Gość: Marghot IP: *.eranet.pl 15.11.04, 23:20 Mam pytanie, co myslicie o ubraniach tej firmy? Czesto kupujecie w sklepach tej sieci? Uważacie, że cena ich ciuchów jest adekwatna do jakości, czy wręcz przeciwnie; zawyżona? Pozdrawiam, Marghot Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miska_malcova Re: Simple... 16.11.04, 06:21 jeszcze nigdy nic tam nie kupiłam. Nie podoba mi sie ta kolekcja w groszki Odpowiedz Link Zgłoś
krysia_laska Re: Simple... 16.11.04, 08:30 uważam, że ceny są mocno zawyżone, a ciuchy żadna rewelacja - przyzwoity standard. nic tam nigdy nie kupiłam. Odpowiedz Link Zgłoś
crazy_rita Re: Simple... 16.11.04, 08:45 jeszcze pare lat temu relacja cena - produkt byla adekwatna, teraz chyba troche przeginaja. Moje doswiadczenia sprzed kilku lat: * 5 czy nawet 6 lat temu kupilam tam sweterek sportowy na zamek i trzyma sie swietnie do chwili obecnej, choc wiele juz przezyl :)) * podobnie inny sweterek z welny - swietna jakosc, ale na wlasne zyczenie go sfatygowalam * bluzeczki bawelniane standardowo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekler Re: Simple... IP: *.kim.pl / 195.150.102.* 16.11.04, 15:03 faktycznie,teraz troche przeginaja z cenami..a kolekcja z futrami jest straszna!;)ale bluzek kilka mam,takich bardziej wieczorowych i bardzo jestem zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marghot Re: Simple... IP: *.eranet.pl 16.11.04, 21:35 Tiaaa... Te ceny... Ponad 200 pln za bluzkę z dzianiny z krótkimi rękawkami, ponad 200 pln za spodnie (klasyczne i najprostsze)... Tam chyba tylko paski są poniżej dwóch stów. Może jednak - skoro piszecie, że ubrania Simple są trwałe - warto jest wydać na kilka porządnych ubranek, które się nie zmechacą, nie stracą koloru bądź rozmiaru? Odpowiedz Link Zgłoś
geene Re: Simple... 17.11.04, 12:16 Polecam jak najbardziej. Rzeczy są dobrej jakości, nie tracą koloru, fasonu przy praniu/ czyszczeniu. Mam kilka garniturów, bluzek, sukienek - do tej pory sie nie zawiodłam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mabe Re: Simple... IP: 149.156.82.* 17.11.04, 13:58 Jakość jest ok, ale ceny mają z kosmosu, zwłaszcza w przypadku bawełnianych bluzeczek... Dopieszczamy więc własne ego bo płaci się za markę. Kupuję tam w czasie wyprzedaży. Odpowiedz Link Zgłoś
inezja21 Re: Simple... 17.11.04, 14:02 Ceny odstraszają mnie do tego stopnia,że nigdy nie byłam,zresztą musiałabym kawał drogi do hipermarketu jechać:) Odpowiedz Link Zgłoś