kasia876 02.08.06, 16:39 hmm ciuszki niczego sobie, tylko ten srebrny żakiet. Kosmiczna cena. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasienka130 Weronika Książkiewicz 20.08.06, 16:40 Weronika ma bardzo dobry gust tylko jej okulary nie spodobały mi się. Lecz całośc jest świetna połączenie elegancji i sportu. Ciuchy oceniam na 4+ ponieważ niektóre mi się niespodobały. Odpowiedz Link Zgłoś
e.m.i1 Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 00:59 a ja nie wiem kto to jest:) moze ktos mnie uswiadomi? Odpowiedz Link Zgłoś
annie_laurie_starr Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 07:49 Ja tez nie znam tej pani, ale zegarek, pasek i buty sobie fajne wybrala. Zakiet tez niczego sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
asiawoodstock Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 08:38 Mi niestety nic nie przypadło do gustu poza żakietem, ale cena astronomiczna! Nie stać mnie na taki luksus. Odpowiedz Link Zgłoś
tysia77 Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 14:27 A mnie się bardzo podobają buty,te na płaskim .Ciekawa jestem co to za firma... Odpowiedz Link Zgłoś
galja Re: Weronika Książkiewicz-buty na płaskim... 21.08.06, 15:11 Mnie one tez się spodobały, w tamtym roku były podobne w Promod. Chętnie bym takie same kupiła sobie jak ma ta pani(także nie wiem kim ona jest?) Odpowiedz Link Zgłoś
goldioo Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 15:16 www.filmweb.pl/Weronika,Ksi%B1%BFkiewicz,filmografia,Person,id=161335 chodzila ze mna do podstawowki to sie orientuje;) Odpowiedz Link Zgłoś
pink_death Weronika Książkiewicz 21.02.07, 19:29 nawet nie zdziwiłam się ceną żakietu, bo widziałam przedtem cene spodni i paska u innej aktorki (700 spodnie 300 pasek) cała wypłata moich rodziców ;) One to mają życie. ale super ciuszki Odpowiedz Link Zgłoś