Gość: jo-asiunka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 09:26 i to nie forumowiczek tylko cudze. A to mamy wysyp. W wawie też jakaś plaga ciężarówek - społeczeństwo nam sie powieksza. Czy to jest dowód na rozwój gosodarki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dagny Re: same wesela na tym forum IP: 62.181.175.* 08.06.05, 13:25 Bo teraz taka moda - na rodzenie dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jo-asiunka Re: same wesela na tym forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:30 O matko, żeby to nie była moda jednosezonowa, bo jak potem upchnąć dziecko na dnie szafy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lenka Re: same wesela na tym forum IP: *.chello.pl 08.06.05, 13:30 Jakoś mody na dzieci i zwiększonej liczby ciężarówek nie widzę w Wawie. A że śluby,cóż chyba sezon mamy,ciepło się zrobiło. Zresztą o ślubach zawsze głośniej niż o rozwodach :) Odpowiedz Link Zgłoś
polcia-kapelusik Re: same wesela na tym forum 08.06.05, 13:34 Ja tam mam swoje dopiero za rok a juz sie nie moge doczekac.I wszystkich dookola zameczam opowiesciami o sukience,butach,fotografie etc.....zdaje sobie sprawe ze troche mi odbilo ale to jest silniejsze ode mnie;) Odpowiedz Link Zgłoś
xixx Re: same wesela na tym forum 08.06.05, 13:57 Po krótkim zastanowieniu staje sie to logiczne - maj - sierpień to czas wesel :) Odpowiedz Link Zgłoś