Gość: lokol IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 08.10.04, 01:49 Czy w tym sezonie też bedzie się nosić kozaczki ze ściętym obcasem i czubami? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
laurka-1 Re: kowbojki 08.10.04, 08:57 to najgorsze buty jakie widziałam kiedykolwiek na rynku moim zdaniem bezguście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krysia_laska Re: kowbojki IP: 82.160.57.* 08.10.04, 09:00 fuj, jaka brzydota Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: kowbojki 08.10.04, 09:02 One są takie nieładne... Dobrze wyglądaja moim zdaniem tylko na kowboju... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lokol Re: kowbojki IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 08.10.04, 10:41 ale wyglądają bardzo dobrze do jeansów,są wygodne i kobieta wyglada w nich "z jajem".moda na country jest cały czas aktualna! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krysia_laska Re: kowbojki IP: 82.160.57.* 08.10.04, 10:46 "z jajem" to może wyglądać mężczyzna, kobieta ma wyglądać ładnie. Odpowiedz Link Zgłoś
laurka-1 Re: kowbojki 08.10.04, 10:47 no własnie po co kobiecie jajo? okropnie byśmy wyglądały z "jajem" Odpowiedz Link Zgłoś
tralalumpek Re: kowbojki 08.10.04, 16:07 laurka-1 napisała: > no własnie po co kobiecie jajo? okropnie byśmy wyglądały z "jajem" podsumowując dyskusje o jaju ... kałboj z jajem jednym bądź dwoma jak dla mnie to nawet może być trzyjajowy może sobie biegać w tego typu kalekim obuwiu ale nie widzę powodu żebym ja się tak musiała umartwiać Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: kowbojki 08.10.04, 10:59 Może i aktualna ale dość ezoteryczna... Odpowiedz Link Zgłoś
sylvic Re: kowbojki 08.10.04, 10:48 Ja mam swietne kowbojki - takie prawdziwe i te są super. Modne czy nie modne, one sa i będą świetne. Ale generalnie te wszystkie kowbojkopodobne sa straszne, szczególnie te z plastikowa podeszwą i twardą skóropodobną cholewką. Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: kowbojki 08.10.04, 19:06 kowbojki nigdy nie były moim marzeniem, więc tego paskudztwa nigdy nie kupiłam Odpowiedz Link Zgłoś