Gość: aniela
IP: *.up.gov.pl
17.12.03, 08:16
Wbrew opiniom samych kolejarzy walczą oni wyłącznie o swoje. I ja to
rozumiem. Tylko dlaczgo dokładać ludziom przed Świętami strajkując i
straszac strajkiem? Kpiny z symbolu SOLIDARNOŚĆ? A może zamiast łazić po
torach lepiej byłoby protestować myjąc dworzec, przejścia podziemne i perony
(o pociągach juz nie wspomnę) - do brudu mozna się przylepić a to szanownym
kolejarzom jakoś nie przeszkadza.