
          reaguję zawsze w sytuacjach bezzasadnych napaści szczególnie na słabszych, w
          tym przypadku mniej liczebnej grupy posłów, którzy chcą coś zrobić
          pożytecznego.
          • Gość: kopytko Re: Kadry SAMOOBRONY IP: *.olsztyn.mm.pl 24.01.06, 10:36
            Oj,słaba to i mało liczebna grupa, ci posłowie Samoobrony. Trzeba ich bronić,
            sam_sobie, oj. trzeba bronić, przecież chcą coś zrobić coś pożytecznego.
          • Gość: dociekliwy Re: Kadry SAMOOBRONY IP: 213.25.179.* 24.01.06, 10:36
            1.Twierdzenie,że koalicję PiSu z Samoobroną wymyślił Tusk jest zbyt śmieszne
            żeby je komentowac.Szczególnie w świetle licznych rozmów i kontaktów pisuarów z
            hołotą kryminalną z samoobrony.
            2.Kto na kogo napadał w sposób bezzasadny?
            3.Czy możesz podać nazwiska posłów którzy chcą zrobić coś
            pozytecznego.Oczywiście nir dla siebie.
            4.Problem sympatii nazistowskich w Polsce aczkolwiek zdumiewający ze względu na
            przeszłość jest niestety aktualny i dotyczy to również woj.warmińsko-
            mazurskiego.Równie zdumiewająca jest tolerancja i pobłażliwość policji i
            wymiaru sprawiedliwości wobec sympatyków nazizmu.
            • sam_sob Re: Kadry SAMOOBRONY 24.01.06, 10:59
              Gość portalu: dociekliwy napisał(a):

              > 1.Twierdzenie,że koalicję PiSu z Samoobroną wymyślił Tusk jest zbyt śmieszne
              > żeby je komentowac.Szczególnie w świetle licznych rozmów i kontaktów pisuarów
              z
              >
              > hołotą kryminalną z samoobrony.
              > 2.Kto na kogo napadał w sposób bezzasadny?
              > 3.Czy możesz podać nazwiska posłów którzy chcą zrobić coś
              > pozytecznego.Oczywiście nir dla siebie.
              > 4.Problem sympatii nazistowskich w Polsce aczkolwiek zdumiewający ze względu
              na
              >
              > przeszłość jest niestety aktualny i dotyczy to również woj.warmińsko-
              > mazurskiego.Równie zdumiewająca jest tolerancja i pobłażliwość policji i
              > wymiaru sprawiedliwości wobec sympatyków nazizmu.

              Język nienawiści na temat kontaktów posłów Rzeczypospolitej jest równy językowi
              sympatyków nazizmu. Z tego powodu nie wywołuj wilka z lasu, a nuż się pojawi.
              • Gość: dociekliwy Re: Kadry SAMOOBRONY IP: 213.25.179.* 24.01.06, 11:50
                Wilk już jest.
                Lepper i jego kryminaliści tez.
                Podobnie jak bolszewicy od braci kaczorów.
                Co sie miało stać już się stało.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka