numa_pompiliusz
05.03.12, 11:25
Gazeta podała, że na manifestację przeciwko sekowaniu TV Trwam przez postkomuchów przyszło 10 tys. ludzi według policji. Jednak w mediach, nawet w tych skrajnie stronniczych jak TVN24 czy GW, podaje się ilość uczestników zarówno według policji i według organizatorów. Dlaczego więc tym razem chłopcy - gazetowcy podają tylko ilość wg policji (a według organizatorów było dwa razy tyle, czyli 20 tysięcy). Dla mnie jest to zwykła, prostacka manipulacja towarzyszy z GW. Za PRL jak do Polski przyjeżdżał papież i odprawiał msze, to w telewizji też pokazywali tylko część wiernych, żeby stworzyć mylne wrażenie, że popularność papieża w społeczeństwie jest mniejsza niż w rzeczywistości. Czasy się zmieniły, a czerwona propaganda pozostała ta sama.