sibeliuss 21.04.07, 17:50 Chciałem jechać do Lidzbarka rano, ale pierwszy autobus (nota bene do Bartoszyc) rusza z Wawy dopiero 12.50. Ludzie pociągiem nie jeździli i stacja jest reliktem. Czy Wy nigdzie (poza OLsztynem) nie jeździcie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mika_1 Re: Dojazd do LW 21.04.07, 19:08 Jeżdżą, jeżdzą, ale busami lub prywatnymi autobusami. O ile pamiętam wyjeżdżają spod Pałacu Kultury. I jadą całkiem sprawnie. A jak autobus jedzie do Bartoszyc, tudzież do Kaliningradu, to do Lidzbarka dojedziesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Dojazd do LW 21.04.07, 19:11 Tylko widzisz, ja nie trawię jazdy z kolanami pod brodą. Dlatego najchętniej wybieram pociąg, a jeśli nie ma takowego to duży autobus. Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dojazd do LW 21.04.07, 21:26 No to właśnie te duże to prywatne są. Ale ogólnie to fakt - do jaz do bani. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Dojazd do LW 22.04.07, 00:24 Myślę, że do Bani Mazurskich jest podobny :) Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Dojazd do LW 22.04.07, 16:40 mika_1 napisała: > Oj, myślę że tam trudniej dojechać:) > Sprawdzimy? Odpowiedz Link Zgłoś
mika_1 Re: Dojazd do LW 22.04.07, 17:52 Eee, może nie, bo widzę, że jesteś oblatany w temacie:) Odpowiedz Link Zgłoś
kubona Re: Dojazd do LW 23.04.07, 18:10 owszem jeździmy:) samochodem, korzystamy z usług prywatnych przewoźników, czasem również z usług pkp i pks. a żaden pociąg z warszawy do Olsztyna rano nie jedzie? wydaje mi się ze tak, jakieś dwa laat temu jechałam z Wawy o 6 rano w Olsztynie byłam ok 10 czy 11, nie pamiętam. potem tylko przesiadka do busa - i Lidzbark wita:)))) w razie potrzeby służe rozkąłdem jazdy prywatnych do i z Lidzbarka:) Odpowiedz Link Zgłoś
bob-budowniczy CO NA 1 maja? 30.04.07, 13:51 Jakiś pochód się szykuje? A dawniej takie bywały? Odpowiedz Link Zgłoś