Dodaj do ulubionych

au pair 2008

11.07.07, 21:30
Witam. szukam dziewczyny ktora myśli o wyjeżdzie na au pair do usa na rok lub
dwa (wyjazd między lipec / wrzesień). >> katie_b1@wp.pl <<
Obserwuj wątek
    • Gość: dobra2 Re: au pair 2008 IP: *.w90-48.abo.wanadoo.fr 22.10.07, 09:51
      Od kiedy bylby ten wyjazd, rozumiem ze dopiero w 2008? Czy to jest
      rodzinka u ktorej Ty jestes teraz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka