Gość: E.Igras
IP: *.acn.waw.pl
25.09.03, 22:14
Władze Wilanowa i Ursynowa postanowiły otworzyć przejazd ul.Gąski, czyli
tzw.wąwązem II. Szerokiej, gładkiej drogi! Już nie musicie mieć wyrzutów
sumienia, że łamiecie przepisy. Przejazd jest tymczasowy, do czasu powstania
nowej ulicy NOWOKABACKIEJ. Pozdrawiam zmotoryzowanych internautów. Napiszcie,
jak się jeździ i czy nie ma jakichś "sabotaży" (szlabany itp.)