Gość: wagant
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
11.07.08, 14:08
Śledzę dzisiejszą lokalną prasę i już chyba bez zdziwienia nie
dostrzegam żadnej wzmianki o mającej dzisiaj miejsce tragicznej
poniekąd umownej rocznicy rozpoczęcia masowych rzezi na Wołyniu.
Wydaje się że nikogo z osób maących coś do powiedzenia w mediach, w
naszym regionie nie obchodzą tamte wydarzenia, a pamięć o nich, a
przede wszystkim o niewinnych ofiarach nacjonalistycznego czadu
najchętniej by się wymazało. Wiedzmy jednak, że poprawność
polityczna ma niewiele wspólnego z realną rzeczywistością.