Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Weronika Książkiewicz

    02.08.06, 16:39
    hmm ciuszki niczego sobie, tylko ten srebrny żakiet. Kosmiczna cena.
    Obserwuj wątek
      • homard Re: Weronika Książkiewicz 12.08.06, 15:46
        Ma swój styl. i to dobry!
      • lanja Re: Weronika Książkiewicz 12.08.06, 20:32
        Bardzo fajne rzeczy. :)
      • kasienka130 Weronika Książkiewicz 20.08.06, 16:40
        Weronika ma bardzo dobry gust tylko jej okulary nie spodobały mi się. Lecz
        całośc jest świetna połączenie elegancji i sportu. Ciuchy oceniam na 4+
        ponieważ niektóre mi się niespodobały.
      • e.m.i1 Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 00:59
        a ja nie wiem kto to jest:) moze ktos mnie uswiadomi?
        • annie_laurie_starr Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 07:49
          Ja tez nie znam tej pani, ale zegarek, pasek i buty sobie fajne wybrala. Zakiet
          tez niczego sobie.
          • asiawoodstock Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 08:38
            Mi niestety nic nie przypadło do gustu poza żakietem, ale cena astronomiczna!
            Nie stać mnie na taki luksus.
            • tysia77 Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 14:27
              A mnie się bardzo podobają buty,te na płaskim .Ciekawa jestem co to za firma...
              • galja Re: Weronika Książkiewicz-buty na płaskim... 21.08.06, 15:11
                Mnie one tez się spodobały, w tamtym roku były podobne w Promod.
                Chętnie bym takie same kupiła sobie jak ma ta pani(także nie wiem kim ona jest?)
      • goldioo Re: Weronika Książkiewicz 21.08.06, 15:16
        www.filmweb.pl/Weronika,Ksi%B1%BFkiewicz,filmografia,Person,id=161335
        chodzila ze mna do podstawowki to sie orientuje;)
      • pink_death Weronika Książkiewicz 21.02.07, 19:29
        nawet nie zdziwiłam się ceną żakietu, bo widziałam przedtem cene spodni i paska
        u innej aktorki (700 spodnie 300 pasek) cała wypłata moich rodziców ;) One to
        mają życie. ale super ciuszki

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka