zoofka Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:50 wu-a-el-el-i-es po prostu WALLIS Odpowiedz Link Zgłoś
sol_18 Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:52 powiedzcie mi lepiej jak się czyta Esprit?:D:D:D Odpowiedz Link Zgłoś
tout_court Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:53 no chyba właśnie nie tak po prostu, bo to po angielsku :P Odpowiedz Link Zgłoś
pianazludzen Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:58 ja czytam tak mniej wiecej: (gupio wyglada napisane) uolys Odpowiedz Link Zgłoś
tout_court Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 12:01 acha, no właśnie mi to wygląda na "łolis" - ale moge się mylić, dlatego pytam :) Odpowiedz Link Zgłoś
pianazludzen Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 11:57 ja czytam "espri" z akcentem na 2 sylabe Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 12:01 pewnie "łolis", a Esprit czytam "esprit" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
fall-from-grace Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 19:46 a tak przy okazji? TALLY WEIIJL - jak się czyta??? Odpowiedz Link Zgłoś
miska_malcova Re: Jak się czyta "Wallis"?? 11.08.06, 21:16 ja czytam "tali łaijl" :-) Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 10:52 Moszino, ląszą, mniej więcej:) Odpowiedz Link Zgłoś
laparisienne_bcbg Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 20:15 dakota77 napisała: > Moszino, ląszą, mniej więcej:) Niestety nie ani moskino ani moszino, tylko mosczino! Odpowiedz Link Zgłoś
dakota77 Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 20:28 laparisienne_bcbg napisała: > dakota77 napisała: > > > Moszino, ląszą, mniej więcej:) > Niestety nie ani moskino ani moszino, tylko mosczino! Czyli jescze gorzej?:) Moj błąd... Odpowiedz Link Zgłoś
jaleo Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 22:40 laparisienne_bcbg napisała: > dakota77 napisała: > > > Moszino, ląszą, mniej więcej:) > Niestety nie ani moskino ani moszino, tylko mosczino! Mylisz sie. Moschino wymawia sie "moskino". Odpowiedz Link Zgłoś
madelon1 Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 22:46 laparisienne_bcbg napisała: Niestety nie ani moskino ani moszino, tylko mosczino! --- Nie, nie, to sie wymawia MOSKINO Odpowiedz Link Zgłoś
jaleo Re: A moschino i longchamp? 14.08.06, 12:31 - moskino (z akcentem na "i") - lasza (oba "a" z ogonkiem - nie mam polskiej klawiatury niestety), z akcentem na druga sylabe Odpowiedz Link Zgłoś
ala1986 Re: A moschino i longchamp? 16.08.06, 15:54 moskino ląszą - z akcentem na szą :) Odpowiedz Link Zgłoś
h.e.r.m.i.o.n.a Re: Jak się czyta "Wallis"?? 14.08.06, 10:44 A jak czytać Cacharel? Odpowiedz Link Zgłoś
tipsiara Re: Jak się czyta "Wallis"?? 14.08.06, 11:43 w zagranicznej tv mówią kaszarel:) Odpowiedz Link Zgłoś
jaleo Cacharel 14.08.06, 12:32 h.e.r.m.i.o.n.a napisała: > A jak czytać Cacharel? kaszarel (z akcentem na "e") Odpowiedz Link Zgłoś
h.e.r.m.i.o.n.a Re: Cacharel 14.08.06, 15:59 Dzięki też tak czytałam i ktoś kiedyś twierdził, że czyta się inaczej. Musiałam sie upewnić. Odpowiedz Link Zgłoś
pianazludzen Re: a vintage??? 14.08.06, 14:59 we francuskim nie istnieje takie slowo, przynajmniej moj chlopak tak twierdzi :) wiec raczej z angielska bym to czytala :) Odpowiedz Link Zgłoś
madelon1 Re: a vintage??? 14.08.06, 16:08 vintage - wintydz, z z kropka, nie mam polskiego keyboardu Odpowiedz Link Zgłoś
yavanna86 wychodzi jak Paryżanka się zna na modzie... 15.08.06, 12:32 czytając nazwę włoskiej marki MOSCZINO żałosne:P kobieto nie rób przypadkiem zakupów w Italii przed podstawowym kursem języka ... Odpowiedz Link Zgłoś
ksiaze-gigi Re: wychodzi jak Paryżanka się zna na modzie... 15.08.06, 23:57 ups, a ja zawsze czytalam wintaż....chyba żle? Odpowiedz Link Zgłoś
yavanna86 Re: wychodzi jak Paryżanka się zna na modzie... 16.08.06, 10:30 chyba źle;) faktycznie nie ma takiego słowa w słownikach;) ale nie martw się czasem po jakimś czasie błąd się staje normą... Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: Jak się czyta "Wallis"?? 16.08.06, 11:54 Zawsze mi się przypomina przy takich watkach mój ukochany cytat z SHOWGIRLS Bohaterka o sukience która kupiła : "to wersejs" Piszę tak, jak wymówiła :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ala1986 Re: Jak się czyta "Wallis"?? 16.08.06, 15:51 > Zawsze mi się przypomina przy takich watkach mój ukochany cytat z SHOWGIRLS > > Bohaterka o sukience która kupiła : "to wersejs" > Piszę tak, jak wymówiła :))) Ha, ha, dobre :))) Musiałam to 2 razy przeczytać zanim zorientowałam się, że tu o Versace (czyt. wersacze) chodzi :))) Odpowiedz Link Zgłoś
edavenpo Re: Jak się czyta "Wallis"?? 16.08.06, 16:18 papryczka_ag napisała: > Bohaterka o sukience która kupiła : "to wersejs" > Piszę tak, jak wymówiła :))) ___ jeden wsrod wielu wspanialych cytatow z tego filmu ;-) ha! showgirls - moj ulubiony 'so bad that it's good' film ;-) Komediowa klasyka - szczegolnie sceny erotyczne. Odpowiedz Link Zgłoś