Dodaj do ulubionych

Naj... Europy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 10:01
Niemcy najlepsi
Obserwuj wątek
    • Gość: beatapl a kategoria pięknosci kobiet IP: 217.11.136.* 30.06.04, 10:16
      czyzby europejczyci gustowali w Helgach:)
      • Gość: ahh no przeciez napisaliu Belluci a jesli nie ..... IP: *.pkobp.pl 30.06.04, 12:56
        ... to na pewno wygraly Czeszki i Wegierki
        • Gość: fastviper Wygrałyby Polki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 14:15
          Czeszki są ładne, to prawda. Ale wystarczy się przejść ulicami dużego czeskiego
          miasta a potem polskiego. Nie tylko indywidualności się liczą - my polscy faceci
          mamy niesamowitą ilość szczęścia do urodziwych kobiet!
          • Gość: Polka Re: Wygrałyby Polki IP: *.dhcp212-198-194.noos.fr 30.06.04, 14:25
            FASTVIPER, dziękuję w imieniu Polek !
            • Gość: przyszły emigrant POLSKA "NAJLEPSZA" W KORUPCJI !!! IP: *.chello.pl 30.06.04, 16:07
              Według rankingu Transparency International Polska jest NJAGORSZA W EUROPIE pod
              względem korupcji i JEDNA Z NAJGORSZYCH NA ŚWIECIE pod tym względem - gorsza od
              Meksyku, Kolumbii, Salwadoru czy Peru:
              www.transparency.org/pressreleases_archive/2003/2003.10.07.cpi.en.html
              I nie ma się co obrażać! Przecież 80% badanych Polaków uważa że dawanie łapówek
              to "nic groźnego" - należy się jeszcze pierwsze miejsce W GŁUPOCIE!
              A to za to, że znakomita większość nie widzi związku pomiędzy korupcją A HIPER-
              BIEDĄ i znów: NAJWIĘKSZYM W EUROPIE i JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH NA ŚWIECIE
              BEZROBOCIU!

          • gosciu_z_niemiec Re: Wygrałyby Polki 30.06.04, 15:54
            Gość portalu: fastviper napisał(a):

            > Czeszki są ładne, to prawda. Ale wystarczy się przejść ulicami dużego
            czeskiego
            > miasta a potem polskiego. Nie tylko indywidualności się liczą - my polscy
            facec
            > i
            > mamy niesamowitą ilość szczęścia do urodziwych kobiet!


            Jak sie nie ma, co sie lubi, to sie lubi, co sie ma. Wiecej podrozy zycze.

            Gosciu
            • Gość: Waldek Re: Wygrałyby Polki IP: *.158.42.211.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.06.04, 16:05
              Goscu z Niemiec,
              Ja podrozowalem po Ameryce Polnocnej, Srodkowej, Europie i Azij...I dalej sadze
              ze Polki sa w Swiatowej czolowce.
              Niemki w porownaniu do Polek, maja sie tak jak... mleczaki do roz...
              • gosciu_z_niemiec Re: Wygrałyby Polki 30.06.04, 16:49
                Gość portalu: Waldek napisał(a):

                > Goscu z Niemiec,
                > Ja podrozowalem po Ameryce Polnocnej, Srodkowej, Europie i Azij...I dalej
                > sadze ze Polki sa w Swiatowej czolowce.
                > Niemki w porownaniu do Polek, maja sie tak jak... mleczaki do roz...

                Ja tam wole Niemki od Polek, to prawdziwe, postawne i przystojne kobiety.
                Ale wiadomo, rzecz gustu, przyzwyczajenia, smaku.

                Gosciu
            • Gość: fajny gosciu Re: Wygrałyby Polki IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.04, 16:55
              Nie przesadzajmy z uroda Polek. Piekne kobiety sa wszedzie. W Europie Zach.
              jest duzo mieszanek rasowych, narodowosciowych - mniam!!! Bardzo ladne bywaja
              Niemki (sportowe, zadbane, dobre, naturalne fryzury, bez tandetnego makijazu,
              dobrze ubrane), Holenderki (po prostu fantastyczne), urocze Norwezki (opalone
              naturalne blondynki). A Irlandki? Rudowlose o porcelanowej cerze... Nie
              przesadzajmy z uroda naszych pan: sa piekne, ale sa tez i okropne (i to
              niemalo): zle ubrane, zly makijaz i fryzury (farby, zniszczone wlosy). Polki
              zreszta sa ladne do pewnego wieku - dopoki nie wyjda zamaz. Potem uwazaja, ze
              juz nie musza. Na ZAchodzie spotyka sie duzo atrakcyjnych kobiet w srednim
              wieku. Zycie nie konczy sie, jak u nas, po 40.
          • Gość: facet Re: Wygrałyby Polki IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.04, 16:48
            To prawda, chociaz Polki czasami nie maja stylu, ubieraja sie tak, jak nakazuje
            moda i czasopisma kobiece. Nierzadko tez sa strasznie chude. I w ogole bardzo
            chca sie podobac facetom. Niezaleznosc i indywidualny styl dodaje kobiecie
            urody i powabu.
    • Gość: mike błąd językowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 10:17
      raczej "Ordnung MUSS sein"...
    • Gość: Roman Re: Naj... Europy IP: 80.121.231.* 30.06.04, 10:18
      Poprawnie powinno byc: "Ordnung muss sein" a nie ".. must .."
      Poza tym ciekawe,chcialbym wiedziec jak glosowali Polacy.
      Pozdrowienia. R.
      • Gość: Gimnazjalista Ordung has to sein :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 11:07
        Hehee...

        Przecież w GW znany slogan z ogłoszeń z pracą "... i minimum dwa języki obce."
        nie obowiązuje :)
    • Gość: jarosh Ordnung must sein - hehehe IP: *.104.77.83.cust.bluewin.ch 30.06.04, 11:11
      Pani Pawlicka, jesli pani juz cos pisze w jakims jezyku - to chociaz
      poprawnie :)))) w szkole trzeba sie bylo niemieckiego uczyc :)=))))
    • Gość: uff siadaj dwoja IP: *.akademiki.uni.torun.pl 30.06.04, 11:27
      Deutschland, Deutschland OVER alles.
      Heh - a porządek must być :)
      • Gość: Ania Re: siadaj dwoja IP: *.proxy.aol.com 30.06.04, 11:48
        Ten niemiecki porzadek, to juz tylko haslo. A to ze nas Polakow malo kto lubi
        wcale mnie nie dziwi, przeciez my sami zwalczamy sie gdzie mozna, a sczegolnie
        jak jestesmy za granica - i wlasnie taki obraz pokazujemy swiatu.
        • Gość: Magda Polacy... IP: *.b.pppool.de 30.06.04, 12:46
          Nikt nie jest idealny. Znam Polakow za granica i zdarzaja sie madrzy,
          kulturalni, pelni zalet. Niestety jest ich wciaz malo.
          Powszechne sa: niskie loty, kult pieniadza, ciasnota umyslu, trzymanie sie w
          malych grupach przyjacielskich i nie otwieranie na nowe doswiadczenia i
          wychowanych w innej kulturze ludzi.
          Obraza sie pewnie ci, ktorych ten nieprzychylny komentarz dotyczy.
          • Gość: Felek Magda ma racje ... IP: 195.28.224.* 30.06.04, 14:55
            Bravo (rzeczowo i odpowiadajace stanowi rzeczy).

            Odnosnie Polek na Zachodzie: Jeszcze nie tak dawno poznawalem je na kilometr -
            buty na sloninie, tluste wlosy, uzebienie. Dzis wyglada to juz troche lepiej z
            tymi sprawami ...
    • Gość: ppp Re: Naj... Europy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 12:35
      Tylko co kogo obchodzi sondaz podrzednej gazety. Wyborcza szuka niezdrowej
      sensacji i jak zwykle moralizuje i udowadnia ze jestesmy gorsi niz myslimy.
      • Gość: kasia_blond Re: Naj... Europy IP: *.chello.pl 30.06.04, 12:48
        no to co Ty tutaj robiszz, na forum tej podrzednej gazety, :)? i dlaczego
        czytasz i komentujesz te "bezsensowne" artykuły, :?
        • Gość: Tomek Stereotypy trzeba zwalczac a Polske promowac IP: *.w193-253.abo.wanadoo.fr 30.06.04, 13:32
          na przyklad poprzez nie wypuszczanie polskich zuli za granice. chetnych do ich
          ogladania zapraszam pod kosciol polski w paryzu na concorde. nie dziwie sie ze
          nas nie lubia a nawet zaskakuje mnie jak nas potrafia tolerowac

          zaslugi dla ludzkosci sa gowniane- tu sie zgadzam. nie mamy noblistow,
          microsoftu i w polsce nie tworza sie trendy spoleczne czy kulturalne ktore
          sledzi swiat. walczac na frontach bronilismy sie. inne cywilizacje nic z tego
          nie maja

          za to irytuja mnie opowiesci o niemieckim porzadku- bzdura kompletna- nawet
          niemcy sie z tego smieja
          • Gość: Pro-Niemiec Do "Tomka" IP: 195.28.224.* 30.06.04, 14:40
            Siedzac we F masz mizerne pojecie o Niemczech i piszesz glupstwa. Komentarze
            pozostaw znajacym sprawe i Europe. Zyczylbym i Francji "niemieckiego porzadku".
            A wiec "halt's Maul"!
    • Gość: roman Re: Naj... Europy IP: *.hamberger / *.hamberger-m.Hamberger-cc.de 30.06.04, 13:39
      Ordnung musst - z dwoma "s" zamiennik dla "ß" - sein.
      • Gość: -sosin- Re: niemcy.. IP: 12.27.24.* 30.06.04, 13:51
        co jak co ale porzadek w niemczech na swoj sposob tu jest
        wystaczy spojrzec te wszystkie male miasteczka itp...
        a o porzadku w pracy ( zaklady) to nawet nie pisze..
        maja cos takiego w krwi co prawda nie aza tak jak parenascie lat temu ale
        ale maja dalej

        • Gość: Bela Re: niemcy.. IP: *.ukl.uni / *.ukl.uni-freiburg.de 30.06.04, 17:08
          porzadek i dobra organizacja - zgoda, ale moim zdaniem za bardzo pogardliwie
          odnasza sie do innych nacji i uwazaja siebie za pepek swiata.
    • Gość: w Re: Naj... Europy IP: *.euv / 193.174.122.* 30.06.04, 14:33
      Ordnung *muss* sein...
      • Gość: Longislander Najbardziej upierdliwi... Europy IP: *.dsl.invision.com 30.06.04, 15:02
        Szkoda, ze nie bylo kategorii najbardziej upierdliwych Europy. Patrzac na tych
        czepiajacych sie drobnego bledu jezykowego dochodze do wniosku, ze w tej
        kategori zdobylibyscie pierwszenstwo...
        • Gość: Konrad Korzeniowsk Re: Najbardziej upierdliwi... Europy IP: *.bielsko.dialog.net.pl 30.06.04, 15:50
          "Longislander" - błędy dziennikarskie w dziedzinie akurat języka niemieckiego
          są porażające! Tyle że dotąd dotyczyły wymowy spikerskiej, tego nagminnego
          braku umiejętności wypowiadania liter "ü" i "ö", mówienia Szreder zamiast
          Schröder, Hubner zamiast Hübner (lub Huebner - w wymowie to to samo)!!! Teraz
          zaś zaczynają się tym naszym orłom już mylić najprostsze teksty językowe z
          kraju naszego zachodniego sąsiada, upragnionego "raju" wielu Polaków. A więc
          akurat w tym przypadku, po prostu nie wypada się mylić! Jestem podniesiony
          liczbą wypowiedzi korygujących ten rażący bład językowy!
          • Gość: Mario Re: Najbardziej upierdliwi... Europy IP: 206.135.4.* 30.06.04, 16:54
            Niektore jezyki obce sa dla Polaka zbyt trudne do wypowiedzenia. Czepiasz sie
            ze mowimy Szreder a nie Schroder, ale pokaz mi tych Niemcow ktorzy poprawnie
            wypowiadaja Polskie nazwiska. W twojej opinii to taki spiker powinnien
            wymawiac poprawnie po Niemicku, Angielsku, Francusku a i prawdopodobnie po
            Chinsku takze. Dlaczego niby Niemiecki ma byc wyrozniany, dlatego ze to nasi
            sasiedzi? No to takze powinnismy sie uczyc po Czesku, Slowacku, Szwedzku,
            Ukrainsku bo to nasi sasiedzi. Rozumiem ze mozna sie czepiac kiedy tekst nie
            jest napisany poprawnie po Polsku poniewaz to jest rzemioslem osoby piszacej,
            ale wymagac aby wszyscy ludzie wladali poprawna wymowa jezyka Niemieckiego to
            juz troche przesada.
    • Gość: Konrad Korzeniowsk Re: Naj... Europy IP: *.bielsko.dialog.net.pl 30.06.04, 15:26
      Zgadzam się: mało piękniejszych dziewcząt od naszych, ale to zdanie ...
      mężczyzny, w dodatku Polaka, więc może się za bardzo nie liczy?
      A co do porządku u nas - istotnie, żadnego u nas ładu, nawet w króciutkim
      artykuliku błąd językowy: nie "Ordnung must sein" a "Ordnung muss sein!"
      maciumpanowie "dziennikarzowie"!!! Uczyć się, uczyć i jeszcze raz uczyć!!!
    • Gość: Angol Ciekawe kto lubi sowieta... IP: *.range81-153.btcentralplus.com 30.06.04, 15:26
      Chyba tylko ci z zachodu, którym ich mafia tyle kasy podarowuje...
    • Gość: greg Re: Naj... Europy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 15:27
      Ten sondaż nie jest sprawiedliwy. Pominięto tutaj kilka kategori w których
      Polacy zajeli by miejsce na "pudle":

      - Najlepsi degustatorzy alkoholi, podkategorie: wina owocowe i wódki czyste
      - Najlepsi kierowcy Unii Europejskiej
      - Miłośnicy zabytkowych pojazdów
    • Gość: Waldek POLSKIE ASY I BRUDASY IP: *.158.42.211.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.06.04, 15:30
      W USA gdzie mieszkam Polacy maja opinie;oszalamiajaco przystojnych
      (najpiekniejszych kobiet) i z urokiem osobistym, odwazni, honorowi obyci w
      Swiecie i wszechstronni ale takze..... niechlujni, nie mowiacy po angielsku i
      zacofani.
      To samo jest z naszym krajem- ktory jest krajem kontrastow. Krajem Chopina,
      Kopernika i prostackiej Polki i krajem trzy razy wiekszym od Koreji
      Poludniowej, ktory nie posiada wlasnej marki samochodu osobowego...
      • Gość: Tirofijo Re: POLSKIE ASY I BRUDASY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.04, 15:33
        Co miałeś na mysli pisząc "...prostackiej Polki.." bo nie rozumiem o co chodzi?
        • Gość: Waldek Re: POLSKIE ASY I BRUDASY IP: *.158.42.211.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.06.04, 15:43
          "Polka" taniec i styl muzyczny- "Moja droga ja Cie kocham", "Maly Wladzio" i
          takie inne "szlagiery"...
          • Gość: k a tak na marginesie, to "Polka" jest czeskim tance IP: *.alex.stw.uni / *.alex.stw.uni-erlangen.de 01.07.04, 01:00
            m, a nie polskim. pozdrawiam
            • Gość: Tirofijo Re: a tak na marginesie, to "Polka" jest czeskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.04, 14:41
              No właśnie, dlatego nie wiem o co Waldi taki ob(d)urzony
    • Gość: nieortograficzni.. Re: Naj... Europy IP: *.skm.pl / 80.51.246.* 30.06.04, 15:35
      ORDNUNG MUSS SEIN tak jest poprawnie
    • Gość: er Re: Naj... Europy IP: *.toya.net.pl 30.06.04, 15:43
      chyba w darciu mordy za granicami kraju!!!
    • Gość: Waldek POLSKIE OGIERY I FACECI The World's best! IP: *.158.42.211.Dial1.Chicago1.Level3.net 30.06.04, 15:55
      Zapomnieliscie ze Polskie chodowle koni nie maja sobie rownych w Swiecie.
      Po drugie nie tylko polskie kobiety podobaja sie wszystkim ale.. takze Polscy
      faceci slyno z urody i nonszalancji. Tylko w polskich pismach pisza ze Polacy
      mogo jedynie "liczyc na wzgledy kobiet z bylych republik Zwiacku Radzieckiego"
      To oczywiscie nie prawda.
    • gosciu_z_niemiec Efektywni, suwerenni, dlatego lubie tu zyc 30.06.04, 15:57
      Slodko-pierdliwym mentalnym plaszczkom moga sie Niemcy wydawac niesympatyczni,
      to prawda.
    • Gość: agamaus Re: Naj... Europy IP: *.euv / 193.174.122.* 30.06.04, 16:05
      czy autor tego artykulu nie zna niemieckiego lub nie zadal sobie tyle trudu,
      aby wiedzeic , ze prawidlowo pisze sie.. 'Ordnung muss sein'??
    • Gość: OjOjOj Najlepsze dziwki - Polki, najwiékszy pijak - Polak IP: *.range81-153.btcentralplus.com 30.06.04, 16:06
      I kilka innych tytulów te by bylo, gdyby tylko kategorie dopisac. Ku chwale
      elit politycznych i oddanego im spoleczenstwa !!!
    • Gość: DAREK Re: Naj... Europy IP: *.plj.com.pl 30.06.04, 16:07
      ORDNUNG MUSS SEIN .
      • Gość: Artur Urban najprzstojniejszy Polak IP: *.140.88.213.host.tele1europe.se 30.06.04, 16:23
    • Gość: Viska Re: Naj... Europy IP: *.kabel.telenet.be 30.06.04, 16:20
      Holendrzy tolerancyjni?? buah buah buah
    • Gość: erad Żydowska robota IP: *.safepages.com / *.sea.safepages.com 30.06.04, 16:35
      To są skutki żydowskiego podszywania się za Polaków, osyrania i rabowania nas.
    • Gość: ufo Re: Naj... Europy IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.04, 16:40
      "Jednym słowem, sondaż przeprowadzony od Uralu (Rosja) po Ocean Atlantycki
      (Portugalia) oraz od koła podbiegunowego (Finlandia) po czubek włoskiego buta i
      greckie wyspy nie potwierdza polskich ambicji. Nie jesteśmy uznawani ani za
      zasłużonych dla historii (choć Polska krew lała się w całej Europie), ani za
      smakoszy (choć mamy kiełbasę, Wyborową, oscypka i kiszone ogórki). Naszych
      miast nie ma wśród tych, które koniecznie chciałby odwiedzić Europejczyk, a z
      polskich dowcipów śmiejemy się tylko my sami."

      To prawda!!! Polacy musza o tym wiedziec i miec dystans do kraju i siebie,
      musza przestac sie puszyc na swoj temat, a takze powinni wyzbyc sie kompleksow
      wobec Europy. Tylko wtedy bedzie lepiej. Uszy do gory!!!

    • Gość: kkkkk Re: Naj... Europy IP: *.dip.t-dialin.net 30.06.04, 16:46
      "Niemcom przyznano pierwszeństwo w trzech kategoriach: najmniej lubiani,
      najmniej uprzejmi i jednocześnie działający najbardziej efektywnie. To słynna
      niemiecka solidność i porządek, które występują jako hasło reklamowe większości
      tamtejszych produktów. Cała Europa uwierzyła, że w Niemczech „Ordnung musst
      sein”, czyli „porządek być musi”.

      To nieprawda: Niemcy sa uprzejmi i zyczliwi. niemiecki porzadek istnieje tylko
      na poziomie strereotypu, mozna sie o tym przekonac, podrozujac po tym kraju:
      miasta sa brudne, a i w mieszkaniach niezbyt porzadnie. Niemcy dzisiaj to juz
      nie Niemcy sprzed 30 lat. Porzadek polega na tym, ze w parku mozna usiasc na
      trawie, wykapac sie w fontannie i nikt czlowieka nie przepedzi ani nie ukarze
      mandatem. Natomiast po 22 trzeba szanowac czyjs spokoj. I tak powinno byc.
    • Gość: Henio Polki - najladniejsze czy najlatwiejsze ??? IP: *.range81-153.btcentralplus.com 30.06.04, 16:49
      Co wy sádzicie ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka