Dodaj do ulubionych

Start 1 marca

01.03.10, 22:54
Zakladam dzienniczek odchudzania.Dzis za mna 1 dzien.
Zjadlam:
-Sniadanie:3 jajka, plaster szynki,
-2 sniadanie:jogur z otrebami(dobrze jest zmieszc jogurt z otrebami duzo
wczesniej,otreby nasiakna jogurtem i lepiej jest je zjesc)
Objad i kolacja:3 porcje fileta z indyka,
-wyplam 1.5litra wody i 2 kawy ze slodzikiem i chudym mlekiem.
Obserwuj wątek
    • pierzak_w_szpilkach Re: Start 1 marca 01.03.10, 23:16
      nie chcę się czepiać, ale skoro piszesz publicznie...
      chcesz się zagłodzić? :P
    • pierzak_w_szpilkach Re: Start 1 marca 01.03.10, 23:23
      Tylko nie pomyśl, że złośliwość przeze mnie przemawia :)
      Po prostu miałam okazję poznać ciemną stronę odchudzania, wiec tak z troski
      piszę tu i ówdzie.
      Powodzenia na nowej drodze jedzenia 3-mamuśko :)
      • 3-mamuska Re: Start 1 marca 01.03.10, 23:42
        A to za malo? co jeszcze mogalabym zjesc,nie czulam sie glodna,moze jutro zjem
        wiecej.
        • 3-mamuska Re: Start 1 marca 02.03.10, 22:41
          2 dzien fazy I za mna.Dzis 3 kilo mniej na wadze niz wczoraj,pewnie zeszla ze
          mnie mnie woda(bo od tygodnia mialam rano popuchniete rece i twarz)
          -1 Sniadanie:jajecznica z szynka i szczypiorkiem.
          -2 snidanie:kubeczek jogurtu.
          Objad:4 duze kotlety mielone (mieso z indyka+jajko+przyprawy=upieczone 40 minut
          w piekarniku)
          Kolacja serek wiejski 0%tluszczu i 2 gotowane jajka.
          2 kawy i 2 litry wody.
          Dzis wiekszy apetyt,ale dalam rade.
          • ka_enigma Re: Start 1 marca 03.03.10, 14:58
            trzymam kciuki :)

Staraj się nie jeść więcej niż 2 jajek dziennie ... pamiętaj, że do mielonych
            też dodajesz jajko :)
            • 3-mamuska ka_enigma 03.03.10, 15:00
              Dzieki za rade,wczoraj w nocy przegladalam przepisy i teraz juz mam wiecej
              potraw,A do mielonego na 1kg miesa dodalam 1 jajko,a i jadla cala rodzina.
              • 3-mamuska Start 1 marca 03.03.10, 21:33
                3 dzien fazy I za mna.Dzis sie nie wazylam,moze jak skoncze faze 1 to sie
                zwaze,lub bede sie wazyc co wtorek.
                Snidanie:placki serowe ze 120g sera 0%tluszczu.
                2 sniadanie:Jogur z 1 lyzeczka z otrebami siemienia lnianego,serek wiejski.
                Objad: kotelety takie jak wczoraj 4 duze z indyka mielonego.
                kolacja a wlasciwie deser bezy zs slodzikiem.
                No i wody 2 litry,2 kawy ze sodzikiem i chudym mlekiem.
                Woeczorem nie chce mi sie jesc,ale teraz bede robic wiecej przepisow.
                • pierzak_w_szpilkach Re: Start 1 marca 03.03.10, 21:58
                  Fajnie, że piszesz dzienniczek - dzięki temu mam porównanie na bieżąco :)
                  miłego dnia 4 :]
                • forazedwora Re: Start 1 marca 03.03.10, 22:27
                  Kurde, zazdroszczę Ci tych 2 l wypitej wody. Ja nie daję rady wypić dziennie 1
                  l, chociaż to nie jest jedyny płyn jaki spożywam , ale jak widzę wodę , to mam
                  drgawki, zmuszam się..
                  Powodzenia!
                  • 3-mamuska Re: Start 1 marca 03.03.10, 22:40
                    Ja przez ostatni rok musialam wypijac 3-3.5 wody dziennie.Leki ktore bralam
                    odwadnialy organizm,stad chyba sie wzielo to moje puchniecie, 16lutego
                    skonczylam brac leki,a 10 dni pozniej zaczelam sie budzic opuchnieta.
                    • 3-mamuska Re: Start 1 marca 04.03.10, 22:49
                      Dzien 4 fazy 1 za mna.Dzis mialam ciezki dzien,tyle latania ze nie dalam rady
                      zjesc sniadania,o 12 rzucilam sie na jedzenie.A wiec:
                      1i2 sniadanie razem czyli-2jajka w koszulkach w szynce z pikarnika,serek
                      wiejscki z chudym serem,szczypiorkiem i korniszon.
                      Objad:200g kurczaka pikantnego z jogurtem,
                      Deser i kolacja caly sernik(z jajek sera i slodzika,dodalam aromat z orzechow i
                      waniliowy,mmmm PYCHA!
                      2 kawy i woda miedzy 1.5 a 2 litry(z 2 butelek pije i stracilam rachube)
    • 3-mamuska Re: Start 1 marca 05.03.10, 21:30
      % dzien fazy 1 za mna,jutro wazenie i zaczynam faze 2.
      Sniadanie:1 nalesnik z mleka i jajka.Troche coli(musialam cos z gazowanego)
      2 Sniadanie:serek ze szcypiorkiem i korniszon.
      Objad i kolacja:Caly kurczak,skore i skrzydelka zjadl syn.
      Dzis upieklam chlebek Klary,i kawaleczek na probe zjadlam.Wiec jutro cos z
      chlebkiem bedzie.Lepiej spie,nie siedze juz po nocach.Glowa mnie nie
      boli,przestaly mi sie trzac rece przed posilkiem,mam wiecej energi,nie jestem
      taka nerwowa(chyba mi bardzo cukier skakal)2 kawy i 2 l wody.
      • 3-mamuska Re: Start 1 marca 07.03.10, 00:15
        Dzien 6 dziety,1 dzien fazy 2-p+w.waga dzis rano -4.4kg.
        Sniadanie-racuchy z kawa.
        objad-kurczak z cebula+pieczarki+czosnek do smaku i ostra papryka.
        Deser-chlebek Klary z serkiem homo+slodzik+kakao(mleko i caco oczywiscie nisko
        tluszczowe)
        Kolacja-chlebek+szczypiorek i kurczak z objadu.
        2 kawy,kakao,1.5wody.A i wybiegalam sie w parku za 2-latkiem.
        • 3-mamuska Re: Start 1 marca 07.03.10, 21:36
          Dzien 7 diety,2 dzien fazy 2-P+W.
          Sniadanie-2 jajka+kromka chleba Klary+ogorki.
          Objad-1 papryka nadziewana miesem indyczym+pieczarki+cebula,2 mielone z
          pieczarkami(to samo mieso)fasolka szparagowa i brukselka,2 pomidory.
          Deser-2 babeczki Dunkanowe.
          Kolacja-2 kanapki chleba+2 mielone+salata+lizniete keczupem.Pewnie zjadlam za
          duzo tych otreb no i cupke keczupu,ale u mnie niedziela,ciezki dzien.
          Wszyscy w domu dzien leniucha,bujanie sie w szlafrokach po domu,bo 2 z 3 dzieci
          chore,pol nocy nie spalismy,bo 2-latek dal mam popalic.
          2 kawy+1.5litra wody.A wziewlam sie za czytanie "Ksiezyc w Nowiu"dostala na
          zyczenie w prezencie urodzinowy.
          • ma_magdalena Re: Start 1 marca 07.03.10, 22:34
            Czytam i wspieram :-) Ja jutro zaczynam i chyba też założę
            dzienniczek - będzie mnie to mobilizować, a co poniedziałek ważenie.
          • abri Re: Start 1 marca 07.03.10, 23:24
            hej 3mamuska, tak czytam ze masz dwulatka w domu. Kiedy urodzony? Moja jest z 29 stycznia. Niezle dają te dwulatki popalic co ;)
            • patsik Re: Start 1 marca 08.03.10, 01:16
              śledzę, śledzę, bo ja też wystartowałam 1. marca :)
            • 3-mamuska abri 08.03.10, 11:30
              Moj synek,skonczyl 2-latka w grudniu 2009.Tak daja popalic,oj daj.
              • 3-mamuska Start 1 marca 08.03.10, 23:51
                Dzien 8 diety,3 dzien fazy 2-P+W.Za mna jutro wazenie,zobaczymy jak warzywka
                wplynely na wage.
                Sniadanie-otrebionka(2 lyzki otrebow+mleko+slodzik)PO sniadaniu kawa i 1 muffinka.
                2 sniadnie-serek wiejscki+ogorwk +rzodkiewka+pomidor,woda.
                Objad-2 papryki faszerowane z miesem i pieczarkami(staram sie gotowac na 2 dni
                lub reszte z objadu zjadam na kolacje bo mi latwiej)1 paseczek z
                fileta,pieczone,fasolka szparagowa+brukselka.
                Kolacje-2 jajka z cebula.2 paski z fileta z objadu rodzinnego z piekarnika.
                No i oczywiscie woda.+kawa i herbata.
                • maman3 Re: Start 1 marca 09.03.10, 08:55
                  3-mamuska, czytam i się ślinię:), smaczne Ci wychodzą te posiłki? Bo
                  moje to takie "naciągane" mają smaki. Jak robisz brukselkę? A co do
                  dwulatków- ten rocznik jest wyjątkowo "silny":D.
                  • 3-mamuska Re: Start 1 marca 09.03.10, 23:09
                    Dzien 9 diety,4 dzien fazy 2-faza P dzien 1.dzisiaj rano waga na minusie
                    5kg.Czyli 600g spadlo w fazie z warzywami.
                    Sniadanie:placki serowa.
                    2 sniadnie: budyn.
                    Objad:Szszlyki z fileta(kroje piersi z fileta,zeby powstaly dlugie paski,szypie
                    przyprawy i zostawiam,patyki mocze w wodzie,nabijam mieso na dlugosc,wygladem
                    przypomina weza,i do piekarnika,az sie zrumienia,ok.20minut,a potem griluje)+sos
                    czosnkowy,+kromka chleba klary.
                    Kolacja:kromka chleba z schabem drobiowym i kawa,woda 1.5 litra
                    Czy smaczne mi wychodza te posilki,tak daje moja przyprawe(12 roznych przypraw
                    miele razem i mam do mies,ryb nawet do ziemniakow z piekarnika)moge podac
                    przepis.Staram sie czsem dodac dodatkowo czosnek czy papryke ostra, zeby smki
                    byly zmienne.Do tego robie cos slodkiego,bo inaczej nie dam rady bo rodzinka
                    lubi i je slodkie.Brukselke normalnie gotuje(kiedys robilam ze smazona bulka
                    tarta,teraz jemy normalna z wody)
                    Tak a synek daje popalic,tym bardziej ze jest troche inny i nie reaguje tak jak
                    normale dziecko,nie mowi i nie rozumie polecen,chodzimy na terapie i czekamy na
                    wizyte w szpitalu do diagnostyki.
                    • 3-mamuska Re: Start 1 marca 09.03.10, 23:10
                      Objadsmirkzszlyki z fileta-mialy byc szaszlyki.
                      • 3-mamuska Re: Start 1 marca 10.03.10, 22:22
                        Dzien 10 diety,5 dzien fazy 2 (faza P dzien 2).Dzis jestem chora,kosci mnie
                        lamia dopadlo mnie,a juz myslalam ze mnie oszczedzi a tu na koniec.
                        Sniadnie:babeczki twarogowe z ziolami.
                        2 sniadanie:sernik, na pol z druga proteinka.
                        Objad: z racji choroby 2 jajka i 2 kromki chlebka Klary.
                        Kolacja:3 plasterki wedliny.
                        2 kawy,woda.Jutro wazenie,zobaczymy jak idzie.
                        • 3-mamuska Re: Start 1 marca 11.03.10, 20:49
                          Dzien 11 diety,6 dzien fazy 2 (faza P dzien 3)Chloera jutro wazenie mialo byc,a
                          moj kochany 2-latek zatkal zlew i odkrecil wode,no i ta woda,przelala sie na
                          podloge i prosto na moja wage elektroniczna,ktora szlak trafil.Probowalam sie
                          zwazyc,ale wyskoczyla cyferka,a potem rosla sosla az do 15 kg wiecej niz
                          wczoraj,poprostu cyferki przeskakiwaly.Mama dola od rana,bo ta waga dosc droga
                          byla,no i chyba kupir taniego rupiecia,a nastepnym razem nie bedzie mi szkoda.
                          Sniadanie:2 jajka faszerowane(zoltkiem+szczypiorek+przyprawy+duzo ostrej papryki)
                          Objad:400g piersi kurczaka z grila z przyprawa curry.
                          Kolacja:jogurt i serek wiejski.
                          3 kawy,woda.
                          Od jutra faza P+W.
                          • ma_magdalena Re: Start 1 marca 11.03.10, 21:17
                            Ciekawa jestem ile udało Ci się schudnąć. Ja na razie w euforii - 4
                            dzień i 1,6 kg mniej.
                            Napisz koniecznie jak nabędziesz wagę, pozdrawiam
                          • 3-mamuska Re: Start 1 marca 12.03.10, 23:35
                            Dzien 12 diety, fazy 2-dzin 1 P+W
                            Sniadnanie:filet z cebula i pieczarkami,w sosie bialym z PHILADELPHIA,tylko
                            dopiero teraz zobaczylam ze ma 5% tluszczu(a jest extra light)ale sosik byl
                            niesamowity, bo smakowal jak smietana, poszukam moze takiego serka o mniejszej
                            zawartosci tluszczu,moze inna firma.A z tylu na poakowaniu pisze ze ma na
                            100g/4.7g tluszczu.
                            Objad:Filet z indyka z grila elektrycznego i surowka z kiszonej kapusty i
                            marchewki i cebuli,pieirz.
                            Kolacja leniwe pierogi 1/3 porcji i sos z jogurtu ze slodzikiem,PYCHA poezja
                            poprostu,zjadlam to o 17 i do teraz nie czuje glodu.
                            2 kawy i woda.
                            • 3-mamuska Re: Start 1 marca 14.03.10, 00:02
                              Dzien 13,faza 2-dzien,2 P+W.
                              Sniadanie:2 jajka pomidor i chleb Klary.
                              Objad:Leniwe z sosem z fileta i pieczarek,kapusta kiszona.
                              Deser:kogiel mogiel pol szklanki.
                              Kolacja:serek wiejski+salatka(pekinska+pomodor+ogorek+pieczarki i cebula z grila
                              mniam cebulka)
                              3 kawy woda.Od 3 dni zastanawialam sie czemu mam taki okragly brzuch,a tu okres
                              dostalam.
                              • 3-mamuska Re: Start 1 marca 14.03.10, 23:27
                                Dzien 14,3-dzien P+W.Od jutra proteinki.
                                Sniadanie:nalesniki z przepisu na makaron+jogurt ze slodzikiem
                                2 sniadanie:kielbase jakas drobiowa+musztarda+kromka chleba
                                Objad:miesko z piekarnika+salatka z pekinskiej+papryka+ogorek+jogurt cola.
                                Deser:kogiel-mogiel
                                Kolacja:serek wiejsci z pekinska+papryka+ogorek.
                                2 kawy i woda.
                                • abri Re: Start 1 marca 15.03.10, 03:07
                                  Mamuska, zagladam tu z przyjemnoscia po inspiracje :)
                                  A te kielbase gdzie kupujesz?
                                  A odnosnie wagi, mam stara zwykla nieelektroniczna. Jak mam schudnac sporo kg, to ta tez pokaze. Mam nadzieje ;)
                                  • 3-mamuska Re: Start 1 marca 16.03.10, 00:24
                                    dzien 15,faza 2,dzien P.
                                    Sniadanie:babeczki twarogowe,male 12 sztuk.
                                    2 sniadanie:jogurt z otrebami
                                    Dbjad:kurczak z piekarnika.
                                    Deser:sernik
                                    Kolacja:2 nalesniki z ciasta na makaron(jajko wbijamy do szklanki i beltamy
                                    widelcem,w drugiej szklance podgrzewna mleko i dodaje drozdze,wsypuje make lub
                                    skrobie kukurydziana i slodzik mieszam,na koniec lacze z jajkiem,wychodzi takie
                                    geste cisto jak na nalesniki,smaze na palteli z dwoch stron,jem na cieplo,a w
                                    przepisie kaza wystudzic i pokroic w paseczki jak makaron,dodatkowo smaruje
                                    jogurtem ze slodzikiem.Woda i 3 kawy.
                                    A kielbase udalo mi sie dostac w jednym z polskich sklepow o taka
                                    www.gotujmy.pl/tradycyjna-kielbasa-krakowska-drobiowa,artykuly,2174g1.html,pokroilam
                                    ja na grubsze plastry i na grila pycha bylo,tluszczyk sie wytopil,
                                    • patsik Re: Start 1 marca 16.03.10, 13:25
                                      a jak waga?
                                      • 3-mamuska Re: Start 1 marca 16.03.10, 17:00
                                        Dzis rano bylam w szpitalu i wazyli mnie, tak wiec okazalo sie,ze jest -6kg od
                                        poczatku,a bylam po sniadaniu kawie i wodzie.
                                        • 3-mamuska Re: Start 1 marca 17.03.10, 00:00
                                          Dzien 16 za mna.Faza 2 dzien P.
                                          Od dzis bede 4 dni na P,a 3 dni na P+W.To znaczy od poniedzialku do czwartku
                                          bede na proteinach a piatek sobota niedziela bedzie proteiny i warzywa.Bedzie mi
                                          latwiej w weekend gdy rodzina w domu,no i latwiej zaplanowac zakupy.
                                          Sniadanie 2 jajka,jogurt truskawkowy 0%tlu.i najmiejsza zawartoscia
                                          wegli(sprawdzilam wszystkie odtluszczone jogurty w sklepie az ludzi zaczeli sie
                                          gapic) z 1 lyzka otrebow.
                                          2 sniadanie:kilbaske z grila z musztarda 1 ktomka chlebka.
                                          Objad:3 grilowane te gorne czesc udka,bez skory i tluszu mezus zrobil palce lizac.
                                          Deser:sernik z wczoraj.
                                          Kolacja 2 kromka chleba z serem 0% ze slodzikiem i kawa.
                                          Dzis rano bylam w szpitalu robili wyniki,a ze moja domowa waga zepsuta to
                                          dopiero dzis od kilku dni sie zawzylam i jest 6kg mniej.
                                          • 3-mamuska Re: Start 1 marca 18.03.10, 18:23
                                            Dzien 17 za mna dzis uzupelniam,bo wczoraj usnelam z synkiem,wiec faza 2 P.
                                            Sniadanie kanapka z szynka.
                                            2 sniadanie:serek wiejski
                                            objad.Mielone z indyka z grila.
                                            Kolacja 2 jajka i chlebek.
                                            • 3-mamuska Re: Start 1 marca 19.03.10, 17:09
                                              Dzien diety 18.Faza 2,4 dzien P,od jutra p+w
                                              rano serek wiejski
                                              Objad:zeberka z grila.(dodatkowo wytarte recznikiem papierowym,ale musialam juz
                                              od tygodnia za mna chodzily)
                                              Wieczorem jogurt z otrebami.
                                              • majowa2 link z cukinia 19.03.10, 17:59
                                                Trzymaj ciotka ;)
                                                Zrobilam ,jadlam ,PYSZNE!!!

fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,97018884,101624053.html
                                                dodalam jeszcze male pieczarki do mieska
                                              • 3-mamuska Re: Start 1 marca 19.03.10, 23:05
                                                Dzien diety 19.Faza 2,1 dzien P+W.
                                                Sniadanie:Jajecznica z chlebkiem(pisze chlebkiem bo chodzi o chlebek klary)
                                                szczypiorkiem,pomidor i ogorek i papryka.
                                                Objad:cwiartka z kurczaka.
                                                Deser:nalesniki z ciasta na makaron+serek ze slodzikiem.
                                                Kolacja:serek wiejski z salata+ogorek.
                                                Woda i 3 kawy.
    • natalka071 Re: Start 1 marca 19.03.10, 21:07
      podziwiam Cię za pomysły na różne dania i smakołyki.Jak to robisz że coś
      wymyślasz, skąd czerpiesz inspiracje pozdrawiam
      • 3-mamuska Re: Start 1 marca 19.03.10, 22:56
        Ja nie lubie nudy,dlatego juz dawno nie dalam rady wytrzymac na diecie, bo jesc
        codziennie to samo, mieso i warzywa jogurt owoce to koszmar,do tego dochodzi
        brak slodyczy.Dlatego zdecydowalam sie na ta diete bo przez 2 dni przeczytalam
        forum od samego poczatku.
        Ja robie tak w ostatni dzien danej fazy,siadam do kompa i grzebie w przeisach w
        necie i po forum,szukam potraw nie skomplikowanych i takich na jakie mam
        ochote,a do tego da sie zrobic tak zeby np.mieso i rodzinkla zjadla,tylko
        dorabiam im warzywka i ziemniaki,a w dni z warzywami wybieram takie warzywa
        ktore i ja moge jesc to mi zaoszczedza pracy.Powiedzmy na 2-3 dni,i spisuje
        jadlospis i jak co zrobic,potem zeszyt lezy w kuchni i wiem co bede jadla na
        dany posilek,czasem zamieniam np.kolacje z objadem.
        Musze tak robic bo gotujac dla 5 osobowej rodziny nie dala bym rady muslec
        jeszcze cos dla siebie.Tak wiec 4 osoby jedza to samo, a ja szybko z boku robie
        cos dla siebie i siadamy razem do posilkow.
        Przepisy tej diety, robi sie naprawde szybko,dlatego ta dieta jest taka latwa.
        Latwiej jest wtedy robic zakupy,nawet dla rodzinki staram sie 2 razy w tygodniu
        pomyslec co na objady i kupic zakupy i mam 3-4 dni z glowy.
        Do tego jestem kucharzem i pracujac w kuchni nauczylam sie planowac.na kilka dni
        do przody,dlatego swietny jest watek o menu bo mozna sobie wczesniej zaplanowac.
        • 3-mamuska Re: Start 1 marca 21.03.10, 16:16
          Wczoraj.Dzien diety 20.Faza 2,2 dzien P+W.
          Sniadanie,serek wiejski,warzywa chlebek.
          Objad:indycze mnielone z plackami otrebowymi,i salata i sosem czosnkowym,pieczarki,
          Kolacjo-deser:leniwe pierogi z jogurtem ze slodzikiem.woda.i 4 kawy.
          • 3-mamuska Re: Start 1 marca 22.03.10, 21:28
            Wczoraj 21 dzien,koszmarna plama z mojej strony.Ale o tym w watku odzielnym.
            Za to dzis 22 dzien,udalo sei wrocic na tory.
            Sniadanie:Jajka z chlebkiem
            Objad:placki z serem
            Kolacja: 2 filety z kurczaka z grila,z sosem ziolowo-czosnkowym.£ kawy i woda.
            • 3-mamuska Re: Start 1 marca 23.03.10, 21:54
              Dzien 23 faza 2 proteiny.
              Sniadnanie: jajka 1 kromka chleba herbata.
              odjad i kolacja:2 filety,i 1 kromka chleba.i 100g jogurtu.
              Woda 3 kawy,nic mi sie jesc nie chce.musze chyba odpoczac od jedzenia,wczoraj po
              sosie czosnkowym bolal mnie w nocy zoladek.
              • 3-mamuska Re: Start 1 marca 24.03.10, 22:16
                Dzien 24,faza 2 P.
                Sniadanie:jajecznica z dodatkiem cebuli.
                2 sniadanie:bialy ser i jogurt zgiecione ze slodzikiem.
                Objad:drobiowa kielbasa z grila.
                Kolacja:racuchy ze slodkim jogurtem.
                2 kawy i 3 herabty czerowne,woda.
                A wczoraj wieczorem jeszcze zjadlam ser bialy z jogurtem, bo synek siedzial do 2
                w nocy,wyspal sie od 16-19 i wstal, maly cholernik i za chiny ludowe nie chcial
                isc spac.
                • 3-mamuska Re: Start 1 marca 25.03.10, 20:38
                  Dzien 25,fza 2 P.
                  Sniadanie:jajka na miekko 1 kromka chleba.
                  2 sniadanie:1 kromka chleba z szynka chuda,(strasznie mam dzis chec na szynke)
                  Objad:mieso z piekarnika w kostce,z przyparawami troszke cebuli.
                  Deser:synek rozbil 7 jajek,wiec z czesci zrobilam kogiel mogiel dla rodzinki,a
                  sobie z czesci zrobilam racuchy,i do tego kostka sera z jogurtem i
                  slodzikiem,duzo tego bylo,
                  Kolacja 1 chleba z szynka,
                  Woda i 3 kawy mam zamiar wypic czerwona herbaty.
                  Chyba wydaje mi sie ze za duzo zjadlam,czuje sie tak napchana,
                  ze wydaje mi sie jakbym przerwala diete.
                  • 3-mamuska Re: Start 1 marca 26.03.10, 23:56
                    Dzien 26 fazza 2 P+W.
                    Sniadanie:jajecznica na szynce +cebuli+pieczarki,wielka porcja+chlebek,troche
                    przesadzilam hihihi.
                    Objad:kielbaska z grila,z musztarda i chrzanem.1 kromka chleba.
                    Deser:kogiel mogiel.
                    Kolacja:2 kotlety ze schabu z grila,sporo tluszczu sie wytopilo,mam taki z
                    miseczka na tluszcz,dodatkowo wytarlam recznikiem papierowym .
                    $ kawy,czerwona herbata,i woda.A kurcze nie ciagnie mnie do warzyw,ale jutro
                    rodzinka w domu wiec pewnie bede jesc warzywka z nimi.
                    Plan na jutro to zrobic cukinie,z mielonym miesem.
                    • 3-mamuska Re: Start 1 marca 26.03.10, 23:58
                      A jeszcze nie nabylam wagi,ale widze ze cos brzuchol sie zmiejszyl,wiec mysle ze
                      troszke waga w dol idzie.
                      • 3-mamuska Re: Start 1 marca 28.03.10, 13:48
                        Dzien 27,faza 2 ,P+W
                        Sniadanie:placki z otrebow,mleka i jajek,wyszly super.ser z jourtem i slodzikiem.
                        Objad:zeberka z burakami
                        KOlacja:cukinie z miesem mielonym,pomidory,dodalam cebule i pieczarki.
                        • forazedwora Re: Start 1 marca 28.03.10, 23:02
                          żeberka????oooo.....
                          • 3-mamuska Re: Start 1 marca 29.03.10, 22:02
                            tak zeberka z grila wytarte recznikiem papierowym,nie jest tego duzo,ale
                            rodzinka lubi i raz na kilkanascie dni robie zebra,to jakas odmiana,po ciaglym
                            kurczaku czy indyku,tym bardziej ze ja ryb nie moge to mam ograniczone mozliwosci.
                            • 3-mamuska Re: Start 1 marca 29.03.10, 22:06
                              Dzien 28,faza 2 ,P+W
                              Sniadanie jajka+warzywka,ogorek i papryka,chlebek
                              2 sniadanie:cukinia z mielonym
                              objad:udka i fasolka szparagowa
                              kurcze kolacji nie pamietam
                              Mam mega problem,mam takie wzdecia ze wygladam jak w 6 miesiacu ciazy,pije wode
                              jem otreby,no cholera czuje sie okropnie jakbym mega przytyla.
                              • 3-mamuska Re: Start 1 marca 29.03.10, 22:11
                                Dzis 29 dzien faza 2 P
                                Sniaanie 2 jajka uwielbiam jajka.
                                objad:udka z kuraka(nie palki)
                                Kolacja i deser:to pol sernika.tego z 500g sera i otrebow.3 kawy woda.
                                Znowu to samo mega brzuch,i zastanawiam sie co dalej,w ciazy nie jestem bo mam
                                sprale(brzuch mnie boli jakby kamienie miala)
                                Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie mi sie chcialo ciagnac diety,bo mam mega bol
                                i takie klucie.
                                • pierzak_w_szpilkach Re: Start 1 marca 29.03.10, 22:21
                                  A co to za ból?
                                  współczuję :(
                                  może idź z tym do lekarza jeśli do jutra nie przejdzie?
                                  bo po takim jedzeniu nie ma prawa Cię wzdąć ot tak zwyczajnie :<
                                  • 3-mamuska Re: Start 1 marca 30.03.10, 23:59
                                    Dzis dzien 30.Faza 2 P.
                                    Sniadanie:jajecznica z obrobina cebuli.
                                    2 sniadanie:sernik i 4 chrupki kukurydziane(takie jak dla dzieci)
                                    Objad:filet w jogurcie i przyprawach z grilia,cebulka z grila.
                                    No i dzis zjadlam jablko,moze ruszy troche jelita
                                    KOlacja:placki(otreby jogurt i jajka,aromat,wymieszac,smazyc ma patelni,wychodza
                                    jak racuchy)+ser rozgnieciony widelcem z jogurtem i slodzikiem,smaruje serem placki.
                                    • 3-mamuska Re: Start 1 marca 31.03.10, 23:10
                                      Dzien 31.faza 2 P.
                                      dzis jestem tak najedzona ze zarzaz peknr.
                                      Sniadanie:3 placki z szynka +jajecznica.
                                      2 sniadanie:budyn.
                                      Objad:filety smazone z papryka ostra +troszke serek filaelfia+woda co dalo ladny
                                      sos.
                                      Deser:kogiel mogiel ze slodzikiem
                                      KOlacja:2 jajka gotowane troche sera filadelfi i chlebek.2 szklanki wody az
                                      chlupie w zoladku.
                                      2 kawy,1 kawa zbozowa.
                                      • 3-mamuska Re: Start 1 marca 02.04.10, 18:17
                                        Wczoraj minal dzien 32.Faza 2-P
                                        Sniadanie:placki z jogurtem na slodko
                                        2 sniadanie:jogurt+serek wiejski
                                        Objad:mielone z indyka z grila.
                                        Kolacja:szynka i jajka.woda i 3 kawy,
                                        • 3-mamuska Re: Start 1 marca 02.04.10, 23:49
                                          Dzien 33 za mna,faza 2 P+W
                                          Sniadnie o 12.00:placki zakochalam sie w nich takie posmarowane jogurtem,juz
                                          chyba nie wroce do chleba tylko je bede jesc.
                                          objad:nieso z indyka w jogurcie z grila buraczki i kalafior,
                                          deser:nalesniki(dzieciom sie zachcialo no i zeby nie zjesc niedozwolonych
                                          zrobilam sobie z lyzki maki kukurydzianki,jajka,troche mleka i jogurtu,do tego
                                          bialy serek .
                                          Kolacja:jajecznica na szynce,cebuli,i pieczarkach.
                                          4 kawy,woda.
                                          • 3-mamuska Re: Start 1 marca 04.04.10, 00:42
                                            Dzien 34,Faza 2P+W
                                            sniadanie:placuszki z jogurtem
                                            Objad:pizzaznalazlam placki tortila ze skrobi kukurydzianej,posmarowalam sosem
                                            pomidorowym,pieczarki,szynka z indyka,cebula i papryka czerowna,na 10 minut do
                                            piekarnika,i gotowe(rodzinaka jadla pizze na objad wiec musialam sobie tez zrobic)
                                            3 palki kurczaka i troche swojej salatki.
                                            • joanna669 3-mamuska 06.04.10, 18:07
                                              Słońce, zawiesiłaś pisanie dziennicza? Ktoś tu ma zaległości :-)
                                              • 3-mamuska Re: 3-mamuska 06.04.10, 18:22
                                                Nie nie zawiesilam,ale jakos tak,jak wieczorem sidam do kompa to nie pamietam co
                                                jadlam. dzis sie grzecznie wpisze.
                                                • 3-mamuska Re: 3-mamuska 06.04.10, 18:33
                                                  A przez swieta jadlam:salatke(z niektorych produktow ze zwyklej salatki
                                                  jajka,ogorki,marchewka,pietruszka gotowana korzen,z dodatkiem pieczarek)z
                                                  majonezem dietetycznym,miesko,kurczka- palki, uda i filety.
                                                  Jajak z majonezem/jogurtem,ogorki i rzodkiewka.
                                                  Przypalona cukienie,sernik za malo slodki(polewalam jogurtem ze slodzikiem zeby
                                                  wyrownac smak)
                                                  A na sniadanie swiateczne zjadlam kielbase,pol kromki chleba z najmlodszym na
                                                  pol,jejku nie pamietam co jeszcze.
                                                  a i troche krokieta 2-3 gryzy,ale mi nie smakowal.
                                                  • patsik Re: 3-mamuska 06.04.10, 22:05
                                                    ja też śledzę postępy :)
                                                  • 3-mamuska Re: 3-mamuska 06.04.10, 23:39
                                                    Dzien 37,faza 2 P.
                                                    Sniadanie:placki z jogurtem
                                                    Objad:kurczak w sosie pikantnym
                                                    Deser:znowu placki z racji tego ze brak dostwy towru po swietach,kuchnia
                                                    swiecila postkami,i nie chcialo sie ruszyc tylko do sklepu,
                                                    Kolacja :flaki wolowe,znalezione w reklamowce,maz do pracy sobie kupil.no i musi
                                                    kupic sobie znowu,hihihi.
                                                    a kupilam herbate na rozruszanie jelit.zobaczymy.
                                                    A 4 kawy i woda.
                                                  • pierzak_w_szpilkach Re: 3-mamuska 07.04.10, 13:36
                                                    No ja też codziennie tu zaglądam i biczuję się czytając co 3-mamuśka jadła :P
                                                  • 3-mamuska Re: 3-mamuska 08.04.10, 01:39
                                                    Dzien 38.faza 2 p
                                                    Oj ciezki dni mnie czekaja,bo dzieciaki w domu,no i trzeba stac ptrzy garach,no
                                                    i dzis poleglam
                                                    Snidanie:placki i jajecznica.a o 12 w poludnie,bo wstalam po 11.
                                                    Potem zakupy,no i dzieciaki nakupily slodkich bulek,no i poleglam zjadlam taka z
                                                    budyniem i jabkami,do tego kawka,ale bylo pyszne.no i teraz kop kop sama siebie
                                                    kopie w tylek.To bylo zamiast objadu.
                                                    Kolacja:piers i cwiartka kurczaka.
                                                    Herbatka na jelita i woda,duzo kawy dzis wypilam.
                                                  • 3-mamuska Re: 3-mamuska 08.04.10, 01:42
                                                    A nie waze sie,bo boje sie ze jak zobacze mniejsza wage to znowu cos zjem w
                                                    nagrode,ale spodnie ktore kilka tygodni wyjelam z szafy,co lezaly 5 lat,no i juz
                                                    z opietych zrobily sie takie,nie luzne ale wygode.No i siostra jak mnie
                                                    zobaczyla to powiedziala ze co mnie widzi to jestem chudsza.
    • joanna669 Re: Start 1 marca 08.04.10, 08:36
      Nie łam się słońce! Tak czasem bywa...I tak jesteś dzielna i wręcz
      podziwiam Cię. Twoje jadłospisy stały się moją inspiracją. Sądzę, że
      jedna drożdżóweczka strasznych szkód nie narobi. A skoro masz
      wyrzuty sumienia to teraz będziesz się lepiej pilnować :-)
      Gdybyś sobie bardziej pofolgowała to Dukan zaleca wrócić na jakiś
      czas do uderzeniówki. Ale wierzę w Ciebie! Trzymam kciuki!
      • 3-mamuska Re: Start 1 marca 09.04.10, 00:21
        Dzien 39 faza 2 p
        Sniadanie:okolo 11.30,placki z jogurtem,dede jej jesc do konca zycia
        Objad :cwiartka z kurczaka ta czesc z piersia,ze skrzydelkiem,ale skora sciagnieta.
        deser:duzy kubek jogurtu,10g chruprk kukurydzianych(jest w nich tylko maka i
        woda)ale tak mi brakuje cos do chrupania,wiec ratuje sie chrupkami.
        KOlacja jajecznica z obrobina cebuli.
        Woda i 3 kawy,herbaty czerwona i na jelita.
        • 3-mamuska Re: Start 1 marca 10.04.10, 14:56
          Dzien 40 wczoraj minal.
          Sniadanie:placki,jogurt.
          objada:kurczak z sosem pikantnym.
          serek wiejski jako deser.
          Kolacja:jajecznica z szynka i szczypiorkiem.
          • 3-mamuska Re: Start 1 marca 11.04.10, 22:59
            Dzien 41-42 faza 2 P+W,wczoraj i dzisiaj maz w pracy wiec wczoraj obiad na 2 bmi
            dlatego jadlam prawie to samo.
            Sniadanie:placki,z jogurtem
            przekaska:jogurt
            Objad:kurczak z piekarnika kalafior/brokuly
            przekaska,kilka chrupek w sobote wieczorem/w niedziele:serek wiejski z jogurtem
            Woda kawa,herbaty-czrwona/na dobre trawienie.
            • megi-84 Re: Start 1 marca 13.04.10, 22:59
              a jak waga?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka