jaleo
03.10.05, 20:06
Od kiedy te ubrania weszly na brytyjski rynek, jestem pod wrazeniem.
Zupelnie niespotykane, takie jakby "obok" mody, niepowtarzalne. A katalog
zimowy i kolekcja "Mongolska" mnie juz zupelnie powalila na kolana. Ciekawa
jestem, co o sadziecie o tej projektantce.
Sklepy, o ile sie orientuje, sa tylko w Szwecji i w Niemczech, ale w UK mozna
zamawiac przez internet i z katalogu, chociaz na niektore pozycje czeka sie
dosc dlugo (bo szyte w malych seriach i niektore szybko sie wyprzedaja).
www.gudrunsjoden.com/Butik/default.asp?OrderId=362334778&
Zeby obejrzec kolekcje, trzeba na gorze kliknac na "Webshop" a
pozniej "Collections". Polecam zwlaszcza Winter - Mongolian wool oraz
Autumn - Notting Hill z polska modelka Marta Wajdel w roli glownej :-)