Gość: POLI IP: *.ny5030.east.verizon.net 16.06.05, 03:35 Jak wam sie podoba Karolina Malinowska?Nie pytam o urode,bo to pojecie wzgledne.Zreszta Ona sama powiedziala,ze zalicza sie do tych "dziwnych" a nie pieknych modelek.A jak jej ubieranie sie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
charade Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 10:43 Cokolwiek by nie założyła, to wszystko na niej wisi, bo jest niewyobrażalnie chuda. Sorry. Odpowiedz Link Zgłoś
mimi46 Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 10:58 charade napisała: > Cokolwiek by nie założyła, to wszystko na niej wisi, bo jest niewyobrażalnie > chuda. Sorry. Aaa mnie się podoba jak na niej wisi :))) CHude jest piękne. Karoliny szaro-bury styl bardzo mi się podoba. Choć trudno znalezc jej zdjęcia prywatne. ...Tak jak Bolek i Lolek, Tytus Romek i Atomek Dzieci z Bullerbyn, Tomek na tropach yeti Tak jak król Maciuś pierwszy,Asterix i Obelix Jak załoga G,Mcgywer i Pipi... Odpowiedz Link Zgłoś
charade Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 10:59 Kwestia gustu, ja lubię szczupłość, ale nie chorobliwą chudość :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anka Re: Karolina Malinowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 11:09 A ja bym chciała być taka chuda. Odpowiedz Link Zgłoś
fanka_grzeskow_czekoladowych Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 15:35 to ty chyba chudych ludzi nie widzialas Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kot-kanapowiec Re: Karolina Malinowska IP: *.chello.pl 16.06.05, 11:03 Od początku nie podoba mi się - w całości: ubiera się w byle co, jakby dopiero wstała z łóżka. I jest straszną brzydulką. Nie tylko nie jest ładna, ale nawet nie ciekawa czy oryginalna. Po prostu brzydkie dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
charade Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 11:04 No właśnie - taka szara myszka jeśli chodzi o urodę i jak takowa myszka się też ubiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znakzapytania Re: Karolina Malinowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 14:51 Gość portalu: Kot-kanapowiec napisał(a): > Od początku nie podoba mi się - w całości: ubiera się w byle co, jakby dopiero > wstała z łóżka. I jest straszną brzydulką. Nie tylko nie jest ładna, ale nawet > nie ciekawa czy oryginalna. Po prostu brzydkie dziecko. ...no tak! przeciez te świry projektanci, co to Karoline zatrudniają kompletnie się nie znają na kobiecej urodzie, no nie kocie? a w ogóle jakim prawem wzięta modelka ubiera sie w to co chce i lubi? powinna chyba np. na FM zapytać w co ma się ubrać!...i niestosownie zrobiła że wyszła za mąż za tego tam, a on taki ładny.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLI Re: Karolina Malinowska IP: *.ny5030.east.verizon.net 16.06.05, 14:54 znakzapytania ---jestes wspaniala!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znakzapytania Re: Karolina Malinowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 15:05 Gość portalu: POLI napisał(a): > znakzapytania ---jestes wspaniala!!! zaraz wspaniała?! może trochę wspaniałomyślna?! ... ale zaprawdę powala mnie czasem taka "bezinteresowna" zawiść, bo czego to ludzie nie wymyślą i czego to sie nie dopatrzą byleby tylko drugiemu d....ć! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLI Re: Karolina Malinowska IP: *.ny5030.east.verizon.net 16.06.05, 15:08 Masz racje.Niestety i wiesz wspolczuje Karolinie,ze tak dostaje.Przeciez nic nikomu zlego nie zrobila,a nazywanie jej brzydula jest podle.Zreszta nie tylko Ona ma przegwizdane.Pozdrawiam Cie serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znakzapytania Re: Karolina Malinowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 15:26 ale bez przesady?! sądzisz, że taka Karolina czy jakas inna modelka przejmuje się czczą (w tym moją również , żeby nie było!)pisaniną na FM! pewnie nie ma na to czasu!!! bronię ją trochę "na wyrost", bo tak naprawdę osoba ta jest mi szczerze mówiąc obojętna?! potępiam takie tendencyje myślenie ogólnie i tyle...i sądzę że nie ma przegwizdane, bo sama się na ten "szczyt" pchała, za to pewnie ma z tego niezłą kasę i pod ręką tego tam...pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
leeloo2002 Re: Karolina Malinowska 21.06.05, 20:31 wydaje sie, ze od 2-3 lat b. wyladniala. Ma specyficzny wyraz ust, cos jakby nadasanego dziecka. i jest to dosyc intrygujace. Nie jest pieknoscia. nosi fajne kolczyki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kot-kanapowiec Re: Karolina Malinowska IP: *.chello.pl 17.06.05, 00:41 Gość portalu: znakzapytania napisał(a): > Gość portalu: POLI napisał(a): > > zaraz wspaniała?! może trochę wspaniałomyślna?! ... ale zaprawdę powala mnie > czasem taka "bezinteresowna" zawiść, bo czego to ludzie nie wymyślą i czego to > sie nie dopatrzą byleby tylko drugiemu d....ć! Taaaak.... A świstak sieeedzi i zaaaawijaa jeee w teee sreeberkaaa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znakzapytania Re: Karolina Malinowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.05, 12:41 Odpowiadasz na : Gość portalu: Kot-kanapowiec napisał(a): > Taaaak.... A świstak sieeedzi i zaaaawijaa jeee w teee sreeberkaaa... nooooooooooo...a Kot-kanapowiec bredzi coś po północyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goldi Re: Karolina Malinowska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.05, 11:08 Nic odkrywczego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majka Re: Karolina Malinowska IP: 157.25.9.* 16.06.05, 11:39 no ta to przynajmniej nie wzbudza ani antypati, ani sympati - dla mnie jest nijaka, styl ubierania - dziwny, potkreśla jej nijakość i niedoskonałość figury. Coś w stylu - jak ubierając fajne rzeczy - można się zeszpecić. Nie w moim guście, no ale ona napewno ma lepszy od mojego... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awis Re: Karolina Malinowska & Oliwier Janiak IP: *.milczanska.net 16.06.05, 12:06 Ha, a jak taka szra myszka wygląda z takim "giawzdorem" jak jej mąż. dziwna z nich para:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joanna Re: Karolina Malinowska IP: 80.48.251.* 16.06.05, 12:21 A możecie wrzucić parę fotek, bo nie bardzo kojarzę o kim mówicie. Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
umaa Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 12:25 www.karolinamalinowska.hpg.ig.com.br/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kum-nye Re: Karolina Malinowska IP: *.icpnet.pl 16.06.05, 13:07 www.vipnews.pl/!__octopus_back/_sm_datamanager/_data/_files/img_b/51/98_file.jpg pierwsza z lewej oczywiście:) Odpowiedz Link Zgłoś
lunatica no ale 16.06.05, 14:22 na tle dwóch pozostałych pań wygląda o niebo lepiej :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majka Re: no ale IP: 157.25.9.* 16.06.05, 14:31 no wygląda lepiej, ale z tą torebeczką, wygląda jak z innej bajki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kum-nye Re: no ale IP: *.icpnet.pl 16.06.05, 15:28 Co racja to racja...Chociaż sama uroda Gabryjelskiej bardziej mi odpowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goldi Re: no ale IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.05, 11:09 TO posrodku to Steczkowska?Fuj! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Trinity Re: no ale IP: *.162.97-84.rev.gaoland.net 17.06.05, 13:32 Zle sie kobieta starzeje. Robi sie coraz bardziej podobna do Morticii Adams ;-)) W ogole kobiety ostrych rysach twarzy kiepsko sie starzeja..... Odpowiedz Link Zgłoś
gocha221 Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 12:57 o wiele, wiele bardziej podoba mi się chyba jej rówieśnica,często je razem pokazjuja, Kamila szczawińska. ma o wiele ładniejsza twarz, choc tez jest b. szczupła. Odpowiedz Link Zgłoś
cherry_pop Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 14:17 ogladani na zywo (no, srednio naturalnie, bo na imprezie kostiumowej ;> ), oboje - karolina malinowska i jej maz wygladali bardzo wdziecznie i mlodo. faktycznie, jest wiotka i "nimfowata" ale b. mila buzia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysza Re: Karolina Malinowska IP: *.icpnet.pl 16.06.05, 15:20 ja z nia kiedys jechalam pociagiem!ladna nie jest ale ma sympatyczna buzie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaja Re: Karolina Malinowska IP: *.lubin.dialog.net.pl 16.06.05, 17:35 cherry_pop napisała: faktycznie, jest wiot > ka i "nimfowata" ale b. > mila buzia. A odkąd to wiotkość jest wadą? Moim zdaniem dziewczyna jest interesująca, ma ładną , delikatną twarz i sprawia wrażenie sympatycznej osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Karolina Malinowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.05, 10:53 Dla niektorych szczupłość też jest wadą :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAGDA Re: Karolina Malinowska IP: *.ny5030.east.verizon.net 16.06.05, 16:20 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awis Re: Karolina Malinowska IP: *.milczanska.net 16.06.05, 16:58 a tak z ciekawości: ile ona ma lat? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAGDA Re: Karolina Malinowska IP: *.ny5030.east.verizon.net 16.06.05, 17:01 24 Odpowiedz Link Zgłoś
mimi46 Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 17:07 Gość portalu: MAGDA napisał(a): o ile dobrze się orientuję to ona jest '83 rocznik. Więc raczej 22 lata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAGDA Re: Karolina Malinowska IP: *.ny5030.east.verizon.net 16.06.05, 17:12 CHYBA 1981 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morgiana Re: Karolina Malinowska IP: *.kolornet.pl / *.kolornet.pl 16.06.05, 17:41 Banalnie ładnych czy pospolicie pięknych kobiet jest na pęczki natomiast kobiet o orginalnych rysach twarzy juz duzo mniej, modelka nie ma byc typową pięknoscią, ona musi miec ciekawą intrygującą urode ba czasami nawet kontrowersyjną do bólu , taka jest Karolina Malinowska i dlatego osiągneła sukces w swiecie mody. Jesli chodzi o jej desing widze duzą rozbierznosc miedzy stylem preferowanym przez nią zanim stała sie tak medialna a tym ktory prezentuje teraz u boku męża. Kiedys to była totalna abnegacja czytaj olewka dzis oglądamy ja w wersji odrobine wystylizowanej ale mysle ze ubrania dobrane ma całkiem fajnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mimi46 Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 18:19 Na jej stronie w biografii widnieje rok 1983. www.karolinamalinowska.hpg.ig.com.br/ ............................................. ...Tak jak Bolek i Lolek, Tytus Romek i Atomek Dzieci z Bullerbyn, Tomek na tropach yeti Tak jak król Maciuś pierwszy,Asterix i Obelix Jak załoga G,Mcgywer i Pipi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ilaria Re: Karolina Malinowska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.05, 18:05 Pooglądałam sobie zdjęcia na jej stronie i ta Karolina ma świetną figurę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAGDA Re: Karolina Malinowska IP: *.ny5030.east.verizon.net 16.06.05, 22:11 MNIE SIE PODOBA. Odpowiedz Link Zgłoś
pianazludzen Re: Karolina Malinowska 16.06.05, 23:43 A oto moja opowieśc: nie wiem czy to faktycznie byl jej debiut, ale pamietam... gdy bylam mała :), chyba z 6-7 lat temu... sesja Filipinki, "czytelniczki-w roli modelek", dziewczyna z gęstą grzywką w zamglonym ogrodzie prezentowała bodajże płaszcze. Wtedy sobie pomyslałam, że to nie jest ostatnia sesja tej czytelniczki. Wręcz przeciwnie, to początek czegoś ważnego. Miała w sobie coś magnetycznego. Byłam nią zachwycona! To była Karolina Malinowska, ta czytelniczka wtedy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAGDA Re: Karolina Malinowska IP: *.ny5030.east.verizon.net 17.06.05, 00:43 ZGADZA SIE.TEZ PAMIETAM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inga Re: Karolina Malinowska IP: *.bielsko.dialog.net.pl 17.06.05, 10:47 dlatego, że jest taka szara mysza to jest dobra jako modelka bo jej praktycznie nie widać, nie przycmiewa prezentowanego stroju. Ale chydzina z niej straszna,toz to same kości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia.fenix Re: Karolina Malinowska IP: 193.28.226.* 17.06.05, 13:04 A ja lubie jej styl, choc zupelnie nie moj i pewnie nigdy nie ubralabym sie w polowe jej ciuchow, to ogolne wrazenie - naprawde OK!. Podoba mi sie, ze nie jest banalna, plastikowa niunka z wiecznie przyklejonym usmiechem na twarzy. Jest drobniutka, a przy tym szczupla, wiec to sprawia wrazenie strasznej chudosci. Lubie taki typ figury. No a poza tym - dziewczyny - czy naprawde warto tracic czas na "obgadywanie" innych na forum...? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Karolina Malinowska IP: *.ny5030.east.verizon.net 18.06.05, 02:36 OK Odpowiedz Link Zgłoś
mimi46 POLA !!!!!! 19.06.05, 19:13 Po co w kółko windujesz ten wątek na górę?????????? Wątek umarł. Fin. The end. Odpowiedz Link Zgłoś