Dodaj do ulubionych

Skatepark w Praszce

IP: *.praszka.sdi.tpnet.pl 23.02.03, 20:48
W Praszce grupa dziewczyn chce założyć Skatepark, lecz nie wie jak się za to
zabrać. Mamy już zgodę burmistrza, ustalone mniej więcej miejsce i kilku
sponsorów, którzy prawdopodobnie się przyczynia do powstawania tej budowli.
Nie mamy pojęcia ile to będzie kosztować i kto może nam to wybudować.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jaro Re: Skatepark w Praszce IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 23.02.03, 23:14
      Spotkanie opolskiego skate parku jest 3 marca w Miejskim Osrodku Kultury w
      Opolu kolo 16.00 Zapraszamy!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka