kalinakalina Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 21:43 ja mam szesc osob personelu Odpowiedz Link Zgłoś
laparisienne Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 21:46 Kalinko tzn.? A nie mieszkasz w Austrii? Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 21:59 mieszkam i niestety musze przyznac ze austriacki personel sie nie sprawdza... Odpowiedz Link Zgłoś
kalinakalina Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 22:01 przepraszam nie doczytalam pytania do konca...w pl mam tylko 2 osoby personelu (do obslugi akwarium i do podlewania kwiatow)jak mnie nie ma.. Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 21:53 co, szukasz pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 21:56 :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
r.richelieu Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 22:06 zaraz mnie trafi szlag od tego wycinania moich postów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 21:56 ja bym jej nawet do szorowania kibla nie zatrudniła fuj fuj Odpowiedz Link Zgłoś
cassandrafr Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 21:59 Gość portalu: kot Zbyszek napisał(a): > ja bym jej nawet do szorowania kibla nie zatrudniła fuj fuj Nawet za 10 tys euro nie poszlabym pracowac jako sprzataczka. A maz do czego sluzy, jak nie do dostarczania srodkow finansowych dla rodziny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 22:03 mąż służy do ozdoby, ja powinnam zarabiać tyle,zeby móc siebie utrzymac i jeszcze ew. 2 dzieci, "jakby co"... bycie na utrzymaniu meza byłoby dla mnie upokarzające (i cholernie niepewne) Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 22:47 cassandrafr napisała: > Nawet za 10 tys euro nie poszlabym pracowac jako sprzataczka. wiemy, poszlas pracowac za duzo mniej, i do pracy duzo mniej kwalifikowanej niz sprzatanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 22:50 :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: królewna snieżka Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 22:02 ja mam siedem osób personelu ,(7 krasnali) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ali baba Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 22:04 a ja 40 ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robinson Cruzoe Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 22:55 Ja jednego :) - Piętaszka Żeby nie było wątpliwości,że klikam z tego samego kompa, jestem drugim ja Królewny Śniezki ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ali baba Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 22:57 ja jestem Zbyszkiem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 22:59 Gość portalu: Ali baba napisał(a): > ja jestem Zbyszkiem ;) z Bogdanca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 23:00 z Olsztyna :) Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:03 oooo... z drugiej strony, Olsztyn piekne miasto, mialam psiapsiule w Malborku i jak do niej wpadalam robilam sobie postoj w Olsztynie zawsze wam zazdroscilam tego kandelabru z jelenich rogow w katedrze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 23:08 :) wiesz, poprawiłas mi humor na wieczór zettrzy...bo ja zawsze słysze, ze to dziura brudna....Ich liebe Olek! Ich liebe die Kandelabr auf jelenisch Rogen! Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:11 ile razy patrzylam na jelenisz rogen kombinowalam jakby to przerobic na np. ozdobe do kapelusza albo naszyjnik albo bransoletki albo co tam... nie widze sensu w przedmiocie ktorego nie moge na siebie wlozyc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 23:13 o żesz...a co myslisz jak paczysz np. na telewizor? Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:17 nie mam telewizora Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 23:23 ha! wiedziałam, ze to napiszesz :) p.s. nie boj sie laparówy, ja Cie obronie ;) za te jelenisz rogen bede Cie bronic chocby nie wiem co :) Odpowiedz Link Zgłoś
stern.stern Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:26 nie moge sie doliczyc, nie wiem, zawsze sie zmieniaja. juz dzis nie mozna na nich polegac, eh... Odpowiedz Link Zgłoś
cassandrafr [...] 10.08.05, 23:18 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
cassandrafr [...] 10.08.05, 23:19 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 23:21 ty masz sydrom kobiety(?) ze szczątkowym mózgiem Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:28 a wiesz, zapodam te jej posty do skasowania, a moze nie, moze je zglosic na abuse@gazeta i zasugerowac zeby ja zabanowali? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 23:33 zbanowali? :))) jesli mozna zrobic cos w tej sprawie to jestem za a nawet przeciw! obawiam sie tylko, ze ten potwór zacznie atakowac z innych kompjuterów. tak czy srak, nalezy sie jej-głupote mozna tolerowac (nie jej wina), chamstwa i ewidentnego naruszenia godnosci osobistej niet. absolultli noł! Odpowiedz Link Zgłoś
cassandrafr [...] 10.08.05, 23:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 23:34 co to za bełkot? Odpowiedz Link Zgłoś
cassandrafr Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:43 Gość portalu: kot Zbyszek napisał(a): > co to za bełkot? O dzisos, przestraszylam sie ze z takiego szacownego forum mozna mnie zbanowac, stad taki belkot. Chyba tego nie przezyje. Czytac posty zettrzy, to lepiej niz sluchac ludzi z branzy mody, ona przeciez doskonale sie na Haute Couture, ma natomiast problem z bucikami arche za 100 euro dla strach babci ze zgrzebialymi stopami, bo szkoda jej pieniazkow. Ile ty masz lat zettrzy, ze Arche chesz kupowac? Jak kupowalam dla baci to byly w sklepie Arche panie grubo po 50tce. Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:54 cassandrafr napisała: > natomiast problem z bucikami arche za 100 euro dla strach babci ze zgrzebialymi stopami, bo szkoda jej pieniazkow. > Ile ty masz lat zettrzy, ze Arche chesz kupowac? Jak kupowalam dla baci to byly w sklepie Arche panie grubo po 50tce. no popatrz, a u nas nosza to tylko i uczennice i studentki, bo dorosla kobieta czegos takiego nie zalozy te buty nie maja wykonczenia! nie nadaja sie na stopy starsze niz 30 lat! czy ty je widzialas gdzies poza obrazkiem w internecie? Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 11.08.05, 15:54 Gość portalu: kot Zbyszek napisał(a): > co to za bełkot? ona tak zawsze, jak sobie popije Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:37 MOJE posty spod latarni? ja nigdy nie stalam pod latarnia i nie mialam kontaktu z prostytucja no ale skoro cos sobie przypominasz... lata mlodosci, byc moze? ps. to by wyjasnialo dlaczego dzisiaj musisz sobie perfumowac okreslony organ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl / 62.29.133.* 10.08.05, 23:41 zettrzy, Ty jestes mądra, wiesz co i jak, zrób cos z tą..tą latimerią! :( Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:59 bez przesadyzmu, nikt tak do konca nie wie wszystkiego... ale moze po prostu zaczne zbierac zgloszenia forumek ktore jej tu nie chca i pozbedziemy sie trolla Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 11.08.05, 01:17 :0))) czytam ten dialog o Alibabie itd, i sie zasmiewam, zartownisie! ;))) niezle! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Zbyszek Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.ols.vectranet.pl 11.08.05, 11:27 daino, bo my kumamy czacze, co nie? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nadinka Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.bpl.vectranet.pl 10.08.05, 22:42 samych pokojowek mam 6, ze nie wspomne o panach zatrudnionych do uciech wlasciwych - sila ich ;D Odpowiedz Link Zgłoś
kate-gun Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 10.08.05, 23:15 a ja mam 15 niewolnikow, sami francuzi ale jacy wierni swojej pani, jak psy :] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niemożliwe :-)) Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: 212.160.172.* 11.08.05, 11:08 kate-gun napisała: > a ja mam 15 niewolnikow, sami francuzi ale jacy wierni swojej pani, jak psy :] niemożliwe :-) przecież oni są znani z tego, że nic nie potrafią, jak czegoś nie ma w prcedurze, to już nie wiedzą co robić, a z każdym pierdołkiem lecą do związków zawodowych na skargę :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elly lilly Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: 81.210.83.* 11.08.05, 11:24 czekajcie, niech policzę.... jedną od bujania hamaka, jedną od drapania po plecach, chłopca od zmieniania kanałów w telewizorze, panią co gotuje, prasuje i sprząta, pana od wyprowadzania na spacer kotów, dziewczynkę od grabienia ogródka, taką jedną od pisania za mnie na komputerze, przerzucania kartek w książce (czytam sama wyobraźcie sobie...), kogoś od mycia zębów i podcierania tyłka... Lapari - tylko 8, to mało nie? Powinnam się najlepiej od razu powiesić, bo szkoda tak żyć. Ech, zazdroszczę ci tych nieziemskich (kosmicznych wprost) możliwości!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sineira Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.05, 17:40 > czekajcie, niech policzę.... jedną od bujania hamaka, jedną od drapania po > plecach, chłopca od zmieniania kanałów w telewizorze, panią co gotuje, prasuje > i sprząta, pana od wyprowadzania na spacer kotów, dziewczynkę od grabienia > ogródka, taką jedną od pisania za mnie na komputerze, przerzucania kartek w > książce (czytam sama wyobraźcie sobie...), kogoś od mycia zębów i podcierania > tyłka... Jak to, a nie masz chłopca do wachlowania?!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ToMa zatrudnianie pracowników to moda? IP: 212.160.172.* 11.08.05, 11:18 w Polsce nie jest modne mieć personel; zatrudnia się pracowników nie dla mody, tylko dlatego, że taka jest potrzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
krowa_w_kropki Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 11.08.05, 11:45 Na trzyosobową rodzinę, jak piszesz że masz męża i dziecko, to wystarczy jedna pani do sprzątania raz w tygodniu. No chyba, że chcesz, jak niejaki Wiśnia, mieć własną ochronę, niańkę, trenerkę, kucharkę, pokojówkę i co tam jeszcze. Swoją drogą sama się zastanawiam, czy nie ztarudnić pani do sprzatania na raz w tygodniu ale powstrzymuje mnie myśl, że szlag mnie trafi jak ktoś obcy będzie ruszał moje rzeczy, a zwłasza jak przełoży gdzieś moje PAPIERY, gazety i książki, które namiętnie rozsiewam po całym mieszkaniu. A mam tylko 39 m2 (dwa pokoje) więc bajzel niezły :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
daino Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 11.08.05, 17:10 ;) ja tak sobie mysle po co np burzuazkom paryskim sluzba (np kuchta) bo wygladaja jakby i tak nic nie jadly (moze kawe bez cukru?). no, ale moze do aplikowania kremow brazujacych bo wygladaja jak spalone kurczaki: wycieniowane wlosy niezaleznie od ich miernej ilosci, bez szminki, za to z tym pomaranczowym mazidlem i opalenizna...duzy nosek, maly wzrost, itd. w sumie mam pare dobrych przyjaciol - tam, wiec potraktujmy moja wypowiedz jako nieistotny zart, kazdy ma jakies tam swoje cechy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANGEL Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w IP: *.aster.pl / *.aster.pl 11.08.05, 20:41 Ja na razie mam 5 osób ,ale brakuje mi kogoś do wyrzucania śmieci- złóż swoje CV, to może je rozpatrzę- uwaga trudne słowo, gdybyś miała problemy ze zrozumieniem to forma ROZPATRYWAĆ będzie napewno w słowniku fr.-pl. Odpowiedz Link Zgłoś
felinecaline Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 05.09.05, 19:58 laparotomio, jesli szukasz pracy to akurat moja turczynka - sprzataczka powila swoje dziewiate dziecie, moge cie przyjac od zaraz. przeslij referencje. Odpowiedz Link Zgłoś
la.parisienne Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 06.09.05, 19:23 felinecaline napisała: > laparotomio, jesli szukasz pracy to akurat moja turczynka - sprzataczka powila > swoje dziewiate dziecie, moge cie przyjac od zaraz. przeslij referencje. To sobie pani bardzo zle wybiera personel domowy. Mamy z mezem bardzo wysokie wymagania co do kwalifikacji, wieku, pochodzenia, referencji osob u nas zatrudnianych, bo placimy ich uczciwie, sa deklarowani, maja uropy platne, jesli pracuja u nas w niedziele lub swieta maja podwyzsone stawki, przewidziane przez kontrakt. Jezli dajemy ogoszenie do kosciola polskiego to tylko 5% osob jest w stanie zaspokoic nasze wymogi(prosze sie skontaktowac z kosciolem polskim z siostra Angela, i zapytac o pania mecenas, i jakie osoby jej selekcjonuje do pracy), bo primo bierzemy osoby z uregulowanym pobytem, doswiadczeniem min. 5-10 lat jako femme de ménage, wiek min.35 lat i napewno nie kogos, kto ma 9 dzieci, bo wiadomo, ze taka osoba moze miec czeste powody do nieprzychodzenia do pracy ze wzgledu na chorujace dzieci. I sa to osoby osobiscie polecone przez siostre Angele, ktora wystawia im list rekomendacyjny. Wogole cos pani bajdurzy, bo osoba posiadajaca 9 dzieci ma takie dodatki na dzieci we Francji, ze sama moze sobie oplacic osobe do pilnowania dzieci, jesli wczesniej merostwo nie przydzieli jej min. jedna assistante maternelle bezplatnie. Poza tym pisala pani kiedys, ze pani femme de ménage jest kabylka, a kabylka to nie turczynka, troche konsekwenkcji w pani postach by sie przydalo. Nie wspomne o pani kompetencjach pseudomedycznych, bo nie umie pani napisac poprawnie nazwe prostej pomady, jeszcze probuje ja pani pisac po swojemu. Odpowiedz Link Zgłoś
felinecaline Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 06.09.05, 21:11 Nie ma w tym zadnej niekonsekwencji. Kto ci powiedzial, ze mam jedna sprzataczke? Turczynka siedzi z ostatnim potomkiem przy piersi i kierujenpraca Kabylki. Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka_ka Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 05.09.05, 20:02 U mojej siostry jest 10, ale niedlugo zatrudni nowa osobe, bo nie ma kto wycierac psu lap jak wraca z ogrodu i idze na nasze cenne dywany podarowane od rodziny krolewskiej Arabii Saudyjskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 05.09.05, 20:23 agnieszka_ka napisała: > U mojej siostry jest 10, ale niedlugo zatrudni nowa osobe, bo nie ma kto > wycierac psu lap jak wraca z ogrodu hehehe dobre Odpowiedz Link Zgłoś
felinecaline Re: Ile osob personelu domowego jest modne miec w 06.09.05, 21:09 Nie, kochani. Nie ugne sie pod wasza presja i nie bede ignorowala laparotomii vel "casse-pied" Cassandry. Potrzeba mi troche rozrywki a od paru dni mam swietny kabarecik przy czytaniu jej postow. W zwiazku z tym bede ja ustawicznie stymulowac, by w dalszym ciagu rownie obficie sie wypowiadala - jest patetyczna w swoim tragikomizmie. Zna sie na wszystkim, wie wszystko, tylko nie wie jednego, mianowicie, ze nawet gdyby najmocniej pragnela to swiat jest nie taki, jakim go ona chcialacy sobie wyobrazic czy innym wmowic, ale taki, jakim jest a ludzie sa tym kim sa i maja gleboko jaka role ona w swoim wyimaginowanym "théatre de Guignol" chcialaby ich kreowac. otoz ostatnio owa nomen - omen Cassandra pozbawila mnie dyplomu wykrywszy nader sprytnie w jednym z moich postow "literowke" w nazwie "pomady". Fizyczna niemoznoscia jest w chwili obecnej usilowanie zapamietania prawidlowej pisowni milionow specyfikow farmakologicznych bedacych w stalym uzyciu. Fizyczna niemozliwoscia jest "znanie sie na wszystkim" w medycynie a ten, ktory twierdzi inaczej jest po prostu nieuczciwy tak wobec rozmowcy, jak i wobec samego siebie. Nie neguje, ze nie znam na "spamiec" od deski do deski calej swiatowej ani nawet francuskiej farmakopei; jednak wystarczy, ze znam specyfiki regularnie stosowane w mojej i pokrewnych specjalnosciach i wiem, gdzie w razie potrzeby zasiegnac informacji i albo siegam po "Vidala" albo konsultuje sie z ktoryms z moich kolegow - farmakologow czy toksykologow. Tylko i wylacznie laparisienne - cassandra moga wiedziec "wszystko". Choc dziwne - robi ona sama bledy w pisowni prostych wyrazow tak w jezyku francuskim, jak i polskim, znieksztalca nazwiska swoich dobrych (ponoc) znajomych - sasiadow, blednie tlumaczy pojecia ze "swoje"j domeny zawodowej, juz nie mowiac o tym, ze sprzeniewierza sie etyce swojego jak twierdzi zawodu ("adwokatka" -"doktor prawa") uciekajac sie do szantazu wobec swoich forumowych adwersarzy. Wybaczcie, ale nie odmowie sobie przyjemnosci, zeby jej czasami nie polechtac. Tylko profilaktycznie czytac ja bede przy otwartym oknie, co i Wam radze Odpowiedz Link Zgłoś