Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    07.09.06, 10:23
    kto skasowal o zjedzeniu platka kosmetycznego? fajny byl..
    Obserwuj wątek
      • platek3 Re: platek 07.09.06, 11:21
        popieram ;)))
      • goldioo Re: platek 07.09.06, 12:13
        Średnio zabawny..mialam kolezanki w LO - modelki, ktore jadly wate z sokiem:)
        Niestety sa rozne hmm metody.
      • papryczka_ag Re: platek 07.09.06, 12:29
        Ja nie, ale też bym skasowała. To jest forum o modzie nie o głupocie.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka