Dodaj do ulubionych

Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator

    • Gość: zmarnowane pieniąd Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 16:38
      Na te bezsensowne urządzenie terenu R-M wydala ogromne pieniądze(
      dwa razy sadziła drzewka bo jej nie pasowały). Nowe dobre latarnie
      wymieniła na ,,ekskluzywne", podobno kosztoway ok 100 tys. zł.To
      jakiś obłęd.A co zrobiła z poprzednimi? Jeżeli R-M nie wykonała
      wyroku to nalezy o tym powiadomić sąd, a może i prasę. Nie dość,że
      drwi sobie z wyroków sądu to jeszcz ubliża na forum. Potworny
      zakłamany człowiek-Rokicka-Morabet jedyny obiektywny- śmiechu,ale
      i ... łez warte.
      • Gość: master Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 17:03
        styl siekierkowski
      • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 17:06
        Kogo to obchodzi skąd przyczkodawca wziął pieniądze,to jego i UKS
        sprawa.Banki przez 3 lata odmawiały udzielenia pożyczki i na
        szczęście znalazł się ktoś kto pożyczył.Pani Rokicka(jedyny
        obiektywny)twierdzi,że nie jest wcale taka głupia skoro tyle czasu
        udało się jej nie spłacać pożyczki.Cóż za sztuka gdy pożyczka była
        bez zbezpieczenia.Otwórz oczy kobieto,przecież do drzwi już zapukał
        komornik,a spółdzielnia stoi nad przepaścią.To ma być twój sukces?
        • Gość: 111 Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 17:19
          najpierw trzeba je mieć , a nie dwie kulki przewiązane nitką
        • Gość: omega Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 17:22
          ok pieniądz był potrzebny ale na jakich warunkach o fotelu prezia
          jako zastaw nie wspomnę
          • Gość: prawnik Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 20:11
            zapis o 10 latach stołka dla prezia okazał się nie ważny, pani Anna chce tylko
            ugody.
            • Gość: omega Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 20:19
              jesli to prawda bo prawnicy maja tendencje do mijania się....
              • Gość: ------ Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 20:24
                w każdym razie nie ważny
            • Gość: omega Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 20:24
              jestes jej prawnikiem........
      • Gość: omega Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 17:19
        co to znaczy podobno albo znasz cene albo nie znasz - twoje pisanie
        tez jest charakterystyczne -prostak ot co - a baby tej tez nie lubie
        ale co to zmienia?
        • Gość: sm domaror Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 17:51
          Może jestem i prostak(napewno dla Ciebie).Piszę podobno bo nie
          sposób w spółdzielni uzyskać wiarygodną informację. Sąsiad mi podał,
          że taki jest koszt tych latarni. Jak się mylę co do wysokości kwoty
          to przepraszam. Jedno jest pewne- obojętnie jakie to pieniądze to
          napewno wrzucone w błoto.
          • Gość: omega Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 19:33
            tu masz racje ale nie przesadzajmy z kwotami- wydatek średnio mądry
    • Gość: spóldzielca Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 18:12
      jak to na jakich warunkach? przeciez te j-a-k-i-e-ś warunki
      wymyśliła ta morabet. odsetki były mniejsze niż na tamten czs w
      banku: 2 lata 15% i 8 lat 13%.bez żadnej hipoteki itp. A fotel
      prezia? teraz widać:- anana p. wcale nie żądała zwrotu całości tylko
      wywiązywania się z umowy,a jeszce chciła ugodę. morabet chodziło
      tylko o szum i fotel prezia. a teraz swoją głupotą i zawziętościa
      dporowadziła do tego że mamy komornika
      • Gość: omega Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 19:35
        jesli to prawda podkreślam jeśli no to po niej
        ja tego nie rozumiem miała 2 lata na jakies działania i prostowanie
        sytuacji
        a tak to wycierają jej nazwiskiem podłoge - widac jej nie zalezy
        • Gość: reszel Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 20:07
          bo dwa lata temu już wiedziała , albo zdawała sobie sprawę że pożyczkę trzeba
          będzie spłacać - patrz wcześniejsze wypowiedzi. a tak komornik pod drzwiami.
          reszta to obłuda , zakłamanie, 7000 zł co miesiąc, zwłaszcza to ostatnie
          najbardziej dla niej cenne. reszta nieważna.
          • Gość: omega Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 20:21
            co to 7000 to zgoda a reszty nie wiedziała- nie zrobiła bilansu
            otwarcia a powinna
            • Gość: reszel Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 20:28
              ????? nie tłumacz jej, przez trzy lat nie zrobić bilansu. to gdzie nowe
              księgowe, takie dobre , profesjonalne biuro. śmiechu warte
    • Gość: J.N. Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.09, 20:31
      Do jedynego obiektywnego!
      Widać Terenia, że przeczytałaś wszystkie komentarze.Powinnaś się nad ich
      treścią zastanowić! Nie wyzywaj mnie od durniów, ja wobec spółdzielni nie mam
      długów, ale czy Ty już wszystkie swoje spłaciłaś?
      Z Sądu nie wychodzisz przez swoje pieniactwo. Bardzo mi przykro, że muszę
      zniżać się do Twojego poziomu,ale cóż, takiego mamy prezesa...
      • Gość: omega Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 20:37
        jestem facetem czyli napewno nie nią jesli o mnie mówisz
        omega
        • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 21:04
          Omego,to nie do Ciebie pisała pani J.N. tylko do pani prezes
          rokickej która bezprawnie zablokowała jej stanowisko garażowe,
          przegarała sprawę w sądzie,do dziś nie wykonała wyroku sądu, a teraz
          jeszcze jako JEDYNY OBIEKTYWNY szydzi i ubliża. Był o tym artykuł w
          G.O.- prezes broni spóldzielni swoim mercedesem.
      • Gość: 111 Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 20:38
        sprawa pani J.N. to z "charakteru" podobna sprawa do pożyczki - "po moim trupie
        ". są wyroki , brak realizacji , komornik puka do drzwi.
        • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 21:18
          111 bardzo trafnie to zauważyłeś. To wlasniej typowe powiedzonko
          Rokickiej-Morabet które jest wyrocznią stanowionego przez
          nią ,,PRAWA"-
          • Gość: 111 Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 21:27
            chyba wszyscy już powinni znać drugą część tego powiedzenia - Wedle życzenia
            • Gość: 111 Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 21:29
              czyli czas usunąć ją ze stołka. walne nadzwyczajne, nowa rada , prezes, panie
              julianie chyba nie odmówi pan pomocy>
          • Gość: TRUP Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 21:31
            TERAZ SM DOMATOR POWINIEN NAZYWAC SIĘ- "S.M. ARABESKA-HUMORERSKA".
            Są wyroki sądowe,a ona ich nie respektyje,cha,cha. Może to nawyki z
            Maroka.
            • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 21:44
              Obudzi się któregoś dnia z reką w nocniku i moze nareszcie zacznie
              respektować polskie prawo. Szkoda tylko,że wszystko to kosztem
              spółdzielców,a jeszcze do tego pobiera min. 7 tysiączków
              miesięcznie.Piszę minimum ponieważ jest jeszcze ryczałt na samochód
              i premie przyznawane przez radę nadzorczą. A jest za co ! -
              płot,wymiana nowych latarni na nowe ładniejsze,dwie piaskownice,ze
              trzy huśtawki,no i oczywiście te słynne drzewka i kwiaty. To się
              biedula ,,NABUDOWAŁA"-
              • Gość: a wodomierze Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 21:58
                A wodomierze które zamontowała odwrotnie i o 15 zł drożej niż miało
                być? To przecierz też jej włożony trud i znój.
                • Gość: ciekawski Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 22:09
                  nie wspomnę o mercu , beż naszych 7000 zł/mc + coś tam , by go nie miała
    • Gość: ładnie Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 22:45
      "Morabet do stołka prezesa się dorwała
      Radę nadzorczą sama sobie wybrała
      Prokuraturze nawciskała głupot różnych
      Tak samo jak ona pustych i próżnych
      Więc teraz pożyczki nadszedł czas spłaty
      Za pieniądze na to kupiła krzaki i kwiaty
      Za nasze pieniądze medialnie zabłysnęła
      Teraz w własnych kłamstwach utonęła
      W sądzie sprawę za sprawą przegrywa
      Koszty ich naszymi pieniędzmi pokrywa
      Jest jak głośno mucząca stara krowa
      Która nie daje mleka, o czym tu mowa -
      - Wybierając tą arabke popełniliśmy bląd
      Lecz teraz wypie…. trzeba ją stąd"

      Ładnie ładnie, pani prezes musi byc dumna ze na jej czesc wiersze
      powstają juz ^^ .
    • Gość: Peptydozaur Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 23:22
      No i zabłysną tu "jeden obiektywny"
      Lepiej idź do spółdzielni pospłacaj grzywny
      Głupota woła o pomstę do nieba
      Na posta jednak odpowiedzieć trzeba:
      "jeśli tak długo udało jej się nie płacić"
      -Teraz spółdzielnia o wiele więcej ma stracić...
      "Postarała się, żeby zadbać o środowisko"
      -Też i o to by do spółdzielni miała blisko
      • Gość: domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 16.03.09, 23:32
        NIE TYLKO BLISKO,ALE MA TERAZ I WYPASIONE BIURZYSKO. Przy zmianie
        biura z Prostej na Pstrowskiego parę miesięcy płaciła naszymi
        pieniędzmi za jedno i drugie.
        • Gość: Marrbot Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 07:17
          Jest to kolejny przykład niegospodarności Pani R-M, trzrba złożyć te
          wszystkie te "cegiełki" razem i napisać do prokuratury zarzut o
          niegospodarność. To jest jedyne wyjście. Inaczej będzie to trwało i
          trwało a my wszyscy będziemy płacili i płacili inasze dzieci też.
    • Gość: gość Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 09:05
      No dobrze, cały czas rozchodzi się o pożyczkę wiedeńską ( jesteście
      zdeterminowani i wcale Wam się nie dziwię ) ale to bodajże nie
      jedyne długi spółdzielni a co z długami wobec wspólnoty na Kanta ?
      Niestety ten dług powstał wyłącznie w wyniku złośliwości i uporu
      Pani Prezes, mając lokale na Kanta Pani Prezes pobierała i nadal
      pobiera od ludzi pieniądze i nie uiszczała ich do wspólnoty tylko
      sukcesywnie wydaje nie wiadomo na co a teraz będziecie płacić
      odsetki i inne koszty ( np. sądowe , komornicze ) a wystrczyło
      sukcesywnie płacić co miesiąc zaliczki i byłoby po kłopocie ale nie
      Pani Morabet nie będzie tego robić bo co ? bo nas nie lubi ? :)
      • Gość: smak Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 09:30
        masz racje, ale jest i inne pytanie
        pożyczka wiedeńska była także na dokończenie Kanta -czy nie
        powinniście uczestniczyć w jej spłacie/?
        • Gość: gość Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 09:54
          Takiej odpowiedzi a raczej pytania się spodziewałem :)
          Powiem tak proszę sprawdzić jaka kwota tej pożyczki była
          przeznaczona na dokończenie Kanta , popytać prawników jak to jest
          możliwe aby po przeniesieniu własności aktem notarialnym ( bo takowe
          wszyscy mają oprócz 3 mieszkań oczywiście ) jest możliwe
          rozliczenie inwestycji, a co z mieszkańcami ( pow 50 % ) którzy
          kupili mieszkania od dewelopera nie wnosząc żadnych wkładów
          budowlanych i nie podpisując żadnej umowy ze spółdzielnią , i
          jeszcze jedno jezeli nawet byłby jakiś dług to nie wpólmoty tylko
          ludzi którzy jakoby nie zapłacili pełnych wkładów budowlanych ( ale
          jeszcze raz powtarzam, że mamy akty notarialne i nie ma mowy o
          rozliczeniu inwestycji bo jest to poprostu nie możliwe )
          Więc proszę abyście przestali słuchać Pani prezes bo ona się na tym
          nie zana i gada głupoty . Dług spółdzielni wynika z tego, że nie
          płaci za mieszkania i garaże to tak jakbyś ty nie płacił za
          mieszkanie 2 lata i co ? podarowałaby Ci Pani prezes te pieniądze .
          Znając ją odłączyłaby Ci dostęp wody i gazu. A poza tym jest juz
          jeden wyrok ( prawomocny ) i jezli dalej będziecie ślepo wierzyc
          swojej carycy to tak jak napisałem wcześniej poniesiecie dodatkowe
          niepotrzebne koszty.

          • Gość: smak Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 10:03
            ja nie znam szczegółów, poprostu wydaje mi sie to naturalne i
            tyle.... poza tym już chyba nikt rozsądny jej nie ufa, miała 2 lata
            mniej wiecej na poprawienie finansów- nie wyszło... to czas jej minął
            oprócz tego że obraża ludzi - sam kiedyś oberwałem od niej - byłem
            poprostu zaskoczony jej reakcją
            oprócz tego irytuje mnie ta sekretarko-asystentka - uprawia to
            dziewczę jakąś spychologie - zdaje się że jest pod cieżkim wpływem
            pani po prezes
        • Gość: Marrbot Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 10:43
          Powinni, chodzi o kwotę ok. 1,000,000 zł
          • Gość: smak Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 10:51
            własnie, to sie nazywa solidarność dłużników czy jakoś tak
            a prawnicy jak to prawnicy zawsze odkręcą kota ogonem
            • Gość: gość Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 12:05
              O jakiej solidarnosci ty mówisz ?
              Sami narobiliście sobie kłopotów pozwalając takiej osobie pełnić
              taka funcję , to teraz nie szukajcie jeleni , nic nie powinniśmy
              spłacać bo to są długi spółdzielni ( my od niej odeszliśmy w lipcu
              2007 roku i zgodnie z prawem nie wiem czy pamiętasz jak Pani Morabet
              zarzekała się, że tą sprawę wygra i co skompromitowała się i nawet
              odwołania od wyroku nie napisała taka mądra ) A propo tej pożyczki
              to powiedz mi jak jest to mozliwe, że inwestycja zakończona i
              rozliczona wcześniej niż zaciąnięta pozyczka ma się do spłacania
              długów i co może mamy teraz wierzyć słowom i płacić pieniądze na
              gębę no to juz chyba lekka przesada.
              Sory jak Cię obraziłem ale mimo to iz po tylu nieprzychylnych
              słowach i dosłownie obrazach my mimo wszystko śledzimy Wasze losy i
              Wam współczujemy ale widzę, że nie ma sensu .Mam wrażenie , że żal
              Was sciska , że nam się udało a Wam nie ale to tylko dlatego tak się
              stało, bo my w przeciwieństwie od Was od początku tej Pani nie
              uwierzyliśmy.
              A jeśli chodzi o prawników to co to znaczy odkręcą kota ogonem ,
              proszę nikt Wam nie broni wziąść prawnika i iść do Sądu (
              spółdzielnia miała ich juz kilku i co , pomogło ? )
              • Gość: DOPŁATY Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 12:21
                nie miało być żadnych dopłat gdyż na kwotę pożyczki były w
                społółdzielni niesprzedane nieruchomości.a okompetencjach morabet
                świadczy fakt iż tak darła w mediach(i nie tylko)gębę,a nawet nie
                odwołała się od wyroku gdy przegrala sprawę z "kanta"
              • Gość: x Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 12:35
                mnie tam nic nie ściska, jesli jest tak jak mówisz to ok ale mnie
                się zdaje że częśc tej forsy poszło na Kanta
                a solidarnośc dłużników to termin prawny
    • jedyny_obiektywny Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator 17.03.09, 10:01
      Witam!
      Moja pierwsza opinia wywołana była nagłym odczuciem zdziwienia, że tak szybko
      zapomnieliście, albo nie zdawaliście sobie sprawy, że byliście okradani.
      Teraz nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ta garstka wypowiadających się tu
      buntowników jest albo była związana w jakiś nie pojęty sposób z poprzednim
      pseudo zarządem.
      Trudno...w obecnych czasach każdy ma prawo głosu, nawet ci z Was, którzy z cala
      pewnością rozwiązali byście wszystkie problemy tej i wszystkich innych spółdzielni.
      O ile mi wiadomo to nie spółdzielnia odmówiła ugody, bo wysunięte by/ly
      propozycje zaspokojenia wierzytelności w postaci nieruchomości znajdujących się
      w zasobach spółdzielni.
      Wszystko po to, abyśmy my nie musieli wykładać kasy, bo przecież to nie my
      jesteśmy stroną w tej sprawie jako właściciele mieszkań, a spółdzielnia!
      Pożyczka powinna była być spłacaną z majątku wspólnego a taki to majątek jest
      oferowany.
      Były podejścia za strony S.M.Domator do wierzycielki omijając prawników, żeby te
      sprawę załatwić, ale się nie pokazała mimo obietnic ciągnących się tygodniami.
      Na sprawie oświadczono,ze "nie doszło do ugody" kropka.
      Spółdzielnia ma nadzieje, ze wierzycielka przejrzy na oczy i odstąpi od żądania
      gotówki, bo takiej nie ma! chyba, ze jak niektórzy tu sugerują, chcecie te
      pożyczkę spłacić z własnych pieniędzy, a może utworzycie taki fundusz?? Ja się
      nie pisze!
      Naczytałem się tu rożnych bzdur i złośliwych oskarżeń pod adresem obecnej
      "władzy" że tak się wyrażę, ale nie mogę doszukać się nic konkretnego, nic co
      mogłoby być jakaś cenną, konstruktywną uwagą.
      Jeśli uważacie, ze nic nie robią, albo ze nie reprezentują nas tak jak potrzeba,
      to przestańcie rzucać oszczerstwami, a weźcie się do roboty, skontaktujcie
      raporty z zebrań, zażądajcie sprawozdania,
      róbcie COS!
      Ja uważam,ze kobieta się stara.
      Ok, ma niewyparzony język i czasami coś palnie, no pewnie nie każdemu taki
      temperament pasuje, ale gdyby nie ten właśnie temperament, to w dalszym ciągu
      płacili byśmy przez nos tym draniom, co to kazali nam sobie dziękować za
      wprowadzenie nas w długi a teraz na tym forum wprowadzają zamieszanie!
      Wiem, ze z "Prosbudem" załatwiła i wierze, ze z P. Anna tez załatwi.
      Pozdrawiam ...


      • Gość: do jedyny Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 10:10
        1. obrażanie ludzi
        2. nikt nie neguje że jedyny miał duży udział w odwołaniu burdel-taty
        i to się chwali -dostał kredyt zaufania, ale mineły 2 lata.....
        3.niemożna mówić że jest dobrze jak jest źle - trzeba to powiedzieć
        i przedstawić cyfry - czyli przejżystość
    • Gość: lokatorka Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 12:02
      Widzę,że jedyny obiektywny tj prezes Rokicka-Morabet zmienia ton by
      nadal gmatwać. Pani prezes jak pani sobie poradzi z Anną P.? gdy już
      jest komornik w spółdzielni ?!!! Co za bzdura ! Sama pani pisze,że
      dotąd udawało się nie spłacać pożyczki, ALE NIESTETY UDAWANIE SIĘ
      SKOŃCZYŁO !!! A wystarczyło od początku ją spłacać, a nie krzyczeć-
      po moim trupie.
      • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 12:13
        Jakie finanse Rokicka miała poprawic? Przeciez tak jak podawałem
        wyzej w kilaka miesięcy po obięciu przez nią stanowiska sama
        oświadczyła,że domator jest w doskonałej sytuacji finansowej. Mówiła
        na spotkaniach czego się czepiamy,gdy spółdzielnia kwitnie. A teraz
        co? Przez kogo to wszystko? Komu udawało siś nie spłacać pożyczki?
        Mydli oczy bzdurami, gdy sama niedawno powiedziała,że pełonomocnik
        pożyczkodawcy znów złożył propozycję spłaty W RATACH i jej nie
        zaakceptowała!
        • Gość: xxx Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 12:23
          ręce opadają, choć nie znamy szczegółów (złośliwie) ja ją zapamiętam
          jako jako ludową twórczynie laurek światecznych wywieszanych na
          drzwiach, o treści i formie cokolwiek przenno-buraczanej
      • jedyny_obiektywny Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato 17.03.09, 12:23
        NO cóż...
        Dziwię się,ze jestem identyfikowany z P. Rokicka-Morabet,ale to nie ma znaczenia!
        Powiedz tylko skarbie czym lub z jakiego funduszu sugerujesz spłacać te pseudo
        pożyczkę?
        Co byś zrobiła gdybyś miała na tyle odwagi, aby podjąć się kierowania
        spółdzielnia w tej trudnej sytuacji?
        • Gość: kubus Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 12:29
          niewiadomo czy to odwaga czy brak rozumu
          pseudo pożyczka? jesli pieniądze wpłynęły nawet niewiadomego
          pochodzenia to jest to pożyczka i już
          nikt z nas nie ma wglądu w paipiery to i nie wiemmy jak stoi czy też
          leży społdzielnia

          a może poprostu połaszczylismy sie na te 7000 zl - tak poprostu
        • Gość: xxx Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 12:31
          O jejku to znaczy że aby kierować spółdzielnią wystarczy mieć
          odwagę, smieszne fakt odwagi obecnej Pani Prezes nie brakuje ale
          rozumu , umięjętności słuchania innych np prawników to niestety
          tak .
        • Gość: x Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 12:34
          o jejku to co do kierowania spółdzielni potrzebna jest tylko
          odwaga ?. Fakt jest, że tej pani odwagi nie brakuje ale rozumu i
          umiejętności słuchania innych np. prawników tak.
        • Gość: lokatorka Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 12:43
          Jakiej trudnej sytuacji? Pani prezes przecież chętnych było wielu i
          to z doświadczeniem,a pani jako przewodnicząca rady nadzorczej
          wstrzymała wtybory ofert i kazała kolesiom z rady by panią wybrali.
          Fakty kochana , a NIE SŁOAWA którymi znów chcesz mydlić - fAKTY.
          Sypnęłaś się kochna ubliżając na tym forum tej pani której
          zablkokwałaś garaż. Nikt normalny nie ubliżałby kobiecie która
          ewidentnie została przez ciebie skrzywdzona i wygrała w sądzie.
          • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 15:44
            Drodzy sąsiedi Rokicka znów nawołuje na swjej stronie abyśmy mówili
            dla TVN to co ona sobie życzy. Myśle,że warto jesze raz przeczytać
            posty przeanalizować, wybrać esencję, zapisać i sprawę przedsawić
            tak jak ona naprawdę wygląda.
          • Gość: TRUP Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 15:55
            Obawiam się,że R.-M.,trzech członków Rady N. oraz kilka jej fanek
            zakrzyczą wszystkich. Po to R.-M. sprowadziła TVN. To jej żywioł
            błyszczeć w świetle jupiterów. To jej styl robić ludziom wodę z
            mózgu. WYSTARCZYŁO PłACIĆ POŻYCZKĘ TAK JAK TO ROBILI POPRZEDNICY. A
            teraz tyle dodatkowych kosztów-komornicze,sądowe i inne...... Niech
            krzyczy-po trupach, nie dajmy się.
            • Gość: lokatorka Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 16:09
              Ten JEDYNY OBIEKTYWNY to pani prezes Morabet. Jej słownictwo i styl.
              Najpierw wykipiała swą złaść,naubliżała(chlapneła),a póżniej
              przemyślała i następny post napisała - WITAM, POZDRAWIAM. Cała ona.
              Mistrzyni w urabianiu ludzi. Jednak każde kłamstwo ma krótkie
              nogi.Teraz wychodzi prawda w postaci wyroków sadowych i nakazów
              egzekucji z którymi oczywiście kochana pani prezes się nie zgadza.
    • Gość: Misiek Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 15:48
      Jedyny obiektywny twierdzi, że "Rokicka ma niewyparzony język i czasami coś
      palnie". Czasami? Przeczytałem w necie, że jest taka wyedukowana,że zna 6
      języków. Wiem na pewno, ze świetnie zna łacinę, oczywiście tę podwórkową. Czy to
      nie my płacimy jej pobory? A jak ona nas traktuje? Jak chłopów pańszczyźnianych
      za czasów feudalizmu!Jest chamska, ordynarna, apodyktyczna,autokratyczna,
      notorycznie naraża spółdzielnię na straty i jeszcze mamy jej za to płacić? W
      końcu wszyscy mamy takie samo prawo głosu. Na dodatek na poczekaniu zmyśla i to
      takie herezje głosi, ze normalnemu człowiekowi do głowy by to nie przyszło. Czy
      taki ktoś ma nas reprezentować? Fakt, usunęła poprzedni zarząd, ale co my z tego
      mamy? Jesteśmy oszukiwani , obrażani i nie mamy prawa wyrazić swojego zdania.Czy
      pozwolimy komuś takiemu, by nadal stał na czele naszej Spółdzielni ?
    • Gość: UWAGA Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 16:33
      Rokicka jutro na godz.17 na ul.Pstrowskiego 14 B zorganizowała
      spotkanie z TVN24. Ogłoszenie o tym wywiesiła tylko na kilku
      klatkach na ul.Pstrowskiego,nie zawiadomiła nikogo z Dywizjonu 303,
      Partzantów,Samulowskiego i Warmińskiej.
    • Gość: sm domator Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 17:50
      Teraz przed budynkiem na ul. Pstrowskiego 14 B stoi z kamerą TVN24 i
      czeka na wypowiedzi mieszkańców.
    • Gość: Misiek Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 18:22
      No i teraz jestem ciekaw ile ludzi powie jak to jest naprawdę z panią prezes?
      Czy tylko w internecie potraficie napisać ?
    • Gość: Kaka Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytajcie!! IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 18:51
      1. Większośc mieszkańców to napływowa ludnośc wiejska nie potrafiaca
      życ w większym skupisku ludzkim.
      2. Większośc mieszkańców to tchórze opluwający tylko kobiete a sami
      nic nie robiacy.
      3. Większośc szczeka po forach a nie chodzi nawet na zebrania i ma
      pretensje że jest jak jest.
      4.0 słownie "zero inicjatywy" proszę największych szczekaczy o
      zgłoszenie swych kandydatur na funkcje prezesa ,członków rn.
      5. Dług który powsatał to lichwa zrobiona przez poprzedniego prezesa
      i jego figurantke z Austrii ludzie nie rozumiecie tego?
      6. Większośc z tu plujacych jadem do pięt nie sięga Pani Prezes ani
      wykształceniem, ani poziomem intelektualnym szeroko pojetym ani
      statusem materialnym i tak już pozostanie.
      Wnioski!!! nie szczekac jak sfrustrowani chłopcy spod budki z
      piwkiem tylko pokazac na co was stac zaproponujcie coś madrego
      zaktywizujcie ludzi i pokazcie jacy to jesteście madrzy i skuteczni.
      Pozdrawiam wszystkich i spójrzmy najpierw na siebie potem plujmy do
      okoła!!
      • Gość: kaka Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 18:58
        jest troche prawdy w wypowiedziach mianowicie stomatolog z niej
        kiepski!
        • Gość: ponad to Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:43
          najgorsze jest to że nie widze nastepcy, napewno zgłosi sie paru -
          no wiadomo jakich
      • Gość: CałaPrawdaOmorabet DO KAKA IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:01
        pani Morabet po co te śmieszne psełdonimy i tak wiemy że Kaka =
        Morabet (nawet dobrałaś sobie adekwatny pseudonim) - tylko pani tak
        wulgarnie i chamsko potrafi się wyrażać o drugim człowieku - ten
        post pokazuje całą pani "klasę"!!! I nie dziwne że pani taka bogata
        jak pieniadze zamiast na spłate długu spółdzielni ida do pani
        kieszeni!!!
        Tylko po co sie tym na forum chwalić?! Szczyt bezczelności
        • Gość: Karol Re: DO KAKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 19:15
          Brawo poprzedniku, uważaj tylko, żeby za Tobą nie biegała z siekierą
          • Gość: kaka Re: DO KAKA IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 19:20
            a wiesz czemu biegała z siekierą? zapytaj się jej ciekaw jestem co
            ty bys mądralo robił na jej miejscu. Poznajcie sprawy dokładniej a
            nie z dyskusji podblokowych zawistnych ludzi.
        • Gość: kaka Re: DO KAKA IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 19:18
          zobacz na ip nie mieszkam nawet w tej spółdzielni człowieku obsesje
          macie na jej punkcie teraz to poświadczyłeś, boli że trzeba wstawac
          o 5 do roboty za 1500?, trzeba było się uczyc i kandydowac kto ci
          broni?. Czemu nie kandydujesz na prezesa ?
          • Gość: DO KAKA Re: DO KAKA IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:29
            Pani Morabet może pani nie pamięta ale w blokach na Pstrowskiego też
            jest VECTRA, także tym bardziej wiadomo że to Pani. Pozatym TYLKO
            Pani może znać prawdziwe powody, dla których gania pani za dziecmi z
            siekierą - ja osobiście uważam że NIC, absolutnie NIC nie powinno
            skłonic do takich zachowań normalnego człowieka!!!
            • Gość: kaka Re: DO KAKA IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 19:34
              człowieku nie jestem Morabet!! nawet tej kobiety nie lubie nie
              mieszakm w domatorze nie sądz innych wg siebie! Co do siekiery to
              klasyczny głuchy telefon rozdmuchane plotki prosze nie pisac bzdur
              gdy sie nie zna prawdy tylko plotki jak większośc tutaj! Proszę się
              skrzyknac i kandydydowac a nie chowac głowy w piasek. Bronie tej
              kobiety bo tylko ona i pare osób miało odwage reszta siedziała w
              mieszkaniach jak trusie i z łaski podpisy dawała.
              • Gość: wr Re: DO KAKA IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:39
                to fakt
          • Gość: ponad to Re: DO KAKA IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:33
            1. nie ma wykształcenia
            2. nie ma klasy
            3. nawet nie kiepski tylko żaden stomatolog - i sama juz o tym wie
            4. poleciała na kasę
            5. nie ma predyspozycji i wiedzy

            1. przydała sie podczas zwalania poprzednika
            • Gość: kaka Re: DO KAKA IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 19:35
              opisałeś siebie? startuj na prezesa zazdrośniku
            • Gość: DO KAKA Re: DO KAKA IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:42
              i co teraz jest lepiej niż było? w ciagu jednego roku dwa razy
              podniosła czynsz, muszę płacic za idiotyczne krzaki pod blokiem,
              które sadzono 7 miesięcy - ile to moich zmarnowanych pieniedzy) i
              ich podlewanie, pozatym czynsze idą do komornika i siedze w stresie
              czy mi za jakiś czas prądu nie wyłączą na klatce albo ogrzewania w
              mieszkaniu, bo ona na przekór sądom nie spłaca pożyczki tak jak
              powinna! Przecież jest prawomocny wyrok sadu - ona to musi spłacic a
              przez takie przeciąganie rosną tylko odsetki! Pozatym przegrywa
              WSZYSTKIE sprawy w sadzie, i prywatne i spółdzielniane a do każdej
              bieże po 3 adwokatów - i wszystko za nasze, moje pieniądze! A
              grzywny, które musi płacic prywatnie płaci z kasy spółdzielni!
              przeciez to jest absurd. Co do stomatologii to ona i jej mężus
              wogóle nie powinni tego robic bo nie maja uprawnień!!!
              • Gość: kaka Re: DO KAKA IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 19:45
                1. nie mają uprawnień buhahaha a to się usmiałem
                2. zgłoś kandydaturę , chodzisz na zebrania aktywnie działasz?
                3. to tamten zarząd wpędził spółdzielnię w lichwę i pranie pieniędzy
                kosztem społdzielni otwórz oczy człowieku!
      • Gość: ponad to Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:35
        ostatnio widuje pod blokiem tego burdel tate z pieskiem ciekawe co
        on tu robi
        • Gość: kaka Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 19:39
          jak to co ? szuka naiwniaków i zechce wrócic jak zbawiciel:) a
          ludzie widac nic nie kumaja kompletnie ,latwowierni i nie znają
          spraw on z tego korzysta.
          • Gość: ponad to Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:41
            ostatecznie jest zwykłym kryminalista - chyba normalni ludzie nie
            chca takiego towarzystwa, nawet ci najprostsi ajest ich sporo
            • Gość: kaka Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 19:43
              miejmy taką nadzieję że nie chcą, a on zabawi na dłużej w pierdlu
              gdzie jego miejsce.
              • Gość: DO KAKA Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:50
                A co mnie obchodzi były prezes idiotko - a zresztą skoro tu nie
                mieszkasz to dziwne że widujesz ludzi pod blokiem... jesteś wulgarna
                i jedyna Twoja obrona to atak na byłego prezesa - tłumacz się ze
                swoich grzechów, zresztą wszyscy będziemy kiedys rozliczeni... przed
                Bogiem - chociaż ty masz innego.
                jestes żałosna, nie będę zniżać sie do Twojego poziomu
                • Gość: rrrrrrrrrrrrrrrrrr Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:54
                  ooo odezwał sie burdel tata - widac styl poziom - dlaczego ty nie
                  siedzisz - gratuluje układów.... poprostu po byku -ale jak ktoś
                  wreszcie puści pare to , no nie wiem co z toba będzie
                  • Gość: kaka Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 19:58
                    jak to co pare lat w Barczewie, nie wywinie się już
                    jego "przyjaciele" już opuszczają
                    • Gość: pilot Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 20:07
                      obys miał racje ale trza mu wytoczyc kolejny proces- prokuratura
                      sama z siebie nic nie zrobi..........
                • Gość: kaka Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 19:56
                  ty durniu nie jestem morabet! zrozum to jak ja jestem morabet to ty
                  burdeltata!!! nie jestem kobieta mam lokal w tym bloku czy ja musze
                  tu mieszkac ? człowieku skąd ten jad u ciebie? frustracja? kandyduj
                  na prezesa ja jej bronie bo tylko ona działała ! a ty co
                  zrobiłesoprócz plucia? kto ci zabrania kandydowac?
                  • Gość: rrrrr Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 19:58
                    moim nazwiskiem nie bedzie nikt szargał
                    • Gość: KAKA=MORRABET Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 20:09
                      chyba niechcący sie pani przyznała że to jednak pani... ups...
                      • Gość: kaka Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 20:14
                        mózgi wam już zalało jadem ,ja napisze twoj nick i sie przyznam że
                        jestem burdel-tatą czlowieku żałosny jesteś, jak dziecko piszace
                        bzdety po forach i prowokujący klasyczny troll matołek i frustrat.
                        Ps.kandyduj na prezesa czemu tego nie robisz?
                        • Gość: chrupek Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 20:17
                          A co tak chętnie odda pani stołek, nie bedzie niszczyć mi życia jak
                          wszystkim którzy weszli, bądź wejdą Ci w drogę?!
                          • Gość: kaka Re: Cała prawda o spółdzielni i członkach!!czytaj IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 20:21
                            a myslisz że łaske zrobi! wywalcie ją a ty kandyduj! przekonaj ludzi
                            i do dzieła droga otwarta , po co szczekac jak sie nie ma zamiaru i
                            tak nic zrobic? przypominam jak odwoływano tego kryminalistę to
                            wiekszośc siedziała w norkach!
    • Gość: Karol Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.09, 20:02
      to co Stefański nie moze odwiedzić córki, która mieszka w tym bloku? wydaje mi
      się, że to dobrze o nim świadczy. Chyba nie został pozbawiony praw rodzicielskich ?
      • Gość: yyy Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 20:06
        nagle zaczął sie pokazywać.....zasadniczo powinien siedziec
        • Gość: ------ Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:43
          zasadniczo to sąd nie znalazł winy
    • Gość: sm domator Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 20:43
      Widzę,że jaśnie pani Morabet atakuje. Pewnie juz doszło do niej,że
      poszły stosowne pisma w odpowiednie miejsca. Podobnie jak tutej,
      sama się wychwala na stronie innternetowej gdzie pisze o swoim
      gabinecie dentystcznym-pani Morabet to prawdziwa szlachcianka,
      jezdzi mercedesem i inne bzdury. ******* A ZRESZTĄ PRZENIOSĘ I
      WKLEJĘ TEN JEJ ŚAMOZACHWYT ************* cyt"-Znam T. Rokicką od
      początku kiedy przyjechała do Maroka. Prawda o niej jest jedna: jest
      to kobieta, która wszędzie reprezentuje najwyższą klasę- urodzona
      szlachcianka. Lekarz z wykształcenia, talent wrodzony do wszystkiego
      a poza tym, nieskazitelna uroda. To co robi - robi najlepiej i nikt
      nie może jej dorównać. Zna biegle sześć języków w mowie i piśmie. W
      Maroku jezdziła białym mercedesem, prywatna klinika stomatologiczna,
      którą prowadziła z mężem. Na targ czyli "suk" jezdziła ale nie w
      brudnych butach, tylko w arabskich skórzanych butach "babbusz" ze
      służącą, która nosiła torby z zakupami. W willi, ogrodnik i niania
      do dzieci.
      Rodzinę Morabetów Ambasada RP w Rabacie wytypowała do nakręcenia
      filmu o tym jak żyje Polonia w Maroku. Film pokazywano wielokrotnie
      w TV Polonia m.in. - dom, dzieci, szkołę i życie codzienne. Po
      powrocie do Polski, T. Rokicka - pani Dokotr z wykształcenia,
      skończyła studia na UWM- wydział ekonomii, kierunek zarządzanie. Od
      2006, jest Prezesem SM Domator w Olsztynie. Pracuje zawodowo również
      jako lekarz stomatolog.
      Jeżeli ktoś pisze o niej jakieś bzdury, musi wyjątkowo jej
      zazdrościć. No cóż- jest to cecha Polaków, szczególnie tych, których
      gościła u siebie w domu w Maroku. np Pani Bożena A. z Hamburga.
      Biedna kobieta, której nie powiodło się w życiu i żaden Marokańczyk
      jej nie zechciał, nawet taki z "suku".
      Jestem jedną z tych osób, które gościły u niej w domu ale mam odwagę
      napisać prawdę bo jej nie zazdroszczę.Panią Teresę Rokicką- Morabet
      można tylko podziwiać i niech trzyma tak dalej!!!!!! " -KONIEC
      CYTATU. I co drodzy Państwo,chyba wszystko jasne.Tą serenadę o sobie
      Morabet napisaa dlatego gdz dana Bożena z Hamburga napisała w
      internecie trochę prawdy o niej.
    • Gość: ludność wiejska Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 21:23
      Nie ma co z jaśniepanią dyskutować ona wie najlepiej- udaje że tu
      nie mieszka i żo to pisze ktoś inny,jednak wie wsztstko i o
      wszystkich.* Ciekawe co po arabsku znaczy te-kaka? Być może do ataku
      tutej na forum zangażowała jeszce jakąś koleżankę.* Dodamm tylko to-
      Jaśnie pani,panią wybrali na prezesa kolesie z rady nadzorczej, po
      tym jak zablokowala pani wybór ofert kandydatów z doświadczeniem.
      Oferty te są w spółdzielni, chyba,że sie pani ich pozbyła. Jak można
      tak wyzywać ludziani jasnie wielmożna szlachcianko o nieskazitelnej
      urodzie.WSTYD.
      • Gość: szlachcic Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 21:35
        A CO ROBI KOMISJA REWIZYJNA ?
        • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 21:37
          Podpisuje to co Morabet im podstawi. Ale to tylko ludzie,
          niedoświadczeni spółdzielcy.
          • Gość: szlachcicodzawsze Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 21:40
            jak ona szlachta to kim ja jestem,?
            • Gość: ludność wiejska Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 21:54
              Tak jak my wszyscy dla niej- napływowa ludność wiejska.
            • Gość: szlachcic Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 21:55
              Przecież to kryminał.Nieznajomość prawa nie zwalnia od
              odpowiedzialności.Niegospodarność to główny zarzut w sprawie Zenona
              P.
          • Gość: 111 Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 21:55
            jak może istnieć komisja rewizyjna jak nie ma rady nadzorczej w pełnym składzie
      • Gość: ------ Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 21:54
        dzieci w większości wołają KAKA gdy zrobią coś do nocnika
        • Gość: qkjfvqoe Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 21:57
          I co z tym TVN-24.Co ludzie mówili?
          • Gość: moon2 Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:07
            można domyślać się że nic przychylnego że Rokicka taka w....na
            • Gość: szlachta w duchu Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:11
              co masz na mysli bo niejsne
          • Gość: ludność wiejska Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:13
            Było dziś krótko, ale jutro od godz.17 ma być na żywo. Myślę,że
            przyjdziemy my ludność wiejska i powiemy trochę o tej szlachciance
            która za co się weżmie to robi wszystko najlepiej. Najlepsza też
            jest jej niegospodarność.Faktycznie nikt lepiej doprowadzic do
            bankrutctwa by nie potrafił. Nikt by nie kwestionował wyroków
            sądu,nie wlczył jak nawiedzony z klazulą wykonalności trzymaną w
            reku komornika i nie odmawial zwrotu pożyczki argumentując,że nie
            chce oddać bo może pani Anna P. weszła w posiadanie tych pieniędzy
            nieuczciwie. Nikt kto pobiera pensję od ludzi nie nazywałby ich
            napływową ludnością wiejską szczekającą po forach itp itp.
            • Gość: szlachta Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:16
              dobrze prawisz włoscianinie
              • Gość: sdbg Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.ols.vectranet.pl 17.03.09, 22:21
                Ale co ludzie mówili.Byli za prezes czy przeciw ?
                • Gość: ludność wiejska Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:28
                  Nie słyszeliśm, ale to co będzie jutro zależy tylko od nas. Morabet
                  napewno już ustawiła kilku klakierów. Ludnić wiejska musi nie
                  pozwolić kłamać szlachciance,a w tym ona jest mistzem. Wykrzykuje
                  jakieś kłamstwo,a kilku klakierów kompaniuje.
                  • Gość: szlachta Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:42
                    kompanionów trza se dobierac po krwi po umysle po duchu
                    lepiej z mądrym stracic niz z głupim zyskać - szlachectwo
                    zobowiazuje..........
            • Gość: widz Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:19
              dorzucić trzeba "układ mafijny" który przeszkada jej w rządzeniu i pobieraniu
              niezłej kasy. zresztą mogła by być wypłacana gdyby rządzenie było z głową a nie
              z ....... .
              • Gość: reszel Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:41
                trzeba jasno wypowiadać zdanie przeciwne, nie wdawać się w demagogię to sama
                popłynie
    • Gość: ludność wiejska Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 22:54
      Ona zastosuje spychologie. Będzie gadała o poprzednich rządach,o
      tym,że Anna P nieuczciwie zarobiła pieniądze itp. A trzeba krótko to
      uciąć. Tu chodzi o jej jaśnie pani rządy. Sama tak jak wyżej w
      którymś z postów jest podane mówila w 2006 roku,że spółdzielnia
      kwitnie,że jest w doskonałwej kondycji finansowej itp. A teraz jak
      narobiła głupot,to jak zwykle huzia na Juzia, aby odwrucić uwagę od
      siebie.
    • Gość: Leszek Samoraj Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 23:50
      rokicka-morabet oskarża stary zarząd,a nam wszystkim uszło uwadze,że
      trzecim członkiem poprzedniego zarządu był leszek samoraj jako
      wiceprezes do spraw inwestycji. rokicka-morabet jednak nie zwolnila
      go i jeszcze przez dwa lata by u niej zatrudniony jako specjalista
      do spraw inwestycji. dopiero sam w ubiegłym roku odszedł ze
      spółdzielni . ZADZIWIAJĄCĘ I BARDZO ZASTANAWIAJĄCE.
      • Gość: MARCHEWKA Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 17.03.09, 23:55
        Zastanawiające czemu Marchewka jest w radzie nadz gdy nie ma lokalu
        w spóldzielni. Jaki on spółdzielca? Jutro bedzie okazja zapytać.
        • Gość: strong Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 08:50
          samoraj był trzymany poto gdyż liczono, że puści parę czyli zacznie
          sypać co i jak albo gdzie są jakie papiery-o tym akurat wiem
          • Gość: puści parę Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 10:29
            Przecież to niepoważne tłumaczenie tej Morabet. Dawać odpowiedzialną
            pracę komuś kogo podejżewa się o przestępstwo. Przecież to on był od
            spraw inwestycji. Widać wszystko przez nią jest postawione na głowie
            tak jak i te liczniki na Pstrowskiego.
            • Gość: gość Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 11:39
              A może wykorzystać sytuację i zebrać dzisiaj podpisy o zwołanie nadzwyczajnego
              walnego.
              • Gość: gsm Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 12:19
                jest to jakis pomysł........
    • real1234 Sprawa domatora 18.03.09, 13:00
      Przeczytałem większość wypocin w tym wątku i konstatuję, że prawdą
      jest, co powiedziała baba na Karcelaku,że większość ludzi to GŁUPCY.
      Powołując się na te babę, mówię tu też o WAS, FORUMOWICZE. Mówię o
      szarej masie, ciżmie bezdennie durnych osobników, którzy w nic nie
      chcą się angażować, w niczym uczestniczyć, za nic nie brać
      odpowiedzialności, a jedynie potrafią po chamsku napsioczyć w
      internecie.
      Były i są popełniane błędy, ale to nie powód,żeby w tak
      dyskwalifikujący was, ordynarny sposób wypisywać tu bzdury.
      Zwołajcie zebranie, powiedzcie o swoich bolączkach, wypracujcie coś
      wspólnie, podejmijcie decyzje, zdecydujcie coś, ale NIE ZACHOWUJCIE
      SIĘ JAK ZŁOBY!!!

      • Gość: żle czytałeś Re: Sprawa domatora IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 15:14
        Drogi czytelniku gdybyś dobrze wczytał się w posty zauważyłby,że to
        pani Rokicka ordynarnie wyraża się o ludziachmi i kpi z nich.
        • Gość: ludność wiejska Re: Sprawa domatora IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 15:23
          Real 1234 ten twój ton wskazuje jakoś na słownictwo pani prezes. Nie
          ubliżaj ludziom. Czy to jedyny obiektywny,czy kaka, czu real 1234 to
          ten sam arogancki ton i szydzący styl.
          • Gość: szlachta Re: Sprawa domatora IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 15:26
            dobrze prawisz włościaninie...:)
            • Gość: chłopka Re: Sprawa domatora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.03.09, 15:38
              bardzo dobrze
              • Gość: szlachta Re: Sprawa domatora IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 16:49
                bardzo pozytywnie ... nawet a co sobie bedziemy żałować
              • Gość: sgdgb Re: Sprawa domatora IP: 88.156.43.* 18.03.09, 16:53
                Ciołki matołki.
                • Gość: słowa prakuratora Re: Sprawa domatora IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 20:26
                  Nawet prokurator Orzechowski mówił,że pożyczka jest legalna i że
                  Morabet mówi gołosłownie,że to brudne pieniądze,a pani prezes dalej
                  swoje. Walczy z wiatrakami i w ten sposób wykończy spółdzielnię.
                  Nadto okazało się,że pieniądze Anny P. są udokumentowane i UKS nic
                  do niej nie ma,tylko do jej konkuben Leszeka B. Szkoda,że program
                  był tak krótko i nie zdążyliśmy,ale redaktor bardzo sie
                  zainteresował tym co mu powiedzieliśmy po programie. To był pierwczy
                  krok. W świetle jupiterów Morabet znów zwodzi. Poprzedni zarząd
                  spłacał przez dwa lata pożyczkę o ona nie ma z czego.
                  • Gość: www Re: Sprawa domatora IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 22:29
                    to nie tak prokurator powiedział że oni nie mają dowodów że forsa
                    jest z przestepstwa, natomiast forsa jest nieudokumentowana,,,,,,,
                    a to co innego
                    a po ludzku sami nie wiedzą coz tym robić.......czyli na korzyśc
                    pożyczkodawcy -trza troche wiedziec i mysleć
    • Gość: sm domator Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 20:39
      27 000 m powierzchni(jak podała Morabet) mnożone przez 1,90 zł-
      koszty eksploatacji-daje 51 300 zł plus zwiększona kwota za lokale
      użtykowe to w sumie min 55000 zł( słownie-piędziesiąt pięć tysięcy).
      To jest kwota na pensje zarządu, utrzymanie biura, sprzątaczkę i
      jakies inne drobne wydatki.A za co? Za to że pani prezes
      administruje zaledwie 400 mieszkaniami,robi conajmniej dziwne
      wydatki,nic nie buduje,walczy z wiatrakami,nie respektuje wyroków
      sądu,kłamie w oczy i prowadzi spółdzielnie do nędzy.
      • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 22:26
        55 000 zł MIESIĘCZNIE !!!
      • Gość: komentarz Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 22:31
        sprzataczka jest beznadziejna
    • Gość: lokator Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 21:22
      a może ogłosić upadłość SM Domator i zawiązać wspólnotę mieszkaniową a problem
      pozostanie w SM ?
      • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 21:32
        Upadłość sama przyjdzie, bo poda o nią wierzyciel gdy dłużnik nie
        spłaca. Będzie syndyk i on będzie rządził.
        • Gość: lokator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 21:43
          to dlaczego nie wyodrębnić się ze SM przed ogłoszeniem upadłości
      • Gość: wwww Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 22:32

        chyba bedzie nastepstwo własności...
    • Gość: J.N. Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.09, 21:47
      Krzyczycie, krzyczycie, a jak trzeba było przyjść, to gdzie byliście? każdy
      mądry, tylko napisać. Ale po programie, jak zaczęliśmy rozmawiać, to się
      okazało, ze ludzie chcą wspólnoty.Wiadomo, że jeden patrzy na drugiego, a nie ma
      komu się zająć. Dlatego już niebawem zgłosi się do Waszych mieszkań jedna z
      lokatorek i będzie zbierać podpisy o utworzenie Wspólnoty Mieszkaniowej, no i
      oczywiście zwołanie Nadzwyczajnego Walnego.Nie wiedziałam, że Rokicka, aż tylu
      ludziom narobiła wody z mózgu.Najwyższy czas się zająć RN, która tak naprawdę
      nie istnieje i niech zarząd pokaże na co wydaje kasę.
      • Gość: sm domator Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 21:57
        Co racja, to racja. Ona robi wodę z mózgu, a my się jej po prostu
        boimy. Ma gadanę babsztyl.
    • Gość: J.N. Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.09, 22:04
      Właśnie przy okazji programu dowiedziałam się, ze w sprawie garażu sąd wydał
      wyroki nie na moją korzyść,tylko na jej. Ludzie w to wierzyli, no bo skoro mówi
      prezes, to pewnie mówi prawdę. A ona prawdy prawie nigdy nie mówi. Ale mam
      nadzieję, ze o tym będzie oddzielny reportaż telewizyjny. Przynajmniej tak
      obiecywał redaktor. pożyjemy, zobaczymy..
      • Gość: ludność wiejska Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 22:15
        Mamy taką nadzieję.Pozdrawiam i na razie kończę. Czekamy na listę o
        powołanie N.W.Z.
        • Gość: mieszkaniec Re: Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domato IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 22:24
          Warto napisać też do prokuratury ościganie za niegospodarność. Sama
          odmowa spłaty pożyczki to działanie na szkodę spółdzielni. Wyrażnie
          to można było wyczytać z tego co mówił mówił rzecznik prokuratury.
    • Gość: esencja Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.olsztyn.mm.pl 18.03.09, 23:16
      Są nieruchomości o wartości pożyczki,a napewno nie wybudowała ich
      Rokicka tylko poprzedni zarząd. Już wtedy były kłopoty ze zbyciem
      tych nieruchomości i dlatego ta pożyczka na dokończenie budowy.
      Przecież to jasne. A o tym,że trzeba ją zaciągnąć było wałkowane
      przez trzy kolejne walne zgromadzenia.Jest to dobitnie opisane w
      protokołach z walnego. Rokicka teraz udaje głupią i twierdzi,że nikt
      nie wiedział o pożyczce.Twierdzi też,że cudem znalazła nieruchomości
      na tę kwotę(tak same wyrosły jak grzyby po deszczu). To jej gra słów
      i kłamstwa jak z rękawa. Taka to prawda jak spłata po 60000 zł
      miesięcznie. Przecież co miesiąc kwota jest niższa,a poprzedi zarząd
      spłacał pożyczkę już dwa lata.
    • Gość: pietruszka Chcą egzekucji z lokatorów spółdzielni Domator IP: *.gprs.plus.pl 19.03.09, 09:52
      Proponuję zwołać walne tylko babę trzymać w klatce.Pamiętają Państwo
      JeJ zachowanie na walnym czy w tych warunkach da się coś zmienić ?
      Rokicka z kneblem do klatki!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka