Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Gudrun Sjoden

    03.10.05, 20:06
    Od kiedy te ubrania weszly na brytyjski rynek, jestem pod wrazeniem.
    Zupelnie niespotykane, takie jakby "obok" mody, niepowtarzalne. A katalog
    zimowy i kolekcja "Mongolska" mnie juz zupelnie powalila na kolana. Ciekawa
    jestem, co o sadziecie o tej projektantce.

    Sklepy, o ile sie orientuje, sa tylko w Szwecji i w Niemczech, ale w UK mozna
    zamawiac przez internet i z katalogu, chociaz na niektore pozycje czeka sie
    dosc dlugo (bo szyte w malych seriach i niektore szybko sie wyprzedaja).

    www.gudrunsjoden.com/Butik/default.asp?OrderId=362334778&
    Zeby obejrzec kolekcje, trzeba na gorze kliknac na "Webshop" a
    pozniej "Collections". Polecam zwlaszcza Winter - Mongolian wool oraz
    Autumn - Notting Hill z polska modelka Marta Wajdel w roli glownej :-)
    Obserwuj wątek
      • zettrzy Re: Gudrun Sjoden 03.10.05, 20:35
        mnie nie powalila....
        Mongolia to chyba byla super modna ze 3-4 lata temu? te kapelusze jak helmy
        wojownikow ze starych chinskich malowidel i rozne wyroby welniane
        jest masa sklepow z takimi ciuchami w Soho i Little Italy, z tym ze nie zaden
        projektant a ciuchy z bardzo dalekiego Wschodu
        • jaleo Re: Gudrun Sjoden 03.10.05, 20:57
          zettrzy napisała:

          > jest masa sklepow z takimi ciuchami w Soho i Little Italy, z tym ze nie zaden
          > projektant a ciuchy z bardzo dalekiego Wschodu

          To jednak nie to samo. Te ciuchy w "enticzne" Soho sa troche kiepskie
          jakosciowo.
          • zettrzy Re: Gudrun Sjoden 03.10.05, 21:02
            jakosciowo nie wiem, bo nie widzialam ciuchow Gudrun, ale mniej wiecej ta sama
            estetyka
            i nie wszystkie etniczne ciuchy w Soho sa marne - co poniektore jedwabie
            literalnie zapieraja dech, ale nie sposob kupic materialu, bo sprzedaja tylko
            gotowe ciuchy, a przeciez nie bede sie ubierac za eksponat z muzeum
      • jpar Re: Gudrun Sjoden 04.10.05, 08:50
        stylizacje z tych zdjec sa dla mnie troche za etniczne, ale ubrania maja to cos
        w sobie i znalazlabym dla siebie cos tam. Wprawdzie nie kupuje bardzo grubych
        ubran, bo w kocach panikuje, taki jest urok klaustrofobii, ale podejrzewam, ze
        te ubrania az takie grube nie sa. W kazdym razie bede miala te stronke na oku,
        dzieki za namiar.
        • miska_malcova Re: Gudrun Sjoden 04.10.05, 18:53
          chyba coś bym tam dla siebie wybrała :-)
          piekne tkaniny
        • jaleo Re: Gudrun Sjoden 04.10.05, 19:04
          jpar napisała:

          > Wprawdzie nie kupuje bardzo grubych
          > ubran, bo w kocach panikuje, taki jest urok klaustrofobii, ale podejrzewam, ze
          > te ubrania az takie grube nie sa.

          Ona ma bardzo rozne ubrania, niekoniecznie uszyte z koca ;-), tylko te
          mongolskie podalam jako przyklad.

          Mnie np. z kolekcji zimowej bardzo przypadl do gustu ten gorsecik:
          www.gudrunsjoden.com/Butik/assets/product_images/208/d4_1520526.jpg

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka