Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Audrey Tautou

    28.05.06, 17:58
    Było o legendarnej Audrey, to teraz o tej współczesnej.:)
    Co o niej sądzicie? Weług mnie jest przepiękną, subtelna kobietą i nie
    obraziłabym sie gdybym wyglądała jak ona, chociaż swój wygląd lubię.
    Dziewczyna cud - miód.:) Dla niezorientowanych kto zacz:

    www.skirtworld.com/pictures/audrey_tautou/REv82535.htm
    Obserwuj wątek
      • miss.hyde Re: Audrey Tautou 28.05.06, 18:22
        Mi sie nie podoba - za słodka, mało zmysłowa i taka trochę dziwaczna. Ale przy
        tym niebrzydka, tylko nie w moim guście.
        • lotta79 Re: Audrey Tautou 28.05.06, 18:26
          W czasach Amelii była cudowna, nie mogłam się na nią napatrzeć, teraz zaczyna
          wyglądać jak za przeproszeniem strach na wróble, na premierze Kodu w Cannes
          wyglądała tragicznie.
      • arbuzunia Re: Audrey Tautou 28.05.06, 18:25
        zupełnie mi się nie podoba, chociaż napewno wyglądałaby lepiej gdyby nie ta
        okropna fryzura.
        • pump_it_up Re: Audrey Tautou 28.05.06, 18:30
          podoba mi sie. chyba schudla od czasow amelii?
        • ana-green Re: Audrey Tautou 28.05.06, 18:33
          Fryzura jest cudna i tylko dodaje jej uroku. Ale z bardzo krótkimi włosami, jak
          na premierze kodu, wygląda nieco gorzej, chociaż i tak ładnie.:)
          • shava Re: Audrey Tautou 28.05.06, 19:24
            Bardzo nieprzeciętna i oryginalna uroda.Wciąż wygląda dobrze,czy to w Amelii,czy
            w Kodzie...
      • zettrzy Re: Audrey Tautou 28.05.06, 20:24
        nie moj typ...
        zbluznie ale w Amelii najbardziej podobalo mi sie to mosiezne loze w panienskim
        pokoiku Amelii - skad francuscy filmowcy biora takie meble? Godard w Pogardzie
        tez pokazuje fenomenalne loze, ale zelazne, az zazdrosc bierze ze ktos inny na
        tym spi
      • panna_turkus Re: Audrey Tautou 28.05.06, 20:33
        rewelacyjne nogi
        • lotta79 Re: Audrey Tautou 28.05.06, 21:10
          jezu... własnie jej nogi mnie najbardziej przerażają...
          • charade Re: Audrey Tautou 28.05.06, 21:31
            Też jest bardzo elfia, ale do Hepburn jej daleko. Trochę brakuje jej osobowości,
            poza tym ze zdjęć z premiery kodu widać, że panna postanowiła się odchudzić. Co
            jej na dobre nie wyszło.
        • frrancuzeczka Rewelacyjne nogi?! 28.05.06, 22:44
          kobieta.wp.pl/gid,8314527,img,8314533,kat,26315,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=19&ticaid=11afe
          To mają być rewekacyjne nogi?!
          Odnośnie tematu wątku, nie podoba mi się.
          • myszka_333 Re: Audrey Tautou 28.05.06, 23:03
            Podobają mi się jej usta i oczy (bo ja lubię ciemne oczy).Ogólnie ładna, ale bez
            rewelacji.
            Szkoda że się odchudza.
      • nadinka_nadinka Re: Audrey Tautou 28.05.06, 23:22
        podobala mi sie kiedys. teraz jakas strasznie zabiedzona jest.
        • sowca Re: Audrey Tautou 28.05.06, 23:59
          Moim zdaniem Audrey Tautou jest piękną kobieta, chociaz lepiej wygladala w
          Kodzie niz w Amelii. Ale rzeczywiscie schudla okropnie...:(
          • magdaksp Re: Audrey Tautou 29.05.06, 00:22
            mnie jakos sie nie podoba
      • krolciak Re: Audrey Tautou 29.05.06, 18:32
        Ja też mogłabym wyglądać jak ona. Bardzo podobają mi sie jej usta i kości policzkowe, ogólnie twarz. Faktycznie, mogłaby trochę przytyć. W Amelii wyglądała lepiej.
      • nycole Re: Audrey Tautou 29.05.06, 19:40
        Piękna .
        moja córka nosi imię z filmu w którym grała.
      • cioccolato_bianco Re: Audrey Tautou 29.05.06, 21:13
        miniaturka kobiety. ale ladna buzia, sliczne oczy i usta :)
        • miska_malcova Re: Audrey Tautou 29.05.06, 21:17
          urocza jest
      • ana-green Re: Audrey Tautou 29.05.06, 21:19
        Niom, rzeczywiście niepotrzebnie się odchudziła. Co nie zmienia faktu, że twarz
        ma niesamowitą, jak elf.:)
      • searena Re: Audrey Tautou 29.05.06, 23:42
        W Amelii była super, po Da Vinci przestała mi się podobać - zagrała fatalnie.
        Aktor to nie tylko wygląd :)
      • babunowa Re: Audrey Tautou 29.05.06, 23:54
        ma niezle nogi:)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka