Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    same wesela na tym forum

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 09:26
    i to nie forumowiczek tylko cudze. A to mamy wysyp. W wawie też jakaś plaga
    ciężarówek - społeczeństwo nam sie powieksza. Czy to jest dowód na rozwój
    gosodarki?
    Obserwuj wątek
      • Gość: dagny Re: same wesela na tym forum IP: 62.181.175.* 08.06.05, 13:25
        Bo teraz taka moda - na rodzenie dzieci
        • Gość: jo-asiunka Re: same wesela na tym forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:30
          O matko, żeby to nie była moda jednosezonowa, bo jak potem upchnąć dziecko na
          dnie szafy?
      • Gość: Lenka Re: same wesela na tym forum IP: *.chello.pl 08.06.05, 13:30
        Jakoś mody na dzieci i zwiększonej liczby ciężarówek nie widzę w Wawie.
        A że śluby,cóż chyba sezon mamy,ciepło się zrobiło.
        Zresztą o ślubach zawsze głośniej niż o rozwodach :)
      • polcia-kapelusik Re: same wesela na tym forum 08.06.05, 13:34
        Ja tam mam swoje dopiero za rok a juz sie nie moge doczekac.I wszystkich
        dookola zameczam opowiesciami o sukience,butach,fotografie etc.....zdaje sobie
        sprawe ze troche mi odbilo ale to jest silniejsze ode mnie;)
      • xixx Re: same wesela na tym forum 08.06.05, 13:57
        Po krótkim zastanowieniu staje sie to logiczne - maj - sierpień to czas wesel :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka