Dodaj do ulubionych

Dojazd do LW

21.04.07, 17:50
Chciałem jechać do Lidzbarka rano, ale pierwszy autobus (nota bene do
Bartoszyc) rusza z Wawy dopiero 12.50.
Ludzie pociągiem nie jeździli i stacja jest reliktem. Czy Wy nigdzie (poza
OLsztynem) nie jeździcie?
Obserwuj wątek
    • mika_1 Re: Dojazd do LW 21.04.07, 19:08
      Jeżdżą, jeżdzą, ale busami lub prywatnymi autobusami. O ile pamiętam wyjeżdżają
      spod Pałacu Kultury. I jadą całkiem sprawnie.
      A jak autobus jedzie do Bartoszyc, tudzież do Kaliningradu, to do Lidzbarka
      dojedziesz:)
      • sibeliuss Re: Dojazd do LW 21.04.07, 19:11
        Tylko widzisz, ja nie trawię jazdy z kolanami pod brodą.
        Dlatego najchętniej wybieram pociąg, a jeśli nie ma takowego to duży autobus.
        • mika_1 Re: Dojazd do LW 21.04.07, 21:26
          No to właśnie te duże to prywatne są.
          Ale ogólnie to fakt - do jaz do bani.
          • sibeliuss Re: Dojazd do LW 22.04.07, 00:24
            Myślę, że do Bani Mazurskich jest podobny :)
            • mika_1 Re: Dojazd do LW 22.04.07, 15:18
              Oj, myślę że tam trudniej dojechać:)
              • sibeliuss Re: Dojazd do LW 22.04.07, 16:40
                mika_1 napisała:

                > Oj, myślę że tam trudniej dojechać:)
                >
                Sprawdzimy?
                • mika_1 Re: Dojazd do LW 22.04.07, 17:52
                  Eee, może nie, bo widzę, że jesteś oblatany w temacie:)
    • kubona Re: Dojazd do LW 23.04.07, 18:10
      owszem jeździmy:)
      samochodem, korzystamy z usług prywatnych przewoźników, czasem również z usług
      pkp i pks.
      a żaden pociąg z warszawy do Olsztyna rano nie jedzie? wydaje mi się ze tak,
      jakieś dwa laat temu jechałam z Wawy o 6 rano w Olsztynie byłam ok 10 czy 11,
      nie pamiętam.
      potem tylko przesiadka do busa - i Lidzbark wita:))))
      w razie potrzeby służe rozkąłdem jazdy prywatnych do i z Lidzbarka:)
    • bob-budowniczy CO NA 1 maja? 30.04.07, 13:51
      Jakiś pochód się szykuje? A dawniej takie bywały?
      • bob-budowniczy Re: CO NA 1 maja? 14.05.07, 12:34
        cisza majowa?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka