ewlee 30.08.05, 15:52 Zpoobał się mi biały komplecik z drobnymi kwiatkami! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
swawolny.diabel A mówi sie 09.12.05, 11:12 że "starsznych babb niet bywajet wodki mało" no w przypadku tej modelki gorzelnia to za mało Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_pea ewlee... a co ci się spodobało? 09.12.05, 12:04 ZPODOBAŁ je sie komplecik z kwiatkam?!!?! łomatko! Odpowiedz Link Zgłoś