Dodaj do ulubionych

Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika

09.03.06, 01:15
Agora sparzyła sobie różowe łapki na nowej gazecie, a innym jakoś nie pali się
iść w jej ślady.
Obserwuj wątek
    • rok1978 Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika 09.03.06, 08:41
      To jest informacja sprzed okolo tygodnia. Czy to ladnie odgrzewac kotlety?
      • Gość: kiks Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika IP: *.aster.pl 09.03.06, 10:05
        naucz sie czytac.
    • Gość: ZA Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika IP: 10.202.5.* 09.03.06, 10:44
      Dlaczego różowe?
      • Gość: Polak z serca Sprzedaż GW oraz Rzeczpospolitej też spada ? IP: *.bielsko.dialog.net.pl 09.03.06, 11:53
        A wiecie Państwo dziennikarze dlaczego? Bo dziennik ogólnokrajowy powinien
        być "do bólu" OBIEKTYWNY i rzetelny. Czytelnik od dziennika oczekuje "surowej"
        informacji bez komentarza JAK NALEŻY ją rozumieć - każdy ma przecież własne
        zdanie. Stronniczość dziennikarska jeszcze bardziej pogarsza sytuację np.:
        1.Wyśmiewanie jako Prezydenta Leszka mówiącego tylko po polsku
        chociaż "faworyt" mówi również tylko tym językiem - tylko z wadami wymowy???
        2.Z jednej strony armia sowiecka prowadzi ludobójcze działania w Czeczeni z
        drugiej armia amerykańska przychodzi z braterską pomocą Irakowi???
        3. Lansowanie na łamach pseudo-ekspertów ekonomicznych, czasami sowicie
        opłacanych i pracujących w interesie stron trzecich a nie dla własnego Państwa.
        Jeśli ktoś zna się na mechanizmach ekonomicznych to będzie wiedział o czym
        piszę - a o tzw. "prywatyzacji po polsku" - czyli rozdaniu udziałów w firmach
        osobom protegowanym lub "przetargach urzędniczo-kontrolowanych" kiedyś nakręcą
        film. Ciekawe tylko z czego to państwo spłaci swoje zobowiązania ludziom
        okradzionym w wyniku nacjonalizacji - jak "sprywatyzuje (od.ptywata)" cały swój
        majątek.
        Gdzie się podziali dziennikarze którzy dla rzetelnej prawdy byliby zdolni
        poświęcić swoją karierę? a może nigdy ich nie było. Amen.
        • dr_avalanche Re: Sprzedaż GW oraz Rzeczpospolitej też spada ? 09.03.06, 13:28
          Tak, bo na przykład takie Times, Guardian, New York Times czy Washington Post w
          ogóle nie reprezentują pewnych opcji politycznych i w ogóle nie są stronnicze ;)
    • soulworm bo ten tepy narod woli ulotki i napisy w sraczu... 09.03.06, 12:33
      czytac, stamtod zreszta czerpie swoja wiedze o swiecie. po co wam gazety, parobasy?
      • soulworm errata - stamtąd 09.03.06, 12:33

    • Gość: drogba666 To ŻW do ruskich należy? Sołowow ta jakiś ruski ! IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 09.03.06, 13:01
      O w mordę to w Polsce już nie ma polskich gazet?
      • Gość: skeezy Re: To ŻW do ruskich należy? Sołowow ta jakiś rus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.03.06, 13:58
        Gość portalu: drogba666 napisał(a):

        > O w mordę to w Polsce już nie ma polskich gazet?

        Nie zaśmiecaj serwerów.
        Przeczytałeś artykuł, który komentujesz? Chyba nie...
      • dr.szfajcner Re: To ŻW do ruskich należy? Sołowow ta jakiś rus 09.03.06, 18:55
        Gość portalu: drogba666 napisał(a):

        > O w mordę to w Polsce już nie ma polskich gazet?

        Gazeta Polska splajtowala.
        Nie chce mi sie szukac balwochwalczych opinni
        o Gazecie Polskiej tych samych forumowiczow,
        ktorzy od 3 lat, sredno po 8 razy dziennie pisza
        jak to im sie przestala podobac Gazeta Wyborcza,
        i jak to lada moment splajtuje.

        Przypominam, ze po przejeciu GP prze Sakowicza
        wrozyli jej swietlana przyszlosc, zachwycajac
        sie superpiorami Lysiaka, Ziemkiewicza, Wolskiego,
        Semki, Gargas itp ...

        Przykro mi Panowie, ale wychodzi na to
        ze "wasi salonowi ulubiency" Stasinski, Pacewicz, Wronski,
        bija na glowe "wychodkowiczow Lysiaka."
    • Gość: Adaś Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.06, 15:29
      Gazeta Życie Warszawy powinna być o naszym mieście. Wydarzeniach, wypadkach,
      ludziach, lokalach, imprezach, ciekawostkach. Dlatego nazywa się Życie Warszawy.
      Szkoda też starego logo zaprojektowanego jeszcze przez Szymona Kobylińskiego.
      Wraz z tym logo gazeta straciła wielu czytelników. I to logo ją odróżniało od
      Życia z kropką. W tej chwili więcej o Warszawie jest w Fakcie i jego dodatku.
      Może dlatego tam się przenoszą czytelnicy.
    • dr.szfajcner Re: Sołowow: likwiduję projekt nowego dziennika 09.03.06, 18:26
      Bidak Janke zostal poczul dreszcze na plecach,
      nie odwsc ze stracil fuche, to na plecach
      czuje powiew wschodzacej gwiazdy karnowskiej.
      Nie dziowita, ze lasi sie do rzadzacych ...


      W wogole to Agora w dosc przewrotny sposob pozbyla sie konkurencji ..
    • Gość: Placek Zresztą inne supertalenty też nie potrafią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 19:34
      Na ten przykład pan Piotr Najsztub kaleczy "Przekrój". GW jest kużnią
      leniuchów, urzędasów i wiernopoddańczych beztelentów w znacznej mierze.
      Jedyny sukces to oderwanie się od znaczka solidarności a to trochę więcej niż
      księżyc bo kilkaset

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka