dziuniia
08.02.05, 01:05
Wrocław, Galeria Dominikańska - ostatnio znów sobie obiecałam, że więcej nie
wejdę do Reserved. Taka ignorancja obsługi, że mózg się lasuje. Raz
poprosiłam pracownika o pomoc, to powiedział, że on się nie zajmuje
klientami. Poprosiłam drugiego, to odesłał mnie do trzeciego, który gdzieś
tam krążył, ale też mnie olał. Po paru dniach byłam kupić sweter, spytałam
dziewczynę w długich ciemnych włosach (ale nie jedną z pracujących tam
sympatycznych bliźniaczek) o większy rozmiar, to powiedziała, że zaraz
koleżanka poszuka, po czym udała się dostojnym krokiem nie wiem dokąd i już
nie wróciła. Żadna koleżanka też się nie pojawiła. Szlag mnie trafił..
A tak sobie tylko chciałam ulżyć ;)