Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    IP: *.eranet.pl 15.11.04, 23:20
    Mam pytanie, co myslicie o ubraniach tej firmy?
    Czesto kupujecie w sklepach tej sieci? Uważacie, że cena ich ciuchów jest
    adekwatna do jakości, czy wręcz przeciwnie; zawyżona?

    Pozdrawiam,
    Marghot
    Obserwuj wątek
      • miska_malcova Re: Simple... 16.11.04, 06:21
        jeszcze nigdy nic tam nie kupiłam.
        Nie podoba mi sie ta kolekcja w groszki
        • krysia_laska Re: Simple... 16.11.04, 08:30
          uważam, że ceny są mocno zawyżone, a ciuchy żadna rewelacja - przyzwoity
          standard. nic tam nigdy nie kupiłam.
      • crazy_rita Re: Simple... 16.11.04, 08:45
        jeszcze pare lat temu relacja cena - produkt byla adekwatna, teraz chyba troche
        przeginaja. Moje doswiadczenia sprzed kilku lat:
        * 5 czy nawet 6 lat temu kupilam tam sweterek sportowy na zamek i trzyma sie
        swietnie do chwili obecnej, choc wiele juz przezyl :))
        * podobnie inny sweterek z welny - swietna jakosc, ale na wlasne zyczenie go
        sfatygowalam
        * bluzeczki bawelniane standardowo
      • Gość: ekler Re: Simple... IP: *.kim.pl / 195.150.102.* 16.11.04, 15:03
        faktycznie,teraz troche przeginaja z cenami..a kolekcja z futrami jest
        straszna!;)ale bluzek kilka mam,takich bardziej wieczorowych i bardzo jestem
        zadowolona
      • Gość: Marghot Re: Simple... IP: *.eranet.pl 16.11.04, 21:35
        Tiaaa... Te ceny...
        Ponad 200 pln za bluzkę z dzianiny z krótkimi rękawkami, ponad 200 pln za
        spodnie (klasyczne i najprostsze)...
        Tam chyba tylko paski są poniżej dwóch stów.
        Może jednak - skoro piszecie, że ubrania Simple są trwałe - warto jest wydać na
        kilka porządnych ubranek, które się nie zmechacą, nie stracą koloru bądź
        rozmiaru?
      • geene Re: Simple... 17.11.04, 12:16
        Polecam jak najbardziej. Rzeczy są dobrej jakości, nie tracą koloru, fasonu
        przy praniu/ czyszczeniu. Mam kilka garniturów, bluzek, sukienek - do tej pory
        sie nie zawiodłam.
      • Gość: Mabe Re: Simple... IP: 149.156.82.* 17.11.04, 13:58
        Jakość jest ok, ale ceny mają z kosmosu, zwłaszcza w przypadku bawełnianych
        bluzeczek... Dopieszczamy więc własne ego bo płaci się za markę. Kupuję tam w
        czasie wyprzedaży.
      • inezja21 Re: Simple... 17.11.04, 14:02
        Ceny odstraszają mnie do tego stopnia,że nigdy nie byłam,zresztą musiałabym
        kawał drogi do hipermarketu jechać:)
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka