05.03.03, 19:35
Hej! Czy znacie dobrego pediatrę w Olsztynie, który przyjeżdża na wizytę do
domu o każdej porze dnia i nocy. Jeśli tak, to proszę o jego namiary
(nazwisko, telefon) Mam już dość błądzenia...
Obserwuj wątek
    • angela-rt Re: pediatrzy 05.03.03, 20:29
      Halina Kozak,bardzo dobry pediatra przyjedzie jeśli nie ma w tym czasie dyzuru
      w szpitalu tel. znajdziesz w ksiązce,albo podadzą w informacji,ja nie mam w
      zwyczaju podawania innym nr.telefonow bez zgody właścicieli-wybacz
      ;-)angi
      • ismg Re: pediatrzy 06.03.03, 16:06
        Dziękuję za info. A może jeszcze kogoś znacie? Tak na wszelki wypadek
        • Gość: koza Re: pediatrzy IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 09.03.03, 20:58
          Popieram, Pani Kozak!
      • Gość: sylwia Re: pediatrzy IP: 213.76.0.* 12.03.03, 12:18
        Sorki, że się podłączę. Mam prośbę, czy mogę dostać info, gdzie znaleźć
        telefon do pani doktor. Zainteresowana tym nazwiskiem szukałam w książce
        telefonicznej, ale nie ma. Na informacji też nie. Gdzie ta pani doktor
        przyjmuje?
        • angela-rt Re: pediatrzy 12.03.03, 16:22
          Przyjmuje prywatnie na ul.Wyzwolenia 20 nad apteką Ewa-pierwsze
          pietro,poniedziełki i piątki od 15 do 19,albo i dłużej
    • Gość: giga Re: pediatrzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.03, 16:29
      Przepraszam,ale Apteka EWA mieści się przy ul.Wyszyńskiego róg Żołnierskiej.
      • angela-rt Re: pediatrzy 12.03.03, 16:31
        Przepraszam moj błą dobrze mowisz troche zakręcona jestem,nie chodziło o
        Wyzwolenia a właśnie o Wyszyńskiego-przepraszam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka