zoe17 07.09.06, 10:23 kto skasowal o zjedzeniu platka kosmetycznego? fajny byl.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
goldioo Re: platek 07.09.06, 12:13 Średnio zabawny..mialam kolezanki w LO - modelki, ktore jadly wate z sokiem:) Niestety sa rozne hmm metody. Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: platek 07.09.06, 12:29 Ja nie, ale też bym skasowała. To jest forum o modzie nie o głupocie. Odpowiedz Link Zgłoś