Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Jak się czyta "Wallis"??

    11.08.06, 11:46
    Obserwuj wątek
      • zoofka Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:50
        wu-a-el-el-i-es
        po prostu WALLIS
        • sol_18 Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:52
          powiedzcie mi lepiej jak się czyta Esprit?:D:D:D
          • tout_court Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:53
            no chyba właśnie nie tak po prostu, bo to po angielsku :P
            • pianazludzen Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:58
              ja czytam tak mniej wiecej: (gupio wyglada napisane)

              uolys
              • tout_court Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 12:01
                acha, no właśnie mi to wygląda na "łolis" - ale moge się mylić, dlatego pytam :)
          • pianazludzen Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:57
            ja czytam "espri" z akcentem na 2 sylabe
            • miska_malcova Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 12:01
              pewnie "łolis", a Esprit czytam "esprit" :-)
      • fall-from-grace Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 19:46
        a tak przy okazji?
        TALLY WEIIJL - jak się czyta???
        • miska_malcova Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 21:16
          ja czytam "tali łaijl" :-)
          • gdziezby A moschino i longchamp? 14.08.06, 10:37
            Kto wie? :)
            • dakota77 Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 10:52
              Moszino, ląszą, mniej więcej:)
              • gdziezby Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 10:56
                a dziekuje ;)
              • laparisienne_bcbg Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 20:15
                dakota77 napisała:

                > Moszino, ląszą, mniej więcej:)
                Niestety nie ani moskino ani moszino, tylko mosczino!
                • dakota77 Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 20:28
                  laparisienne_bcbg napisała:

                  > dakota77 napisała:
                  >
                  > > Moszino, ląszą, mniej więcej:)
                  > Niestety nie ani moskino ani moszino, tylko mosczino!

                  Czyli jescze gorzej?:) Moj błąd...
                • jaleo Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 22:40
                  laparisienne_bcbg napisała:

                  > dakota77 napisała:
                  >
                  > > Moszino, ląszą, mniej więcej:)
                  > Niestety nie ani moskino ani moszino, tylko mosczino!

                  Mylisz sie. Moschino wymawia sie "moskino".
                • madelon1 Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 22:46

                  laparisienne_bcbg napisała:

                  Niestety nie ani moskino ani moszino, tylko mosczino!

                  ---

                  Nie, nie, to sie wymawia MOSKINO

            • jaleo Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 12:31
              - moskino (z akcentem na "i")
              - lasza (oba "a" z ogonkiem - nie mam polskiej klawiatury niestety), z akcentem
              na druga sylabe
            • ala1986 Re: A moschino i longchamp? 16.08.06, 15:54
              moskino

              ląszą - z akcentem na szą :)
      • h.e.r.m.i.o.n.a Re: Jak się czyta "Wallis"?? 14.08.06, 10:44
        A jak czytać Cacharel?
        • tipsiara Re: Jak się czyta "Wallis"?? 14.08.06, 11:43
          w zagranicznej tv mówią kaszarel:)
        • jaleo Cacharel 14.08.06, 12:32
          h.e.r.m.i.o.n.a napisała:

          > A jak czytać Cacharel?

          kaszarel (z akcentem na "e")
          • h.e.r.m.i.o.n.a Re: Cacharel 14.08.06, 15:59
            Dzięki też tak czytałam i ktoś kiedyś twierdził, że czyta się inaczej. Musiałam
            sie upewnić.
      • foamclene a vintage??? 14.08.06, 14:53
        z francuskiego?
        • pianazludzen Re: a vintage??? 14.08.06, 14:59
          we francuskim nie istnieje takie slowo, przynajmniej moj chlopak tak
          twierdzi :) wiec raczej z angielska bym to czytala :)
          • dakota77 Re: a vintage??? 14.08.06, 15:00
            Zdecydowanie po angielsku.
            • madelon1 Re: a vintage??? 14.08.06, 16:08
              vintage - wintydz, z z kropka, nie mam polskiego keyboardu
              • yavanna86 wychodzi jak Paryżanka się zna na modzie... 15.08.06, 12:32
                czytając nazwę włoskiej marki MOSCZINO
                żałosne:P
                kobieto nie rób przypadkiem zakupów w Italii przed podstawowym kursem języka ...
                • ksiaze-gigi Re: wychodzi jak Paryżanka się zna na modzie... 15.08.06, 23:57
                  ups, a ja zawsze czytalam wintaż....chyba żle?
                  • yavanna86 Re: wychodzi jak Paryżanka się zna na modzie... 16.08.06, 10:30
                    chyba źle;) faktycznie nie ma takiego słowa w słownikach;)
                    ale nie martw się czasem po jakimś czasie błąd się staje normą...
      • papryczka_ag Re: Jak się czyta "Wallis"?? 16.08.06, 11:54
        Zawsze mi się przypomina przy takich watkach mój ukochany cytat z SHOWGIRLS

        Bohaterka o sukience która kupiła : "to wersejs"
        Piszę tak, jak wymówiła :)))
        • ala1986 Re: Jak się czyta "Wallis"?? 16.08.06, 15:51
          > Zawsze mi się przypomina przy takich watkach mój ukochany cytat z SHOWGIRLS
          >
          > Bohaterka o sukience która kupiła : "to wersejs"
          > Piszę tak, jak wymówiła :)))

          Ha, ha, dobre :))) Musiałam to 2 razy przeczytać zanim zorientowałam się, że tu
          o Versace (czyt. wersacze) chodzi :)))
        • edavenpo Re: Jak się czyta "Wallis"?? 16.08.06, 16:18
          papryczka_ag napisała:
          > Bohaterka o sukience która kupiła : "to wersejs"
          > Piszę tak, jak wymówiła :)))
          ___

          jeden wsrod wielu wspanialych cytatow z tego filmu ;-)

          ha! showgirls - moj ulubiony 'so bad that it's good' film ;-) Komediowa klasyka
          - szczegolnie sceny erotyczne.
          • papryczka_ag Re: Jak się czyta "Wallis"?? 16.08.06, 19:00
            fakt :)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka