ana-green
28.05.06, 17:58
Było o legendarnej Audrey, to teraz o tej współczesnej.:)
Co o niej sądzicie? Weług mnie jest przepiękną, subtelna kobietą i nie
obraziłabym sie gdybym wyglądała jak ona, chociaż swój wygląd lubię.
Dziewczyna cud - miód.:) Dla niezorientowanych kto zacz:
www.skirtworld.com/pictures/audrey_tautou/REv82535.htm