Dodaj do ulubionych

Wyrzucają się nawzajem z telewizji

IP: *.dobremiasto.net 18.03.08, 20:24
A Sokołowski to niby bezpartyjny fachowiec? A z jakiej partii startował do
rady miasta? Nie z Platformy Obywatelskiej przypadkiem...?
Obserwuj wątek
    • Gość: john szuje komuno-PeOwskie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.08, 20:35
      Takie z nich profesory jak z koziej d... trąbki!
      • Gość: Antymenel Re: szuje komuno-PeOwskie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 14:34
        Jesteś lepszy jako profesor?A może sam jesteś lepsza szuja?
    • Gość: Gucio Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 20:37
      Pan Sokołowski to wieloletni działacz Unii Demokratycznej i Unii
      Wolności jak również mianowaniec Platfusów.Zgrywa"bezpartyjniaka"i
      liczy na poważne polityczne synekury.Nie wiadomo po co wywołuje
      polityczny konflikt,bo wkrótce media publiczne zostaną
      sprzedane/nowa ustawa przeszła dzisiaj w sejmie/a w mediach
      prywatnych dla takich profesorów od siedmiu boleści nie będzie
      miejsca.Nie mówiąc o
      pozostałych "buntownikach"twórcach"postkomunistycznych układów w
      mediach i nie tylko.Iwański to czołłowy wspieracz Ordynackiej i
      Bogdanowicza a Prusiński to PZPR.
    • Gość: sm Profesor buuhaaaaaaaahaaaaa Sokołowoski :) IP: *.olsztyn.net.pl 18.03.08, 20:37
      Dajcie spokój z reklamowaniem tego typka z kompleksami. Kto miał z nim zajęcia
      dobrze wie jakim jest on wielkim naukowcem. A swoją drogą koleś z choinki się
      nie urwał i nie trzeba być ślepcem, żeby zauważyć że to zwykły aparatczyk z
      uwielbianej przez media partii
      • Gość: ckm Dyrektor oddziału buuhaaaaaaaahaaaaa sm:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.08, 14:48
        Prawda?
    • Gość: auslander Platformen,guten morgen IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.08, 20:41
      youtube.com/watch?v=mFvw2ux7S0o&feature=related
    • Gość: widz Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.ols.vectranet.pl 18.03.08, 20:51
      Zlikwidować zarówno radę jak i TVP 3 Olszyn.Koszta ogromne skutek
      jak ewidać (relacja na żywo z teatru)szkoda kasy.
    • Gość: pisowidz [...] IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.08, 21:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: wacek Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.ols.vectranet.pl 18.03.08, 22:22
        ani jeden ani drugi. Sokołowski zawsze był konfliktowy. Nauczył sie pisać, od
        lat tworzy różne papiery na ludzi, którzy mu nie leżą.
    • Gość: yad [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.08, 22:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: l. Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.ols.vectranet.pl 18.03.08, 23:10
        dupowśliz , można prosić o rozwinięcie. pzdr
    • Gość: EXOlsztyniak Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.multicon.pl 18.03.08, 23:14
      Dość dawno wyprowadziłem sie z olsztyna i nie bardzo orientuje się w lokalnych
      "układach", ale wydaje mi się że człowiek który z wykształcenia jest medioznawcą
      (z tytułem profesora, nie wiem czy belwederskiego) chyba bardziej nadaje się na
      to stanowisko niż młody człowiek- mniej więcej w moim wieku, który pojęcie o tv
      ma mniej więcej takie jak ja, tyle tylko że jest z jakiejś partii politycznej. W
      tym wypadku z PIS-u, chociaż miałbnym bardzo podobne odczucia gdyby był z
      jakiejkolwiek innej partii- to gwoli odpierania argumentów, że "boli mnie:
      określona przynależność partyjna. Tyle tylko że on niespecjalniue cokolwiek
      robi- może ze strachu że coś spie.... nie mając o tym pojęcia?? Odwagi Panie
      Przewodniczący! :)
      • aclarc Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji 20.03.08, 13:59
        człowiek który z wykształcenia jest medioznawcą z tytułem profesora,
        nie wiem czy belwederskiego)


        Problem polega na tym, że nikt do tej pory nie widział tej jego -
        zrobionej w Moskwie - habilitacji.
    • Gość: szeryf Sokołowski to "ekspert" IP: *.ols.vectranet.pl 18.03.08, 23:56
      Jesli Wyborcza kreuje Sokołowskiego na speca o mediów to zapraszam
      na zajecia do Pana "profesora". Smiech, groteska i drwina z
      profesionalizmu. Moze sie nie spodoba to mojemu wykładowcy ale
      takiego "eksperta" można zlaleźć rzucając kamieniem o 12 w południe
      pod Alfą. Każdy bedzie lepszy którego sie trafi. Do góry głowa młoda
      siło.
    • Gość: olsztyniak Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 05:03
      ale Lulewicz jest Przewodniczącym jak rozumiem już drugą kadencję.
      Czyli w trakcie pierwszej to jeszcze miał kompetencje i wszystko
      było w porządku - a teraz nagle je utracił bo wybory wygrała PO i
      jej działacz MUSI DOSTAĆ STOŁEK PRZEWODNICZĄCEGO?!
      ech...Gazeta Wybiórcza:(
    • Gość: obserwator Patrząc z boku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.08, 08:24
      Przygladam sie całej sytuacaji z boku i stweirdzić moge, że o ile
      Pan Sokołowski jako aparatczyk PO znalazl poparcie w Wybiórczej to
      zwolenników jego na formu jakośc trudno szukać. Czyżby nasz tekspert
      od mediów walczył sam szabelką. Powodzenia póki PO na fali
    • Gość: CIUCŁAŁA WSTYD I HANBA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.08, 08:33
      Ciągnie PO do władzy. Już wkrótce będą wymieniać sprzątaczki w
      Miejskim Ośrodku Kultury w Purdzie na swoich zaufanych sprzątaczy.
      WSTYD I HANDA!!!!!!!!!PANIE DOKTORZE
      • Gość: lolek Re: WSTYD I HANBA IP: 195.47.201.* 19.03.08, 09:13
        Czas pozbyć się dyrektora Kowalskiego, czy ktoś, kto pokazuje sie na
        antenie w czapie z czerwona gwiazdą jest godny aby kierować
        publiczna telewizją w regionie? Czy gdyby pojawił sie ze swastyka
        tez nikogo by to nie ruszyło? Czy to są media publiczne czy też może
        poprostu dom publiczny?
    • Gość: kobieta Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: 213.184.19.* 19.03.08, 10:37
      No to ładnie sie Pan Lulewicz wkręcił. Po co my ten abonament płacimy? Komu?
      Jakie studia skończył Pan Przewodniczący? Studia partyjniactwa? Nic dziwnego, że
      nasz telewizja regionalna przypomina koncert życzeń...
      • Gość: lolek Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: 195.47.201.* 19.03.08, 12:54
        Tak, koncert życzeń PO i środowiska ordynackiej, nic dziwnego, że
        portki niektórym zafalowały gdy na horyzącie pojawił sie ktoś spoza
        tego kółka wzajemnej adoracji...Trzymam kciuki za pana Lulewicza,
        może wreszcie,ktoś zrobi porządek w tym grajdole!
    • Gość: sitom Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.ols.vectranet.pl 19.03.08, 11:18
      Zgadzam sie z większością krytycznych opinii, zwłaszcza nt
      hochsztaplera Sokołowskiego, który mąci wszędzie szukając
      dochodowych synekur dla siebie, a sam jest intelektualnym zerem po
      moskiewskich studiach.
      • Gość: alfa Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: 195.47.201.* 19.03.08, 12:58
        Na pytanie jakie pan Lulewicz ukończył studia mogę odpowiedzieć
        jedynie w ten sposób: mam nadzieję, że inne niż panowie Sokołowski i
        Kowalski.
    • Gość: BOA Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.08, 13:56
      a p. Ireneusz zdobył "Laur Czerwonej Róży" w Kortowie za audycję o
      BAM (Bajkalsko-Amurska Magistrala) - mocna rzecz i świetna, chóralna
      muzyka rodem z ZSRR! A potem był wredakrtorem Naczelnym Radia WaMa!
      Świetne rekomendacje!!!
      • Gość: Kisajno Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.08, 14:40
        Powiem ci w zaufaniu,że jak się 48 lat temu upił to śpiewał
        niemoralne piosenki.Najbardziej aktywni są-jak podejrzewam,
        niedorobieni studenci UWM majacy kłopoty z zaliczeniami.
        Lulewicz reprezentuje poziom kwalifikacji poniżej zera.Zastanawiam
        się co w tej radzie "programowej" robi taki znakomity fachowiec PiS
        jak Mirosław Nowakowski,z zawodu architekt robiący kasę na swojej
        przynależności partyjnej.
    • Gość: autor nieznany Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.olsztyn.mm.pl 19.03.08, 15:36
      Wrzuciłem Sokołowskiego na google i wyskoczyła informacja ta:
      wysylkowa.pl/ks808177.html z której wynika, że Sokołowski jest autorem
      ciekawego dzieła nt. mediów. Aż się prosi, aby wykorzystać wiedzę profesora w
      TV. Powinny się liczyć kwalifikacje, a nie znajomości w pisie.
      • Gość: wera Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.ols.vectranet.pl 19.03.08, 16:41
        jedna jedyna książka, o niczym więcej nie słyszałam
      • Gość: Vega Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: 195.47.201.* 20.03.08, 08:56
        Teraz licza sie znajomości w PO a nie kwalifikacje....a 48 lat temu
        to Lulewicza jeszcze na świecie nie było, wiec nie mógł spiewać
        żadnych piosenek.
        • Gość: Antymenel Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 13:42
          Odnoszę wrażenie,że panowie nie bardzo się zrozumieli.Młodości
          brakuje jednak polotu i dowcipu.
      • aclarc Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji 20.03.08, 14:07
        Bez przesady. Sokołowski napisał jedynie wstęp, nic więcej. A wstęp
        jest tylko streszczeniem najważniejszych artykułów, nie ma tam jego
        żadnego merytorycznego artykułu. Organizował konferencję, to i dali
        mu wstęp napisać. Na nic więcej go nie stać.
        O tym, że to facet, który nie potrafi zbudowac zaufania, jątrzy i
        knuje, niech świadczy fakt, że podzczas ostatnich wyborów na
        elektorów na UWM otrzymał raptem jakieś 6 głosów. Zresztą, ja się
        nie dziwię. To typowy karierowicz, po trupach do celu. Dodam
        jeszcze, że mam nim zajęcia i z tego co widzę, u studentów także nie
        ma zaufania.
    • Gość: G Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.olsztyn.net.pl 20.03.08, 10:21
      to my mamy jakąś telewizję regionalną ?
      i ona ma radę ?
      i Mosiek jest jej przewodniczącym?
      niesamowite
      a co z Lulejką ?
      • Gość: LullaBye Tutaj też o tym. Temat staje się słynny: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.08, 12:41
        newsbar.pl/368/buntu-ciag-dalszy#more-368
        • Gość: Ola Re: Tutaj też o tym. Temat staje się słynny: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 12:52
          Wolne żarty...karierowiczom należy wskazać należne im miejsce. Czas na
          kompetencje. To szok PiS-ie. Nie podkładajcie się personalnie, bo stracicie
          więcej niż zyskacie. To dobra rada przed Świętami.
          • Gość: k Re: Tutaj też o tym. Temat staje się słynny: IP: *.ols.vectranet.pl 21.03.08, 21:49
            I co?
          • Gość: gość Re: Tutaj też o tym. Temat staje się słynny: IP: *.olsztyn.mm.pl 22.03.08, 14:28
            skoro wystąpili z votum to sygnal dla ludzi z zewnatrz ze źle się
            dzieje. brawo za odwage ...slyszalem dawno od pracownikow ze nie
            jest dobrze w lokalnej tvp3 . z doswiadczenia wiem ze na układy nie
            ma rady i tu sie zgodzę z toba Ola - desperackie posuniecie ktore
            ich osobiscie dotknie najbardziej. góra broni żłoba a pracowników
            dobierze sobie nowych potulnych i bedzie dalej tak jak jest. jakoś
            tam się kręci . że na da
            • Gość: gosc cd Re: Tutaj też o tym. Temat staje się słynny: IP: *.olsztyn.mm.pl 22.03.08, 14:31

              ..zapomnialem dodac... dobierze sobie mniej asertywnych hehe w ogole
              chyba w koncu mało twórczych i na tym TRACI PROGRAM
              ...ale kto by sie tam przejmował
    • Gość: gość Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.olsztyn.mm.pl 22.03.08, 14:35
      ... dobierze sobie mniej asertywnych hehe w ogole
      chyba w koncu mało twórczych pracownikow i na tym TRACI PROGRAM
      ...ale kto by sie tam przejmował ...zniszczyć miejsce pracy w
      obronie stołka ...no bo gdzie ja bede kosil siano jak tu jest tak
      wygodnie \było prosze pana - było
    • Gość: yad Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.08, 21:54
      Już dawno mówiłem , że kowalski powinien zamiatać ulice w Brodnicy.
      • Gość: oko Re: Wyrzucają się nawzajem z telewizji IP: *.ols.vectranet.pl 30.03.08, 23:56
        Oj chyba nie!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka