Gość: jacek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 10:01 Niemcy najlepsi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: beatapl a kategoria pięknosci kobiet IP: 217.11.136.* 30.06.04, 10:16 czyzby europejczyci gustowali w Helgach:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ahh no przeciez napisaliu Belluci a jesli nie ..... IP: *.pkobp.pl 30.06.04, 12:56 ... to na pewno wygraly Czeszki i Wegierki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fastviper Wygrałyby Polki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 14:15 Czeszki są ładne, to prawda. Ale wystarczy się przejść ulicami dużego czeskiego miasta a potem polskiego. Nie tylko indywidualności się liczą - my polscy faceci mamy niesamowitą ilość szczęścia do urodziwych kobiet! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polka Re: Wygrałyby Polki IP: *.dhcp212-198-194.noos.fr 30.06.04, 14:25 FASTVIPER, dziękuję w imieniu Polek ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przyszły emigrant POLSKA "NAJLEPSZA" W KORUPCJI !!! IP: *.chello.pl 30.06.04, 16:07 Według rankingu Transparency International Polska jest NJAGORSZA W EUROPIE pod względem korupcji i JEDNA Z NAJGORSZYCH NA ŚWIECIE pod tym względem - gorsza od Meksyku, Kolumbii, Salwadoru czy Peru: www.transparency.org/pressreleases_archive/2003/2003.10.07.cpi.en.html I nie ma się co obrażać! Przecież 80% badanych Polaków uważa że dawanie łapówek to "nic groźnego" - należy się jeszcze pierwsze miejsce W GŁUPOCIE! A to za to, że znakomita większość nie widzi związku pomiędzy korupcją A HIPER- BIEDĄ i znów: NAJWIĘKSZYM W EUROPIE i JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH NA ŚWIECIE BEZROBOCIU! Odpowiedz Link Zgłoś
gosciu_z_niemiec Re: Wygrałyby Polki 30.06.04, 15:54 Gość portalu: fastviper napisał(a): > Czeszki są ładne, to prawda. Ale wystarczy się przejść ulicami dużego czeskiego > miasta a potem polskiego. Nie tylko indywidualności się liczą - my polscy facec > i > mamy niesamowitą ilość szczęścia do urodziwych kobiet! Jak sie nie ma, co sie lubi, to sie lubi, co sie ma. Wiecej podrozy zycze. Gosciu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldek Re: Wygrałyby Polki IP: *.158.42.211.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.06.04, 16:05 Goscu z Niemiec, Ja podrozowalem po Ameryce Polnocnej, Srodkowej, Europie i Azij...I dalej sadze ze Polki sa w Swiatowej czolowce. Niemki w porownaniu do Polek, maja sie tak jak... mleczaki do roz... Odpowiedz Link Zgłoś
gosciu_z_niemiec Re: Wygrałyby Polki 30.06.04, 16:49 Gość portalu: Waldek napisał(a): > Goscu z Niemiec, > Ja podrozowalem po Ameryce Polnocnej, Srodkowej, Europie i Azij...I dalej > sadze ze Polki sa w Swiatowej czolowce. > Niemki w porownaniu do Polek, maja sie tak jak... mleczaki do roz... Ja tam wole Niemki od Polek, to prawdziwe, postawne i przystojne kobiety. Ale wiadomo, rzecz gustu, przyzwyczajenia, smaku. Gosciu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fajny gosciu Re: Wygrałyby Polki IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.04, 16:55 Nie przesadzajmy z uroda Polek. Piekne kobiety sa wszedzie. W Europie Zach. jest duzo mieszanek rasowych, narodowosciowych - mniam!!! Bardzo ladne bywaja Niemki (sportowe, zadbane, dobre, naturalne fryzury, bez tandetnego makijazu, dobrze ubrane), Holenderki (po prostu fantastyczne), urocze Norwezki (opalone naturalne blondynki). A Irlandki? Rudowlose o porcelanowej cerze... Nie przesadzajmy z uroda naszych pan: sa piekne, ale sa tez i okropne (i to niemalo): zle ubrane, zly makijaz i fryzury (farby, zniszczone wlosy). Polki zreszta sa ladne do pewnego wieku - dopoki nie wyjda zamaz. Potem uwazaja, ze juz nie musza. Na ZAchodzie spotyka sie duzo atrakcyjnych kobiet w srednim wieku. Zycie nie konczy sie, jak u nas, po 40. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Re: Wygrałyby Polki IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.04, 16:48 To prawda, chociaz Polki czasami nie maja stylu, ubieraja sie tak, jak nakazuje moda i czasopisma kobiece. Nierzadko tez sa strasznie chude. I w ogole bardzo chca sie podobac facetom. Niezaleznosc i indywidualny styl dodaje kobiecie urody i powabu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mike błąd językowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 10:17 raczej "Ordnung MUSS sein"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Roman Re: Naj... Europy IP: 80.121.231.* 30.06.04, 10:18 Poprawnie powinno byc: "Ordnung muss sein" a nie ".. must .." Poza tym ciekawe,chcialbym wiedziec jak glosowali Polacy. Pozdrowienia. R. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gimnazjalista Ordung has to sein :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 11:07 Hehee... Przecież w GW znany slogan z ogłoszeń z pracą "... i minimum dwa języki obce." nie obowiązuje :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarosh Ordnung must sein - hehehe IP: *.104.77.83.cust.bluewin.ch 30.06.04, 11:11 Pani Pawlicka, jesli pani juz cos pisze w jakims jezyku - to chociaz poprawnie :)))) w szkole trzeba sie bylo niemieckiego uczyc :)=)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uff siadaj dwoja IP: *.akademiki.uni.torun.pl 30.06.04, 11:27 Deutschland, Deutschland OVER alles. Heh - a porządek must być :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: siadaj dwoja IP: *.proxy.aol.com 30.06.04, 11:48 Ten niemiecki porzadek, to juz tylko haslo. A to ze nas Polakow malo kto lubi wcale mnie nie dziwi, przeciez my sami zwalczamy sie gdzie mozna, a sczegolnie jak jestesmy za granica - i wlasnie taki obraz pokazujemy swiatu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Polacy... IP: *.b.pppool.de 30.06.04, 12:46 Nikt nie jest idealny. Znam Polakow za granica i zdarzaja sie madrzy, kulturalni, pelni zalet. Niestety jest ich wciaz malo. Powszechne sa: niskie loty, kult pieniadza, ciasnota umyslu, trzymanie sie w malych grupach przyjacielskich i nie otwieranie na nowe doswiadczenia i wychowanych w innej kulturze ludzi. Obraza sie pewnie ci, ktorych ten nieprzychylny komentarz dotyczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Felek Magda ma racje ... IP: 195.28.224.* 30.06.04, 14:55 Bravo (rzeczowo i odpowiadajace stanowi rzeczy). Odnosnie Polek na Zachodzie: Jeszcze nie tak dawno poznawalem je na kilometr - buty na sloninie, tluste wlosy, uzebienie. Dzis wyglada to juz troche lepiej z tymi sprawami ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp Re: Naj... Europy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 12:35 Tylko co kogo obchodzi sondaz podrzednej gazety. Wyborcza szuka niezdrowej sensacji i jak zwykle moralizuje i udowadnia ze jestesmy gorsi niz myslimy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia_blond Re: Naj... Europy IP: *.chello.pl 30.06.04, 12:48 no to co Ty tutaj robiszz, na forum tej podrzednej gazety, :)? i dlaczego czytasz i komentujesz te "bezsensowne" artykuły, :? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Stereotypy trzeba zwalczac a Polske promowac IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 30.06.04, 13:32 na przyklad poprzez nie wypuszczanie polskich zuli za granice. chetnych do ich ogladania zapraszam pod kosciol polski w paryzu na concorde. nie dziwie sie ze nas nie lubia a nawet zaskakuje mnie jak nas potrafia tolerowac zaslugi dla ludzkosci sa gowniane- tu sie zgadzam. nie mamy noblistow, microsoftu i w polsce nie tworza sie trendy spoleczne czy kulturalne ktore sledzi swiat. walczac na frontach bronilismy sie. inne cywilizacje nic z tego nie maja za to irytuja mnie opowiesci o niemieckim porzadku- bzdura kompletna- nawet niemcy sie z tego smieja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pro-Niemiec Do "Tomka" IP: 195.28.224.* 30.06.04, 14:40 Siedzac we F masz mizerne pojecie o Niemczech i piszesz glupstwa. Komentarze pozostaw znajacym sprawe i Europe. Zyczylbym i Francji "niemieckiego porzadku". A wiec "halt's Maul"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roman Re: Naj... Europy IP: *.hamberger / *.hamberger-m.Hamberger-cc.de 30.06.04, 13:39 Ordnung musst - z dwoma "s" zamiennik dla "ß" - sein. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -sosin- Re: niemcy.. IP: 12.27.24.* 30.06.04, 13:51 co jak co ale porzadek w niemczech na swoj sposob tu jest wystaczy spojrzec te wszystkie male miasteczka itp... a o porzadku w pracy ( zaklady) to nawet nie pisze.. maja cos takiego w krwi co prawda nie aza tak jak parenascie lat temu ale ale maja dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bela Re: niemcy.. IP: *.ukl.uni / *.ukl.uni-freiburg.de 30.06.04, 17:08 porzadek i dobra organizacja - zgoda, ale moim zdaniem za bardzo pogardliwie odnasza sie do innych nacji i uwazaja siebie za pepek swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w Re: Naj... Europy IP: *.euv / 193.174.122.* 30.06.04, 14:33 Ordnung *muss* sein... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Longislander Najbardziej upierdliwi... Europy IP: *.dsl.invision.com 30.06.04, 15:02 Szkoda, ze nie bylo kategorii najbardziej upierdliwych Europy. Patrzac na tych czepiajacych sie drobnego bledu jezykowego dochodze do wniosku, ze w tej kategori zdobylibyscie pierwszenstwo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konrad Korzeniowsk Re: Najbardziej upierdliwi... Europy IP: *.bielsko.dialog.net.pl 30.06.04, 15:50 "Longislander" - błędy dziennikarskie w dziedzinie akurat języka niemieckiego są porażające! Tyle że dotąd dotyczyły wymowy spikerskiej, tego nagminnego braku umiejętności wypowiadania liter "ü" i "ö", mówienia Szreder zamiast Schröder, Hubner zamiast Hübner (lub Huebner - w wymowie to to samo)!!! Teraz zaś zaczynają się tym naszym orłom już mylić najprostsze teksty językowe z kraju naszego zachodniego sąsiada, upragnionego "raju" wielu Polaków. A więc akurat w tym przypadku, po prostu nie wypada się mylić! Jestem podniesiony liczbą wypowiedzi korygujących ten rażący bład językowy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mario Re: Najbardziej upierdliwi... Europy IP: 206.135.4.* 30.06.04, 16:54 Niektore jezyki obce sa dla Polaka zbyt trudne do wypowiedzenia. Czepiasz sie ze mowimy Szreder a nie Schroder, ale pokaz mi tych Niemcow ktorzy poprawnie wypowiadaja Polskie nazwiska. W twojej opinii to taki spiker powinnien wymawiac poprawnie po Niemicku, Angielsku, Francusku a i prawdopodobnie po Chinsku takze. Dlaczego niby Niemiecki ma byc wyrozniany, dlatego ze to nasi sasiedzi? No to takze powinnismy sie uczyc po Czesku, Slowacku, Szwedzku, Ukrainsku bo to nasi sasiedzi. Rozumiem ze mozna sie czepiac kiedy tekst nie jest napisany poprawnie po Polsku poniewaz to jest rzemioslem osoby piszacej, ale wymagac aby wszyscy ludzie wladali poprawna wymowa jezyka Niemieckiego to juz troche przesada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konrad Korzeniowsk Re: Naj... Europy IP: *.bielsko.dialog.net.pl 30.06.04, 15:26 Zgadzam się: mało piękniejszych dziewcząt od naszych, ale to zdanie ... mężczyzny, w dodatku Polaka, więc może się za bardzo nie liczy? A co do porządku u nas - istotnie, żadnego u nas ładu, nawet w króciutkim artykuliku błąd językowy: nie "Ordnung must sein" a "Ordnung muss sein!" maciumpanowie "dziennikarzowie"!!! Uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Angol Ciekawe kto lubi sowieta... IP: *.range81-153.btcentralplus.com 30.06.04, 15:26 Chyba tylko ci z zachodu, którym ich mafia tyle kasy podarowuje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Re: Naj... Europy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 15:27 Ten sondaż nie jest sprawiedliwy. Pominięto tutaj kilka kategori w których Polacy zajeli by miejsce na "pudle": - Najlepsi degustatorzy alkoholi, podkategorie: wina owocowe i wódki czyste - Najlepsi kierowcy Unii Europejskiej - Miłośnicy zabytkowych pojazdów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldek POLSKIE ASY I BRUDASY IP: *.158.42.211.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.06.04, 15:30 W USA gdzie mieszkam Polacy maja opinie;oszalamiajaco przystojnych (najpiekniejszych kobiet) i z urokiem osobistym, odwazni, honorowi obyci w Swiecie i wszechstronni ale takze..... niechlujni, nie mowiacy po angielsku i zacofani. To samo jest z naszym krajem- ktory jest krajem kontrastow. Krajem Chopina, Kopernika i prostackiej Polki i krajem trzy razy wiekszym od Koreji Poludniowej, ktory nie posiada wlasnej marki samochodu osobowego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tirofijo Re: POLSKIE ASY I BRUDASY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 15:33 Co miałeś na mysli pisząc "...prostackiej Polki.." bo nie rozumiem o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldek Re: POLSKIE ASY I BRUDASY IP: *.158.42.211.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.06.04, 15:43 "Polka" taniec i styl muzyczny- "Moja droga ja Cie kocham", "Maly Wladzio" i takie inne "szlagiery"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k a tak na marginesie, to "Polka" jest czeskim tance IP: *.alex.stw.uni / *.alex.stw.uni-erlangen.de 01.07.04, 01:00 m, a nie polskim. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tirofijo Re: a tak na marginesie, to "Polka" jest czeskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 14:41 No właśnie, dlatego nie wiem o co Waldi taki ob(d)urzony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieortograficzni.. Re: Naj... Europy IP: *.skm.pl / 80.51.246.* 30.06.04, 15:35 ORDNUNG MUSS SEIN tak jest poprawnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: er Re: Naj... Europy IP: *.toya.net.pl 30.06.04, 15:43 chyba w darciu mordy za granicami kraju!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Waldek POLSKIE OGIERY I FACECI The World's best! IP: *.158.42.211.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.06.04, 15:55 Zapomnieliscie ze Polskie chodowle koni nie maja sobie rownych w Swiecie. Po drugie nie tylko polskie kobiety podobaja sie wszystkim ale.. takze Polscy faceci slyno z urody i nonszalancji. Tylko w polskich pismach pisza ze Polacy mogo jedynie "liczyc na wzgledy kobiet z bylych republik Zwiacku Radzieckiego" To oczywiscie nie prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
gosciu_z_niemiec Efektywni, suwerenni, dlatego lubie tu zyc 30.06.04, 15:57 Slodko-pierdliwym mentalnym plaszczkom moga sie Niemcy wydawac niesympatyczni, to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agamaus Re: Naj... Europy IP: *.euv / 193.174.122.* 30.06.04, 16:05 czy autor tego artykulu nie zna niemieckiego lub nie zadal sobie tyle trudu, aby wiedzeic , ze prawidlowo pisze sie.. 'Ordnung muss sein'?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OjOjOj Najlepsze dziwki - Polki, najwiékszy pijak - Polak IP: *.range81-153.btcentralplus.com 30.06.04, 16:06 I kilka innych tytulów te by bylo, gdyby tylko kategorie dopisac. Ku chwale elit politycznych i oddanego im spoleczenstwa !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DAREK Re: Naj... Europy IP: *.plj.com.pl 30.06.04, 16:07 ORDNUNG MUSS SEIN . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Urban najprzstojniejszy Polak IP: *.140.88.213.host.tele1europe.se 30.06.04, 16:23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Viska Re: Naj... Europy IP: *.kabel.telenet.be 30.06.04, 16:20 Holendrzy tolerancyjni?? buah buah buah Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erad Żydowska robota IP: *.safepages.com / *.sea.safepages.com 30.06.04, 16:35 To są skutki żydowskiego podszywania się za Polaków, osyrania i rabowania nas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ufo Re: Naj... Europy IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.04, 16:40 "Jednym słowem, sondaż przeprowadzony od Uralu (Rosja) po Ocean Atlantycki (Portugalia) oraz od koła podbiegunowego (Finlandia) po czubek włoskiego buta i greckie wyspy nie potwierdza polskich ambicji. Nie jesteśmy uznawani ani za zasłużonych dla historii (choć Polska krew lała się w całej Europie), ani za smakoszy (choć mamy kiełbasę, Wyborową, oscypka i kiszone ogórki). Naszych miast nie ma wśród tych, które koniecznie chciałby odwiedzić Europejczyk, a z polskich dowcipów śmiejemy się tylko my sami." To prawda!!! Polacy musza o tym wiedziec i miec dystans do kraju i siebie, musza przestac sie puszyc na swoj temat, a takze powinni wyzbyc sie kompleksow wobec Europy. Tylko wtedy bedzie lepiej. Uszy do gory!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkkkk Re: Naj... Europy IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.04, 16:46 "Niemcom przyznano pierwszeństwo w trzech kategoriach: najmniej lubiani, najmniej uprzejmi i jednocześnie działający najbardziej efektywnie. To słynna niemiecka solidność i porządek, które występują jako hasło reklamowe większości tamtejszych produktów. Cała Europa uwierzyła, że w Niemczech „Ordnung musst sein”, czyli „porządek być musi”. To nieprawda: Niemcy sa uprzejmi i zyczliwi. niemiecki porzadek istnieje tylko na poziomie strereotypu, mozna sie o tym przekonac, podrozujac po tym kraju: miasta sa brudne, a i w mieszkaniach niezbyt porzadnie. Niemcy dzisiaj to juz nie Niemcy sprzed 30 lat. Porzadek polega na tym, ze w parku mozna usiasc na trawie, wykapac sie w fontannie i nikt czlowieka nie przepedzi ani nie ukarze mandatem. Natomiast po 22 trzeba szanowac czyjs spokoj. I tak powinno byc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Henio Polki - najladniejsze czy najlatwiejsze ??? IP: *.range81-153.btcentralplus.com 30.06.04, 16:49 Co wy sádzicie ? Odpowiedz Link Zgłoś