Gość: Ziomki
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.05.05, 13:31
siedzimy właśnie na informatyce i nasz "ukochany" nauczyciel każe nam robić
jkakąś .................... stronę internetową al ponieważ nam się nie che to
se siedzimy w necie i się op................. pozdro!!! papapa