Gość: unknown IP: *.bait.pl / *.bait.pl 26.08.04, 07:57 sytuacja jest taka : macie na sobie pończochy których rąbek zobaczył jakiś nieznajomy facet Po chwili zagaduje was i mówi: Ładnie Pani wygląda w tych pończochach ... Jak byście zareagowały??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: papryczka Re: Co byście zrobiły IP: 212.160.106.* 26.08.04, 08:51 Ja bym sie usmiechnęła, podziękowała i odeszła szybkim krokiem. Odpowiedz Link Zgłoś
caprice83 Re: Co byście zrobiły 26.08.04, 09:17 To zalezy od wyglądau tego faceta;) Ale ostatecznie i tak bym chyba podziękowała i odeszła. Odpowiedz Link Zgłoś
gargamella Re: Co byście zrobiły 26.08.04, 09:34 powiedzialabym wiem i dziekuje albo po prostu dziekuje. mialam gorsza sytuacje: ponczochy i rozwalajacy sie pas do ponczoch podczas wykladu w pierwszej lawce. czulam zsuwajaca sie ponczoche, nie moglam wyjsc, bo musialabym sie za nia trzymac, nie moglam zdjac, bo siedzialam na zewnatrz lawki, obok mnie kolega. wreszcie zamienilam sie z nim miejscem i jakims cudem ukrywajac sie w rogu doprowadzilam ponczochy do normalnego stanu. wykladowca chyba nie zauwazyl, ale kolega dziwnie sie patrzyl :) Odpowiedz Link Zgłoś