Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Romantyczna bielizna

    30.08.05, 15:52
    Zpoobał się mi biały komplecik z drobnymi kwiatkami!
    Obserwuj wątek
      • swawolny.diabel A mówi sie 09.12.05, 11:12
        że "starsznych babb niet bywajet wodki mało" no w przypadku tej modelki
        gorzelnia to za mało
      • sweet_pea ewlee... a co ci się spodobało? 09.12.05, 12:04
        ZPODOBAŁ je sie komplecik z kwiatkam?!!?! łomatko!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka