losmarietas 11.07.07, 21:30 Witam. szukam dziewczyny ktora myśli o wyjeżdzie na au pair do usa na rok lub dwa (wyjazd między lipec / wrzesień). >> katie_b1@wp.pl << Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dobra2 Re: au pair 2008 IP: *.w90-48.abo.wanadoo.fr 22.10.07, 09:51 Od kiedy bylby ten wyjazd, rozumiem ze dopiero w 2008? Czy to jest rodzinka u ktorej Ty jestes teraz? Odpowiedz Link Zgłoś