Gość: agnez
IP: *.praszka.sdi.tpnet.pl
23.02.03, 20:48
W Praszce grupa dziewczyn chce założyć Skatepark, lecz nie wie jak się za to
zabrać. Mamy już zgodę burmistrza, ustalone mniej więcej miejsce i kilku
sponsorów, którzy prawdopodobnie się przyczynia do powstawania tej budowli.
Nie mamy pojęcia ile to będzie kosztować i kto może nam to wybudować.