Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Co byście zrobiły

    IP: *.bait.pl / *.bait.pl 26.08.04, 07:57
    sytuacja jest taka : macie na sobie pończochy których rąbek zobaczył jakiś
    nieznajomy facet Po chwili zagaduje was i mówi: Ładnie Pani wygląda w tych
    pończochach ... Jak byście zareagowały???
    Obserwuj wątek
      • Gość: papryczka Re: Co byście zrobiły IP: 212.160.106.* 26.08.04, 08:51
        Ja bym sie usmiechnęła, podziękowała i odeszła szybkim krokiem.
      • caprice83 Re: Co byście zrobiły 26.08.04, 09:17
        To zalezy od wyglądau tego faceta;)
        Ale ostatecznie i tak bym chyba podziękowała i odeszła.
      • gargamella Re: Co byście zrobiły 26.08.04, 09:34
        powiedzialabym wiem i dziekuje albo po prostu dziekuje.
        mialam gorsza sytuacje: ponczochy i rozwalajacy sie pas do ponczoch podczas
        wykladu w pierwszej lawce. czulam zsuwajaca sie ponczoche, nie moglam wyjsc, bo
        musialabym sie za nia trzymac, nie moglam zdjac, bo siedzialam na zewnatrz
        lawki, obok mnie kolega. wreszcie zamienilam sie z nim miejscem i jakims cudem
        ukrywajac sie w rogu doprowadzilam ponczochy do normalnego stanu. wykladowca
        chyba nie zauwazyl, ale kolega dziwnie sie patrzyl :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka