unleashed 09.03.06, 01:15 Agora sparzyła sobie różowe łapki na nowej gazecie, a innym jakoś nie pali się iść w jej ślady. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rok1978 Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika 09.03.06, 08:41 To jest informacja sprzed okolo tygodnia. Czy to ladnie odgrzewac kotlety? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiks Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika IP: *.aster.pl 09.03.06, 10:05 naucz sie czytac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZA Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika IP: 10.202.5.* 09.03.06, 10:44 Dlaczego różowe? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polak z serca Sprzedaż GW oraz Rzeczpospolitej też spada ? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 09.03.06, 11:53 A wiecie Państwo dziennikarze dlaczego? Bo dziennik ogólnokrajowy powinien być "do bólu" OBIEKTYWNY i rzetelny. Czytelnik od dziennika oczekuje "surowej" informacji bez komentarza JAK NALEŻY ją rozumieć - każdy ma przecież własne zdanie. Stronniczość dziennikarska jeszcze bardziej pogarsza sytuację np.: 1.Wyśmiewanie jako Prezydenta Leszka mówiącego tylko po polsku chociaż "faworyt" mówi również tylko tym językiem - tylko z wadami wymowy??? 2.Z jednej strony armia sowiecka prowadzi ludobójcze działania w Czeczeni z drugiej armia amerykańska przychodzi z braterską pomocą Irakowi??? 3. Lansowanie na łamach pseudo-ekspertów ekonomicznych, czasami sowicie opłacanych i pracujących w interesie stron trzecich a nie dla własnego Państwa. Jeśli ktoś zna się na mechanizmach ekonomicznych to będzie wiedział o czym piszę - a o tzw. "prywatyzacji po polsku" - czyli rozdaniu udziałów w firmach osobom protegowanym lub "przetargach urzędniczo-kontrolowanych" kiedyś nakręcą film. Ciekawe tylko z czego to państwo spłaci swoje zobowiązania ludziom okradzionym w wyniku nacjonalizacji - jak "sprywatyzuje (od.ptywata)" cały swój majątek. Gdzie się podziali dziennikarze którzy dla rzetelnej prawdy byliby zdolni poświęcić swoją karierę? a może nigdy ich nie było. Amen. Odpowiedz Link Zgłoś
dr_avalanche Re: Sprzedaż GW oraz Rzeczpospolitej też spada ? 09.03.06, 13:28 Tak, bo na przykład takie Times, Guardian, New York Times czy Washington Post w ogóle nie reprezentują pewnych opcji politycznych i w ogóle nie są stronnicze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
soulworm bo ten tepy narod woli ulotki i napisy w sraczu... 09.03.06, 12:33 czytac, stamtod zreszta czerpie swoja wiedze o swiecie. po co wam gazety, parobasy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drogba666 To ŻW do ruskich należy? Sołowow ta jakiś ruski ! IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 09.03.06, 13:01 O w mordę to w Polsce już nie ma polskich gazet? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skeezy Re: To ŻW do ruskich należy? Sołowow ta jakiś rus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.06, 13:58 Gość portalu: drogba666 napisał(a): > O w mordę to w Polsce już nie ma polskich gazet? Nie zaśmiecaj serwerów. Przeczytałeś artykuł, który komentujesz? Chyba nie... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: To ŻW do ruskich należy? Sołowow ta jakiś rus 09.03.06, 18:55 Gość portalu: drogba666 napisał(a): > O w mordę to w Polsce już nie ma polskich gazet? Gazeta Polska splajtowala. Nie chce mi sie szukac balwochwalczych opinni o Gazecie Polskiej tych samych forumowiczow, ktorzy od 3 lat, sredno po 8 razy dziennie pisza jak to im sie przestala podobac Gazeta Wyborcza, i jak to lada moment splajtuje. Przypominam, ze po przejeciu GP prze Sakowicza wrozyli jej swietlana przyszlosc, zachwycajac sie superpiorami Lysiaka, Ziemkiewicza, Wolskiego, Semki, Gargas itp ... Przykro mi Panowie, ale wychodzi na to ze "wasi salonowi ulubiency" Stasinski, Pacewicz, Wronski, bija na glowe "wychodkowiczow Lysiaka." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adaś Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.06, 15:29 Gazeta Życie Warszawy powinna być o naszym mieście. Wydarzeniach, wypadkach, ludziach, lokalach, imprezach, ciekawostkach. Dlatego nazywa się Życie Warszawy. Szkoda też starego logo zaprojektowanego jeszcze przez Szymona Kobylińskiego. Wraz z tym logo gazeta straciła wielu czytelników. I to logo ją odróżniało od Życia z kropką. W tej chwili więcej o Warszawie jest w Fakcie i jego dodatku. Może dlatego tam się przenoszą czytelnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szfajcner Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika 09.03.06, 18:26 Bidak Janke zostal poczul dreszcze na plecach, nie odwsc ze stracil fuche, to na plecach czuje powiew wschodzacej gwiazdy karnowskiej. Nie dziowita, ze lasi sie do rzadzacych ... W wogole to Agora w dosc przewrotny sposob pozbyla sie konkurencji .. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Placek Zresztą inne supertalenty też nie potrafią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 19:34 Na ten przykład pan Piotr Najsztub kaleczy "Przekrój". GW jest kużnią leniuchów, urzędasów i wiernopoddańczych beztelentów w znacznej mierze. Jedyny sukces to oderwanie się od znaczka solidarności a to trochę więcej niż księżyc bo kilkaset Odpowiedz Link Zgłoś