Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 08.10.04, 01:49
    Czy w tym sezonie też bedzie się nosić kozaczki ze ściętym obcasem i czubami?
    Obserwuj wątek
      • laurka-1 Re: kowbojki 08.10.04, 08:57
        to najgorsze buty jakie widziałam kiedykolwiek na rynku moim zdaniem bezguście
        • Gość: krysia_laska Re: kowbojki IP: 82.160.57.* 08.10.04, 09:00
          fuj, jaka brzydota
      • papryczka_ag Re: kowbojki 08.10.04, 09:02
        One są takie nieładne... Dobrze wyglądaja moim zdaniem tylko na kowboju...
        • Gość: lokol Re: kowbojki IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 08.10.04, 10:41
          ale wyglądają bardzo dobrze do jeansów,są wygodne i kobieta wyglada w nich "z
          jajem".moda na country jest cały czas aktualna!
          • Gość: krysia_laska Re: kowbojki IP: 82.160.57.* 08.10.04, 10:46
            "z jajem" to może wyglądać mężczyzna, kobieta ma wyglądać ładnie.
            • laurka-1 Re: kowbojki 08.10.04, 10:47
              no własnie po co kobiecie jajo? okropnie byśmy wyglądały z "jajem"
              • tralalumpek Re: kowbojki 08.10.04, 16:07
                laurka-1 napisała:

                > no własnie po co kobiecie jajo? okropnie byśmy wyglądały z "jajem"



                podsumowując dyskusje o jaju ...
                kałboj z jajem jednym bądź dwoma jak dla mnie to nawet może być trzyjajowy może
                sobie biegać w tego typu kalekim obuwiu ale nie widzę powodu żebym ja się tak
                musiała umartwiać
          • papryczka_ag Re: kowbojki 08.10.04, 10:59
            Może i aktualna ale dość ezoteryczna...
      • sylvic Re: kowbojki 08.10.04, 10:48
        Ja mam swietne kowbojki - takie prawdziwe i te są super.
        Modne czy nie modne, one sa i będą świetne.

        Ale generalnie te wszystkie kowbojkopodobne sa straszne, szczególnie te z
        plastikowa podeszwą i twardą skóropodobną cholewką.
        • miska_malcova Re: kowbojki 08.10.04, 19:06
          kowbojki nigdy nie były moim marzeniem, więc tego paskudztwa nigdy nie kupiłam
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka